LMA! Fulguleti de noiembrie - decembrie 2006 (122)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mamaana spune:

La multi ani Marani !!

Ana,
Stephanie si Isabelle (2 Dec 2006) si Tudor (12 Dec 96)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns m_monique spune:

mamaana sa ai parte de o zi usoara la job.


Andrei (16.12.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamaana spune:

quote:
Originally posted by dianocica


probleme tehnice:
acum ceva timp modificasem cateva chestii in listuta. gen numele fetitei lui jojo miha, care nu e natalia ci ioana, si votul meu de la minunatele. acum vad ca sunt dinnou schimbate. stie shineva de she?

diana si david 03.12.06


Alaptatul Help-line. Pentru un copil fericit si increzator www.euro.who.int/document/WS_115_2000FE.pdf?language=english" target="_blank">OMS recomanda www.babycentre.co.uk/baby/safety/chokingguide/" target="_blank">Prim ajutor www.gahospita.go.ro/toxapel.html" target="_blank">Toxapel



daca tot intri sa modifici, modifica te rog si luna fulguletilor sarbatoriti ca a ramas scris noiembrie



Ana,
Stephanie si Isabelle (2 Dec 2006) si Tudor (12 Dec 96)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dbunny spune:

brrrrrrr mamaana ce frig e la voooi

la noi dumineata sunt 8-9 grade..si-i dau la Dani strampi pe sub blugi, ca la cresa se traraie pe jos, si stiu ca-i rece gresia... si cand merg dupa el sunt 20ºPana ajungem acasa e transpirat saracul...ii dau eu jos o bluzita...dar sa-l duc acas in strampi

Dbunny cu bb Daniel(23.11.2006)
www.flickr.com/photos/dbunny/sets/" target="_blank">poze Daniel
www.dropshots.com/dbunny_28" target="_blank">Filmulete cu Prichindelu
An angel wrote...If someone betrays you once, it's their fault;If someone betrays you twice, it's your fault.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dbunny spune:

dayanara ma dau batuta... nu prea vad tv
vad Kyle xy pe cuatro si vedeam Mujeres desesperadas pe 2 cand il dadeau...

Dbunny cu bb Daniel(23.11.2006)
www.flickr.com/photos/dbunny/sets/" target="_blank">poze Daniel
www.dropshots.com/dbunny_28" target="_blank">Filmulete cu Prichindelu
An angel wrote...If someone betrays you once, it's their fault;If someone betrays you twice, it's your fault.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns m_monique spune:

uitati un joc interesant www . conquiztador . ro (stergeti voi spatiile).
noi de aseara numai asta jucam.

Andrei (16.12.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madaluta spune:

Candva pe-aici incepusera sa se scrie meniurile de la anivarsarile fulguletilor...nu mai zice nimeni nimic...?Maine poimaine facem chef si nu stim cu ce sa srvim invitatii..

Madalina 17+
+Darius Cristian ( 14.12.2006 )
Darius la 11 luni
VIENA


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamaana spune:

au adormit repede !!! mi s-a luat o piatra de pe inima, dar au mai ramas cateva mii acolo...

Ana,
Stephanie si Isabelle (2 Dec 2006) si Tudor (12 Dec 96)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desiree spune:

am fost la Auchan, aveau catelusul si cutia de sortare crazy-toys la oferta ( si telefonul)

pentru cei interesati..din Bucuresti

noi le-am luat pe ambele!


Alina,mami de Mihnea-Octavian
varsta Octavian;

www.pampers.ro/ro_RO/baita/gallery_view.php?page=1&id=2753&from=search&keyword=PETRE" target="_blank">votati un super-bebelush !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monicabb spune:

La multi ani Marani! Iti doresc mult mult bine!

Dandusa, bafta la examen!!! Bine macar ca termini cursul cand vine Claudiu! Sa aveti timp de giugiulit. In trei.

Dbunny, cum cine e iubita Dandusei? Tz, tz, tz.

Eu am avut azi examen (merci Ruxandra pentru succes). Am facut asa si asa, de data asta nu pot evalua nimic. Sper ca am nimerit-o si de data asta.

Maine e maine. Sarbatorim in familie. Doua perechi de bunici, o strabunica, o matusa si doi parinti. Sper sa reusesc sa-mi pastrez calmul cu soacra mea care a cumparat cadouri la toata lumea, doar e mos Nicolae, nu!!!??? Asa o sa fie in fiecare an de ziua lui Dragos? O sa primeasca tooooaaata lumea cadouri??? Ma enervez. Asta in afara de faptul ca nu m-a intrebat deloc cam ce as avea nevoie pentru Dragos. Bai frate, parca vad ca o i-a luat o prostie! Ma rog, e plina de bune intentii. La fel ca si atunci cand imi aduce doua kile de spanac necuratat sau niste carne cruda de vaca. Poate n-am treaba.

Totusi trebuie sa ma simt bine maine. Macar pana imi vin oaspetii. Oricum sunt emotionata tare. Cand a trecut un an?

Monica, mama lui Dragos (6 decembrie 2006)

Mergi la inceput