Piticodromul de Sept-Oct 2005 (194)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dana_lucia spune:

"La multi ani!" si din partea noastra pentru Ruxandra si Gabiarama!

Multa sanatate copilasilor bolnaviori, sa va faceti bine cit mai repede!

O zi buna si salutari,
Dana Lucia si Alberto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicole74 spune:

Andreea, imi pare atat de rau!
Dumnezeu sa-ti dea putere sa treci peste asta!

Nicole&Ioana Alexandra

www.flickr.com/photos/9877601@N03/" target="_blank">poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicole74 spune:

Jadi si Gina, multa sanatate puiutilor! Sa se faca repede bine!

Miflore si noi am fost aseara la masinute si baloane si ne-am uitat la patinaj (de la anul sper ca putem sa punem si patinele) intre orele 19-20, dar nu v-am vazut. Pe 1 Decembfrie vine Mosul acolo si vrem sa mergem. Macar sa se obisnuiasca cu el pana la petrecerea de Craciun.

Nicole&Ioana Alexandra

www.flickr.com/photos/9877601@N03/" target="_blank">poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kristinutza spune:

la multi ani, ruxandra si gabi!!!

radu e bine, doar ca tuseste de te ia cu lesin cand incepe. dar n-are febra, e vioi, mananca, doarme, rade si alearga ca de obicei.

cristina, mama de radu (09.10.2005)
www.flickr.com/photos/cristina_balanean/sets/" target="_blank">poze si www.dropshots.com/new.php?userid=128437&cdate=20060625&cimg=0" target="_blank">video
www.cercrecreativ.go.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabiarama spune:

Ruxandra ,multumesc pentru urare

La multi ani si tie si uite ca te-am ascultat si va mai spun si eu cite ceva despre noi ,despre Tudor .Am pus intre timp si citeva poze noi cu el aici

Din septembrie el merge la cresa ,a fost mai greu la inceput , dar acum s-a acomodat ,a inceput si sa doarma si sa manince .Si sa se imbolnaveasca .Era de asteptat .Nu reusim inca sa ii facem pe iezii cei mari sa se inteleaga mai bine , sa nu se mai certe de la jucarii .El e mare fan al creioanelor si vrea sa stau mereu linga el si sa ii desenez Inca nu cere singur la olita , dar stie ca face "bubi" la fundulet daca mai face pipi si kk in pampers .Are si o poveste preferata :Alba-ca-zapada si nu o prea suporta pe "atalea lea"(vrajitoarea cea rea).Prin urmare paginile in care apar desene cu vrajitoare sunt compromise Isi construieste din lego pistol si ne impusca ,iar noi trebuie sa ne intindem pe jos O singura problema avem cu el :se trezeste plingind noaptea si nu reusim sa descoperim cauza .

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catush spune:

Gabiarama - ce baieti frumosi ai!!!
Sa-ti traiasca , sa fie sanatosi si sa te bucuri de ei


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns locca spune:

Va multumesc pt. urari

Gabi, ti-am vazut pozele si m-am indragostit de iezii tai. O singura intrebare: ce ochi are Bogdanel? Tot albastri? Or sa faca ravagii cand or mai creste.
Poate ca Tudor plange din cauza maselelor, l-ati controlat?

Editez ca acum am sapat si pe la pozele iedului mic si am vazut ca are ochii lui tati , dar tot foarte frumosi

Ruxandra, mama lu' Matei (13 sep. 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jadi spune:

Anya simpla vezi ca ti-am trimis PM!

La Bogdanel s-a terminat culoarea albastra, s-a trecut la caprui . Gabi, sa te felicit o data si aici?

Multumesc de urarile de sanatate, sunt cu inima cat un ghimpe, mi-a zis de 2 ori asa tam nesam "Mami, cad" deci e slabit rau, oare cat sa mai astept?

Deni & Vlad & Tudor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b_irina_c spune:

LA MULTI ANI Ruxandra !!!

LA MULTI ANI Gabi !!!

Eu sunt acasa cu bona cea noua... sa vedem ce iese!

Sanatate multa puiutilor bolnaviori !

Irina, mami de Vladut (26.08.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns locca spune:

Irina, bafta!

Jadi, nasol cu Vladul . Asa carpa a fost si Matei cand a facut enterocolita si nu a mancat cateva zile mai nimic.

Ruxandra, mama lu' Matei (13 sep. 2005)

Mergi la inceput