Spiridusi de ianuarie-februarie 2006 (262)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns maraki spune:

quote:
Originally posted by monica70


Am revazut "Lacrimi din soare" asa ca am o stare de genul
Acum incepe celalalt ("O minte sclipitoare"),nu stiu daca rezist sa ma stau atat ... mai ales ca asta mi-a placut enorm,mai ales prin surpriza finalului ...
L-am vazut la PROCINEMA acum pe CVT (Maraki ) si nu stiaam ce-i cu el - a prezentat filmul.
Ce ciudat (ba chiar paranormal de-a dreptul, Maraki) ,am cautat ceva pe net exact dupa ce am vazut ce film e in program si am nimerit din greseala taman la ... un articol despre schizofrenie,de fapt unul povestea despre fratele bolnav de asa ceva,dar tare impresionant.
Vad ca e pauza p-aci,oricum era fratelo pe net,a profitat azi.
INGRID sanatate la amnadoua sa va treaca repede


MONI SI DIANA (01.01.2006)
www.dropshots.com/moni2" target="_blank"> NOUTATI

Nu te ingrijora de ceea ce gandesc oamenii, nu li se intampla prea des.





Cum se traduce titlul in engleza? Adica vreau sa scrii exact ca sa pot sa-l caut pe net...despre ce e vb in mare? poate l.am vazut si nu imi dau seama....


cine are pt. DC++ adresa pt. configuratia public hubs list? vreau o adresa unde sa.mi dea numai huburi romanesti..plssssssssssss...am pierdut setarile de la DC++

Monica
http://www.community.webshots.com/user/maraki36
mamica de bebe Angelo ( 29 Dec. 2005 )
Foto Angelo
Angelo1
Angelo2
Angelo3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

MARAKI se numeste TEARS OF THE SUN e cu Monica Belluci si Bruce Wills si se petrece in Africa in tinpul unui razboi civil - el are misiune sa o recupereze pe ea - doctor american ,dar ea nu vrea sa plece fara cca 70 de refugiati aflati in grija ei.Deci actiune,in jungla ,urmariti de gherille ...
Mi-a placut mult cum arata finalul cand scrie distributia : fond negru,scris rosu sangeriu - foarte sugestiv.
Iar celalalt e A BEUTIFUL MIND - cu RUSSEL CROWE ,un matematician genial,care a luat premiul Nobel,un tip bolnav de schizofrenie.Facut dupa caz real.

MONI SI DIANA (01.01.2006)
www.dropshots.com/moni2" target="_blank"> NOUTATI

Nu te ingrijora de ceea ce gandesc oamenii, nu li se intampla prea des.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

Cica aseara circul aflat in Arad a scapat cei doi elefanti prin oras Se plimbau lejer prin parcarea de langa Billa Echipaje de politie,circarii etc,. abia i-au recuperat

MONI SI DIANA (01.01.2006)
www.dropshots.com/moni2" target="_blank"> NOUTATI

Nu te ingrijora de ceea ce gandesc oamenii, nu li se intampla prea des.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosmi1975 spune:

bine ca n au scapat leii , tigrii....

puiul meu doarme , bibi la adnsuri iar eu bantui pe aci

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosmi1975 spune:

ce rosie sunt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anymony spune:

MONI...MISTO FAZA!

Any si Ioana-Catalina (12.02.2006)

www.dropshots.com/anymony/" target="_blank"> poze Ioana-Catalina

Povestea nasterii Ioanei-Catalina

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=21fc06911023d376aa686b" target="_blank">Iubirea noastra Ioana-Catalina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anymony spune:

VAI CUSCRO!!!!! Ce te inrosisi asa? a....m-am prins sa semanam

Any si Ioana-Catalina (12.02.2006)

www.dropshots.com/anymony/" target="_blank"> poze Ioana-Catalina

Povestea nasterii Ioanei-Catalina

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=21fc06911023d376aa686b" target="_blank">Iubirea noastra Ioana-Catalina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maraki spune:

Ingrid sanatate la amandoua va doresc Imi pare rau pt. Diana, e sensibila
Anymoni te.ai mai relaxat si tu cu iesirea in oras Sa poarte sanatoasa printesa ce i.ati cumparat Si eu am o gramada de timp de cand nu am cumparat ceva pt mine Imi lipsesc atatea dar asta e....prioritatea este Angelo acum....
Moni cred ca am filmul, ori nu e tradus si din cauza asta nu l-am vazut ori cine stie.....A beautiful mind nu am avut rabdare sa.l vad pana la sf, cred ca 20 min am urmarit Stai ca mi.am adus aminte: pune-l pe fratele tau sa vina pe post de Mos Craciun
Cosmina mie mi se pare aiurea sa vina copiii cu 1 cadou pt alt copil....daca au preferati si primeste acelasi copil 2 cadouri si altul nimic? Cum organizati treaba? Sau se dau la Mos si le imparte el? Aici in prima zi de scoala la cls intai, se duce fiecare cu un cornet imens plin cu bomboane si se impart la copii. Iti dai seama ca fiecare vine cu fel de fel de bombonele acasa
Ana, daca si.a revenit Clara mai are rost sa.i dai lapte fara lactoza?

Monica
http://www.community.webshots.com/user/maraki36
mamica de bebe Angelo ( 29 Dec. 2005 )
Foto Angelo
Angelo1
Angelo2
Angelo3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maraki spune:

Este asa cald si bine in casa, Angelo are atatea jucarii + filme la tv si clipuri la comp...ce rost are sa se mai duca la bunica.sa? Nu-l mai dau!!!!!! La ei este frig in casa,dau drumul la caldura doar cand vine Angelo si nu in toate camerele....mai bine il tinem acasa decat sa se imbolnaveasca iar Spun asta ca a avut Giorgos o tentativa sa spuna ca se duce cu bebe la maica.sa

Monica
http://www.community.webshots.com/user/maraki36
mamica de bebe Angelo ( 29 Dec. 2005 )
Foto Angelo
Angelo1
Angelo2
Angelo3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosmi1975 spune:

MARAKI copii primesc cadouri toti , cei care vin de la bianca de la dansuri sau celor din clasa mea si din clasa altor 2 colege, trec prin clase si impart cadouri, iti dai seama ca vor avea ptr toti doar nu face gafe asa mari

CUSCRA pai ma las mai prejos???

Mergi la inceput