*Colectia aniversara de toamna-iarna 2005* (171)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pumba spune:

ripley- La multi ani,pt Ana Ecaterina! sa fie sanatoasa si iubita de toti!( e sf ecaterina azi)
catutza- promit sa scriu mai des de fete.


Adeline( 16.12.2005)Claire(7.12.2001)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvia_d spune:

Moamamaa,Andaa....cata rabdare ai...sa stii ca acum o saptamana,cand a fost frigul ala si ceata deasa nu l-am scos nici vineri,nici sambata,dar deja sambata seara eram toti un car de nervi,asha ca duminica dimineata cine iesea afara??

Noooi...

bineinteles, a fost totul mult mai bine in ziua aia!

e f agitat si mitzait daca nu-l scoatem(noi sau bona) afara,macar un piculetz...

e din ce in ce mai compliant,mai intelegator,kiar vb.cu Buba zilele trecute:copilul nostru s-a facut mare:))

Ok,va poop,va doresc multa,multa sanatate si daca iese de vreo intalneala,plzz,mesaguiti-ma si pe mine!

Numai bine,





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Noki_Lara spune:

Mneatza!

Hai ca pun amu poze, cum am promis: Cateva poze cu noi doua, fetele, apoi cu piticania, ieri, la ZOO si ....Party Domnul Tzitzi!!!
Enjoy!

Ma duc sa citesc in urma si revin cu comentarii!

Poze cu Sarah si mami
www.dropshots.com/saralyna2005#albums/Party%20Sarah%202%20anisori" target="_blank">PARTY SARAH 2 ANISORI!!!!
Filmuletze poznase www.dropshots.com/noki_lara" target="_blank">1 www.dropshots.com/saraly" target="_blank">2 www.dropshots.com/noki_lara2" target="_blank"> 3 www.dropshots.com/Saralyna" target="_blank">4 si www.dropshots.com/saralyna2005" target="_blank">5
Varsta Sarah

Everything matures...eventually!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

Neata!
Pumba sunt martora promisiunii facute aici pe forum, te tin minte, sa te prind ca nu o respecti!

Silvia oo, dar treci mai repede ca intercity-ul prin gara unui sat uitat de lume, asa putin? Si niste poze ceva?

Mihaelutat inca o data la multi ani ptr dl titi, sa va faceti mari si sa aveti noroc! Ce rochei smechera ai avut, aratai tare bine!

Noki a fost interesata Sarah de acel laptop? Ca ma tot bate gandul - sa-i iau, sa nu-i iau...

Felicia si Ilinca Teodora (15 noiembrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Noki_Lara spune:

Asa...hai ca nu a fost mult de citit..

Andache, ce facusi, maica? O clonasi pe fii-mea???Acuma lasand gluma la o parte, sa stii ca Sarah e ok in casa. Probleme cu stropit apa am mai avut si io, dar niciodata probleme cu prizele sau pun mana uda pe ele. Bat in casa nu are de unde sa produca, iar daca ar face-o, i l-as lua in secunda 2, fara comentarii.
las' ca-i trece lui Nic si revine el la forma de baietel cumintel. Dar o intrebare: de ce nu-l scoti si pe afara??? ieri a fost chiar frumos dimineata, soare mult.

Week-enduri - noi nu stam NICIODATA acasa in week-end. adica vorba Andei, casa mea e un fel de hotel. In noiembrie acum a fost suuper, ca am avut n party-uri. Dar si daca nu sunt petreceri, tot mergem...locuri de joaca - care te cotrazic, Feli, sunt multe, un shopping-ceva, Zoo, Gradina Botanica, parcuri - io-s de principiul de a scoate copilul chiar si de 2 ori pe zi in parc,chiar daca acum se intuneca repede. Aseara am lasat-o pe Sarah la mama si am mers noi 2 la cinema. Super.
La circ as merge cu ea, dar mi-e ca nu va avea stare - de fapt, bag mana in foc ca asa va fi, asa ca nu ma isc pe moment!

Lavi- stiind ca si Slvia e argint viu, cam cand ai inceput sa mergi cu ea la teatru-circ etc? Adica de fapt cand a inceput sa aiba rabdare de asa ceva?

Catutza- ca ti-ai amintit de poze!

Silvia- woow...lume noua! Ma bucur ca v-ati cumintit. E clar o etapa in viata lor mai calma, asa zice. Daca pana si fii-mea s-a cumintit...

Ioana- hi hi hi, pai tu nu stiai ca daca o bagi in masina adoarme imediat, la cat d eobosita era?

Cam atata imi amintesc.

Poze cu Sarah si mami
www.dropshots.com/saralyna2005#albums/Party%20Sarah%202%20anisori" target="_blank">PARTY SARAH 2 ANISORI!!!!
Filmuletze poznase www.dropshots.com/noki_lara" target="_blank">1 www.dropshots.com/saraly" target="_blank">2 www.dropshots.com/noki_lara2" target="_blank"> 3 www.dropshots.com/Saralyna" target="_blank">4 si www.dropshots.com/saralyna2005" target="_blank">5
Varsta Sarah

Everything matures...eventually!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Noki_Lara spune:

Feli, sa stii ca i-a placut! Dar stii exact ce model e? Daca nu, sa-ti zica Mihaelutza, ca ea i l-a luat.
Ca nu e de-ala isipid, asemanator cu unul de adulti. Ci e foarte colorat, nu cu foarte multe functii, dar i-a incantat pe copilsi!

Poze cu Sarah si mami
www.dropshots.com/saralyna2005#albums/Party%20Sarah%202%20anisori" target="_blank">PARTY SARAH 2 ANISORI!!!!
Filmuletze poznase www.dropshots.com/noki_lara" target="_blank">1 www.dropshots.com/saraly" target="_blank">2 www.dropshots.com/noki_lara2" target="_blank"> 3 www.dropshots.com/Saralyna" target="_blank">4 si www.dropshots.com/saralyna2005" target="_blank">5
Varsta Sarah

Everything matures...eventually!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda77 spune:

noki, a fost afara 3 ore duminica dimineata, cu ta-su la leagane. adik asa mi-a zis:) noi n-avem parc langa casa si acum cand e intuneric la 6 nu-mi vine sa ma plimb ca maimutza cu el prin esapamentul de pe ferdinand


mami de poet(09.12.2005)
poze cu puiutul meu, Nichita-Andrei
www.dropshots.com/nichita" target="_blank">filme cu puiutul meu, Nichita-Andrei
www.onetruemedia.com/shared?p=1b0ac86d3df77a7c0a7ba6&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">montaj anual

"cel mai bun dar pe care il putem face copiilor nostri este sa stie ca sunt iubiti"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Noki_Lara spune:

De acord cu tine, Andache cu esapamentele. da' tot puteai sa-l bagi in masina si s-al duci la leagane la Obor, daca vedeai ca vrea progenitura afara...

Poze cu Sarah si mami
www.dropshots.com/saralyna2005#albums/Party%20Sarah%202%20anisori" target="_blank">PARTY SARAH 2 ANISORI!!!!
Filmuletze poznase www.dropshots.com/noki_lara" target="_blank">1 www.dropshots.com/saraly" target="_blank">2 www.dropshots.com/noki_lara2" target="_blank"> 3 www.dropshots.com/Saralyna" target="_blank">4 si www.dropshots.com/saralyna2005" target="_blank">5
Varsta Sarah

Everything matures...eventually!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

Noki nu, nu stiu ce model e. Pe mine m-au innebunit prietenii cu cel de la Leapfrog, cica sunt copilasii incantati de el. Dar ptr fiecare an e altul, sa ac tb sa-l caut pe cel de 2 ani.
Si cu locurile de joaca ai semi-dreptate (ca Botanica nu prea ma incanta iarna), dar sa-l conving si pe dl tati sa mai scoatem copilu' asta in lume, chiar daca colcaie virusi, bacterii, streptococi, stafilococi si alti brontozauri

Felicia si Ilinca Teodora (15 noiembrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia_daniela spune:

Neatza!!

Noki, super poze! Aratati fffffoarte bine, mai fetelor! Iar petrecerea se vede ca a fost o reusita deplina!

Aaaaaaaaaa, am vazut acolo copilasi cu funduletul in sus... voiam sa va intreb ... ai vostri pitici se dau peste cap??? Mai Daria m-a disperat se da "de-a bebeleacu" (vorba ei) si mie mi-e frica de mor!!!! Da' ea are o dexteritate de speriat !

Silvia , lume noua! Ce faci, duamna, asa scurt??? Nu ne arati si noua o poza, ceva??? Ne amagesti asa cu doua vorbe, si gata???!


Cami & Alexandra Daria (02.01.2006)

Dariuca creste si iar ... creste!

Cautam binele fara a-l gasi vreodata, in schimb gasim raul fara sa-l cautam! - Democrit

Mergi la inceput