*** LA REDOUTE *** (61)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alina023 spune:

Fetele, va cer iar ajutorul. Tocmai am realizat ca nu mai am fonduri suficiente pe cardul ale carui date le-am dat la comanda. Cum pot face sa dau alte date pt plata cu cardul?

Multumesc mult!

Alina 35+ (cu Ana Antonia) si Luca nazdravanul (14 Feb 2003)

poze Luca nazdravan

poze Ana mica in burtica


AMR 5 saptamani!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ella_74 spune:

gravidutza,
hanoracul ala maro l-am luat si eu pentru David; materialul e ok dar ma enerva ca aplicatia era din velur nesurfilat si trebuia sa culeg scamele; bine ca i-a ramas mic, oricum l-a purtat cred ca de 2-3 ori.

alina023,
folosesti pur si simplu alt card; datele cardului iti sunt cerute doar atunci cand validezi comanda

, mamica de David (24.04.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Graviduta spune:

Giova, Ella, merci de rsspuns. Ma mai intereseaza si www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=7089392&SizeCode=00074&Quantity=1&PersText=&ItemId=22&Mode=Update&Single=true&ksource=-1" target="_blank">hainuta asta. Stiu ca au luat-o cateva fete. Cum se prezinta? E buna? Ca am vreo 3 in cos.

Alina si Mara vrabioara (27 iunie 2007)

Diversificarea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns norris spune:

buna fetele,
vreau sa imi creez cont si mereu imi zice ca nu scriu adresa corecta...si nu stiu de ce
nu vor adresa mea unde sa pot primi pachetul?
poate ma ajutati si pe mine,va rog frumos!
mersi, cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

norris trebe scrisa fara semne de punctuatie... deloc... fara punct, virgula etc.
La tel. mobil vezi ca trebe sa inceapa 06 in loc de 07 ... daca vei sa treci nr. de tel. sa-l treci la fel doar ca schimbi 7 cu 6, la inceput




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

salut fetele!

am primit si eu azi coletul din data de 8nov in care am avut mai multe chestii care s-au tot aratat si o pereche de adidasi superbi

http://www.laredoute.fr/vente-chaussures-de-sport-wmns-air-butterfli-lo-de-nike.aspx?productid=324131950&documentid=344707&categoryid=22911858&single=&hasnext=1&hasprev=1&direct=false&pagesize=16 astia...sunt super faini vin bine pe picior si-s lucrati cum trebe imi vin 38 cu toate ca la nike eu am mai luat dar 39(cei gri la 15euroi)

atat...mai astept doar 1 colet din 13.11 ziua cand au bagat reduceri

shopping placut!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:


am fost si eu la posta, nu am nimic. azi au venit 4 externe....
mi-a zis ca sa nu-mi fac probleme ca nu s-a pierdut, doar ca uneori sunt trimise la Oradea, Bucuresti, si de-asta intarzie.
eu sunt convinsa ca l-a smanglit cineva, asa ca....

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

a mai testat cineva codul 64092?
Vad ca fetele din Franta il pot folosi...
Chiar aveam nevoie de un FDP=0 !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Graviduta spune:

quote:
Originally posted by Giova
eu sunt convinsa ca l-a smanglit cineva, asa ca....




Giova, din ce data era comanda ta?

Alina si Mara vrabioara (27 iunie 2007)

Diversificarea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Nushu misto adidasi, ma bucur ca i-ai nimerit.
Graviduta comanda era din 24 oct.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput