Piticodromul de Sept-Oct 2005 (194)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Gina M spune:

Offf... fetelor,
Asta noapte si micuta noastra Jessica a facut febra!S-a trezit in nerepetate randuri si nu am prea reusit sa sa dorm.
Asa se face ca acum la 07.15 AM sunt buimaca de oboseala iar pe deasupra, am o stare de voma ingrozitoare...
Rugati-va pentru noi.

Poze 35+ Participam la concurs!Imaginile sunt:"De 3 ori mamica!" pg':www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?folder=Miss%20Odiseea%20Sarcinii&page=10" target="_blank">11 si "Esti un copil minune!" pg':www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?folder=Miss%20Odiseea%20Sarcinii&page=22" target="_blank">23!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miflore spune:

Gina, ,sanatate multa Jessicai, sa se faca repede bine!
Si tu incearca sa dormi nitel, odihna face minuni.
Kristinutza, sanatate multa si Radului!
Acum, seara, am dus-o pe Ana la patinoarul din Moghioros, se uita cu mare interes la patinatori. Ne-am dat si-n carusel, si-n masinutze, si in alte masinutze...


Mihaela si Ana Maria
Poze AICI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns locca spune:

Andreea multa putere!

Jadi si Gina, sanatate puiutilor! Sa se faca bine repede.

Eu tin cadourile la birou, dar al meu tot cumpara chestii si bineinteles ca i le da.

Mihaela fi'miu se mai duce ziua cu bona in Moghioros, asta pt. ca vrea plimbare lunga cu tramvaiul galben (mai nou are un fix cu galbenul). Daca il intrebi, se duce in "mogoshu" si face "adent" (accident) cu masina.

Noi am fost sambata la o cununie, apoi la masa dupa cununie, apoi intr-un bar sa dau de baut de ziua mea, am ajuns acasa rupta, cel mai greu a fost sa stau treaza de la 9 dimineata pana la 2 cand s-a culcat matei. Pe Matei l-am lasat cu bona, dar ea a trebuit sa plece duminica dimineata, asa ca a fost cam greu .

Gabiarama, stiu ca a fost ziua ta, la multi ani! Sa fii fericita cu cei 3 iezi cucuieti si mai intra si pe la noi la povesti.

Ruxandra, mama lu' Matei (13 sep. 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns codruta_grg spune:

Neata!
Pe mine ma doare burta ca in tinereti la CM. Oare am revenit la durerile de dinainte de CM?
Sanatate la puiuti!

Codruta & Petra Alexandra

asa crestem noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catush spune:

Buna fetelor...

Andreea - multa putere

Ioana - masinuta de unde ai luat-o, de la Crazy? , cum sunt preturile ...

Ruxandra , Gabiarama - LA MULTI ANI

GinaM - multa sanatate Jessicai, ai grija de tine

Kristinutza si Jadi - sanatate flacailor


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jadi spune:

Ruxandra , fuse ziua ta si nu te-am felicitat? Pai daca nu ai declarat!

LA MULTI ANI si sa fii fericita si sanatoasa! Si daca te-am felicitat sa stii ca neuronul care mi-a ramas din sarcina mi-a fost bleg zilele astea. Dar eu zic ca nu te-am felicitat!

Vlad are amigdalele aproape lipite si e a doua zi cand nu mananca. Azi sunt fericita ca a luat 4 lingurite de supa, 4 de iaurt si 2 guri de eugenie plus 2 de siropel. Am ajuns sa ma multumesc cu orice. Inclusiv la apa!

Gina, multa sanatate Jessicai!

Deni & Vlad & Tudor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns locca spune:

Jadi, imi pare tare rau, te cred ca esti multumita cu orice ar manca Vladut in conditiile astea. Are si febra?
Stai linistita, n-am declarat nimic, neuronii tai sunt in ordine . Azi e de fapt ziua mea, dar cum nu mai prind eu liber de la copil m-am serbat sambata.


Ruxandra, mama lu' Matei (13 sep. 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miflore spune:

Jadi, sanatate multa Vladutului, sa se faca bine pana maine!
Catush, masinuta Carolina Cabriolina o gasesti in Carrefour (eu am vazut-o in Militari dar banuiesc ca marfa e aceeasi si-n celelalte) cu 65 de lei. Ce ma enerveaza insa la ea e ca merge cu 6 baterii.


Mihaela si Ana Maria
Poze AICI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miflore spune:

AAAAAAAAAAAAAAAAA LA MULTI ANI RUXANDRAAAAAAAAAAA!!!




Mihaela si Ana Maria
Poze AICI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anya spune:

La multi ani Ruxandra! Acum inteleg de unde vorba cu tuica fiarta... va gandeati la petrecere. Sper ca in weekend sa ajung pe-un picior de plai ...pe-o gura de rai...pe la sursa tuicii, sa vedem daca ne tenteaza (zona, ca vecinii ne plac ).

Andreea... am plans. O colega de-a mea a trecut exact prin ceea ce ai trecut si tu, la exact 26. Doar ca medicii din Iasi s-au comportat exceptional fata de indiferenta de aici (Bucuresti, spit.Municipal).

Mergi la inceput