*Colectia aniversara de toamna-iarna 2005* (171)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

Andache e vorba cumva de cupilu' ala de te plangeai ca-i bate toata lumea si nu reactioneaza??? S-a dezlantuit fiara din nic

leea pai chiar au fost ieftine! Bafta cu bona!

Noki sa purtam sanatoase hainutele! Si sa ne incapa muuulta vreme de acu incolo! Apropo de potrivit: patania de luni - merg eu in Romana dupa bilete la teatru, zic hai sa ma infig in Dika, voiam o pereche de pantaloni de stofa groscioara. Intru entuziasta in cabina cu 3 pantaloni si o fusta, ies cu coada intre picioare, nu-mi venea nimic. Asa ca intru alaturi la Time Out si ma consolez cu un hanorac Ca la Timisoara mersesem cu sora-mea sa-mi iau un hanorac si nu mi-a venit nimic, in schimb i-a venit ei unul

Aprinderea beculetelor de 1 Decembrie nu e inghesuiala la astfel de evenimente? Tentati-ma si pe mine!

Si eu am votat, ca votez din principiu la toate votarile chit ca n-am nicio convingere politica. Am pus si eu stampila unde mi s-a parut.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda77 spune:

quote:
Originally posted by lavi02

Andache e vorba cumva de cupilu' ala de te plangeai ca-i bate toata lumea si nu reactioneaza??? S-a dezlantuit fiara din nic



ala, ala, da...s-a dezlantuit cum e mai rau, ca tot numai acasa e leu-paraleu, afara tot bleg...


mami de poet(09.12.2005)
poze cu puiutul meu, Nichita-Andrei
www.dropshots.com/nichita" target="_blank">filme cu puiutul meu, Nichita-Andrei
www.onetruemedia.com/shared?p=1b0ac86d3df77a7c0a7ba6&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">montaj anual

"cel mai bun dar pe care il putem face copiilor nostri este sa stie ca sunt iubiti"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

anda, e un bun inceput

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pumba spune:


anda- pai e simplu, iesi cu el afara
camelia- sanatate multa la domnisoara care vrea pian de la mosu.pe a mea daca o intreb, vrea de la mosu' 10 suzete si e super multumita.

Adeline( 16.12.2005)Claire(7.12.2001)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia_daniela spune:

Multumim pentru gandurile bune! Daria e bine, nu are temperatura si sper sa nu faca! Suntem cu ochii pe ea ca pe butelie si sper sa nu se complice treburile!

Of, Anda, lasa ca o sa fie in curand Nik leu-paraleu si pe-"afara"!
Si Daria face tot numai ce vrea muschiu' ei si chiar imi spunea taica-su aum "cand o mai creste, cred ca o s-o mai articulez pe domnisoara asta obraznica!". Cred ca ii dau eu lui! O palmuta la fund uneori poate fi binevenita, in rest nu prea sunt de acord cu astfel de corectii!

Feli, si eu am votat!


Cami & Alexandra Daria (02.01.2006)

Dariuca creste si iar ... creste!

Cautam binele fara a-l gasi vreodata, in schimb gasim raul fara sa-l cautam! - Democrit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

Camelia apropo de Klacid, nu stiu daca are rost, chiar daca e gatul rosu. Vezi si tu daca incepe sa faca febra, sa dureze peste 3 zile... stii bine cum e Of, si Klacidul e prost rau la gust

Multa sanatate Dariucii!

Felicia si Ilinca Teodora (15 noiembrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristinamh spune:

ei, sa nu va vina sa credeti, azi am timp de forum!!
pt ca am fost ieri la mama, si am venit cu mancare facuta .

am fost si la vot, asa, mai mult de baraiala sotului, ca data trecuta la referendum am dormit dusa toata dupa-amiaza.
cu o greata de nedescris m-am dus sa-mi fac datoria de cetatean. in schimb n-am vazut decat tineri

activitati de we... noi am iesit de fiecare data, ori sambata, ori duminica, undeva... circ, teatru, muzeul antipa... un loc de joaca. n-o fi iris destul de mare, dar nici acasa nu pot s-o las. in schimb s-a comportat tare bine, cel putin la circ a fost in extaz. we asta am fost la bunici, we viitor suntem la un party, peste doua we la BE... si apoi intram in vacanta! am concediu de pe 15 .

asa ca, incercati! cel putin la antipa nu aveti ce pierde.

Cristina Andrei-Razvan(2.08.2003) si Iris-Sabina(17.11.2005)
www.andreirazvan.home.ro" target="_blank">Andrei si www.iris-sabina.home.ro" target="_blank">Iris
www.nazdravani.ro" target="_blank">Nazdravani de august-septembrie 2003

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda77 spune:

si-a varsat canita cu apa prin toata camera, prin metoda stropirii, inclusiv peretii si o priza. cand m-am dus repede la el in camera ca am auzit flish, flish, vroia sa toarne restul intr-o locomotiva si ingenunchease pt asta, sprijinandu-se cu mana uda intr-o priza! tot uda! am inghetat cand l-am vazut. norok ca era protejata priza aia, dar Doamne fereste, mai e o priza neprotejata la el in camera, ca-mi trebuie pt aspirator, lampa de noapte etc. daca baga mana uda in aia?! nimic nu pot sa fac cu el, acum trebuie sa fiu cu okii pe el ca pe butelie.


mami de poet(09.12.2005)
poze cu puiutul meu, Nichita-Andrei
www.dropshots.com/nichita" target="_blank">filme cu puiutul meu, Nichita-Andrei
www.onetruemedia.com/shared?p=1b0ac86d3df77a7c0a7ba6&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">montaj anual

"cel mai bun dar pe care il putem face copiilor nostri este sa stie ca sunt iubiti"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_77 spune:

Mei, fuse ceva in aer astazi dupa-masa, a mea Marie nu a vrut neam sa doarma, prima data in viata ei.Asta dupa un ntreg balamuc,io am insistat ea nu a vrut, etc, da-i boceala, dar somn ioc. Pe la 18 am suit-o in masina, sa merge la Carrefour, ca fetele, duminica dupa masa. Cand sa ajungem la magazin, o intreb ceva si liniste in spate; Maria a adormit a doua oara in viata ei fara suzi ( prima data s-a intamplat pe la vreo 2 luni)

Miri, chestia prin care treci, cea cu ignoratul din partea baiatului, e perfect normala si f dureroasa pt noi, mamicile, celecare am stat nas in nas cu ei doi ani. De-acu' sa te tii cum or sa se mai schimbe preferintele.

Anda, ce aventuri interesante se petrec pe la tine acasa.

Leea, votez pt nr2.



Maria (29.11.2005), Stefan (31.10.2007) si Ioana

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1ea9815662d7c2a948441b&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">1 an
Septembrie07

Stefan - primele zile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catutza spune:

CristinaH , nu pot sa cred ca ai scris pe forum azi, chiar de 2 ori!!! Si eu vreau sa mergem la circ, am vazut ceva afise prin oras, cred ca ii va place si Biancai.

Pumba , va si sa stii ca mi sa strans stomacul cand am citit mesajul tau am intrebat de voi ca-mi esti draga desi nu te cunosc personal si scrii asa rar si putin de fetele tale, ma bucur ca sunteti bine.Cred ca e foarte frumoasa perioada asta acnd fac ei lista pentru Mos Craciun.

Noki , ai promis niste poze pentru azi, ai pus link si nu am vazut eu sau nu ai avut timp?

Delia , ce faci, cum te simti?



Cata si Bianca-Maria(2.11.2005)


Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copil

Mergi la inceput