Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (16)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bikmaria spune:

ANA ,asta e ,e drumul plin de cretini si cretine ,nu te mai supara asa tare ca nu rezolvi nimic .uite un

BIKMARIAmamica de dulceata micaMARIA TEODORA(05-09-07) side papanas maricel ALEX(14-07-96)poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns myral spune:

Piciulika eu pastrez laptele la frigider, ma mulg noaptea ca ea suge putin, am vrut sa il dau ziua, dar nu il vrea cu lingurita si bibe nu am incercat. Scot cam 120 acum sper sa am lapte si sa nu regret ca nu l-am congelat, dar tot nu sunt convinsa ca isi pastreaza toate proprietatile. Pediatra nu e de acord cu bibe nimic ca nu mai ia sanul insa eu la cea mare am avut alta problema ca la 4 luni jum nu a vrut bibe sub nici o forma (stia ea mititica ce stia ca eu aveam inca lapte suficient dar stateam cu soacra si nu am scapat de gura ei pana nu ia dat bibe).Acum nu prea stiu cum sa fac. Tomasa tu parca spuneai ca nu i-ai dat lui Tudor deloc bibe, ai avut lapte suficient pana a baut din canita?Hai ca am scris aiurea, dar intelegeti voi ca sunt cu o agitata mica in brate.Myral, mami de Elisa(30.08.2007) si Isabela(9.08.1997)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns prisi spune:

quote:
Originally posted by slippers76

Declar saptamana asta saptamana nebunilor. Nu mai poooot!!!

Dupa ce alaltaieri i-am pus copci Mirunei, acum ma suna Mihai si-mi spune ca a intrat un idiot in fundul lui, dupa ce abia luni am scos masina din service, lovita de o cretina care dadea marsalier intr-o intersectie aglomerata. Ma declar depasita de situatie.

Edit: cretina dadea marsalier pe contrasens si pe rosu.

Ana, mami de Miruna (16.05.2003) si Vlad (01.09.2007)



Ana draga linisteste-te , nu rezolvi nimik daca te superi, mai sunt si zile de astea, bine ca e doar atat , tabla se indreapta, bine ca e Mirunica bine acum
sapt trecuta sotul meu a patit-o de 2 ori, a intrat unul in el si i-a harsait o portiera ca a crezut ca incape pe langa el si al 2 lea a intrat in fundul lui la academie, statea in coloana la stop si a intrat in spate, cica a crezut ca pleaca....unde nu stiu ca erau o gramada de masini in fata si semaforul era rosu.....
pe traficul asta cu atatia soferi nervosi si grabiti ti se face frica sa mai iesi...








poze
Marta si Miruna (06.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crishtina spune:

Piciulika daca ai timp sa scrii pe mine m'ar interesa cum se confectioneaza wrap'ul. Multumesc mult mult.

Crishtina & Robert
09.09.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns myral spune:

Ana, of prea multe pe capul tau!Hai ca o sa treaca toate!Myral, mami de Elisa(30.08.2007) si Isabela(9.08.1997)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns slippers76 spune:

Maria, Myral, Prisi

M-am mai calmat. Dar tot imi vine sa musc din ceva. Ideea e ca masina a stat o luna in service, pentru ca asiguratorul cretinei n-a platit reparatia decat dupa scandal si notificari de la avocatul nostru. Si am scos-o din service luni! Azi e joi, ce naiba!

Ana, mami de Miruna (16.05.2003) si Vlad (01.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreeaiosif spune:

offf, nu citeste nimeni ce am scris si eu de doctori?

eu inca mai am cosmaruri cu ce am trait atunci....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns afibebe spune:

Andreea bine ca ai scapat cu bine.




AFIBEBE mamica fericita de Cristian Nicolae 22.08.2007

http://community.webshots.com/album/561331134CKhBEa?start=24#total-tags.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns slippers76 spune:

Andreeaiosif, scuze, m-am lasat dusa de val. Eu am citit ce ai scris, si nu azi, ci acum ceva vreme. Am citi la subiectul despre Giulesti, unde am scris si eu. Imi pare tare rau de ce ti s-a intamplat.

Ana, mami de Miruna (16.05.2003) si Vlad (01.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns afibebe spune:

ce baiat mare are Sim.

felicitari.





AFIBEBE mamica fericita de Cristian Nicolae 22.08.2007

http://community.webshots.com/album/561331134CKhBEa?start=24#total-tags.2007

Mergi la inceput