Spiridusi de ianuarie-februarie 2006 (262)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

Mai mai ziceti in ce stadiu stati cu olitza si pampersii,ca noi stationam ba parca mai rau,aproape ca nu mai zice deloc cand ii vine kk,asa ca da in pampers Cu pishu,tot asa,daca o mai punem si ii vine,face repede,daca nu ii vine,nu sta zice ca nu vine.S-a dus "noutatea" ca la inceput de dragul olitzei se tot cerea intruna ba chiar am avut zile record cand a facut kk doar al olitza! Si acum??? Niema .Cred ca trebuie sa cumpar colac de WC sa fie iar ceva nou,sa o atraga Cand am lasat-o doar cu chiloti a facut pishu pe ea,in mai putin de o ora As mai lasa-o sa stea un pic uda ,dar mi-e sa nu raceasca cu metoda asta.

MONI SI DIANA (01.01.2006)
www.dropshots.com/moni2" target="_blank"> NOUTATI

Nu te ingrijora de ceea ce gandesc oamenii, nu li se intampla prea des.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosmi1975 spune:

al meu frumos nu serveste olitza, wc mai bine in pampers

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

MARAKI dar chiar crezi ca pe Cristi nu l-ar recunoaste? Eu ma gandeam la un prieten de-al lui,la Dani,dar si pe ala il cam stie si ii e si cam teama de el,deci dublu risc,daca il recunoaste
Cu sotii prietenelor ar fi o varianta,dar n-as vrea sa deranjez familistii de Craciun.
Lasa-l mai pe Angelo la bunici sa se distreze,e loc nou,e mai cool pentru el sa schimbe zona un pic.Si la mami e mai racoare ca la mine,dar se distreaza de minune Diana cu tati,iar acum cu Cristi se prosteste,ca e deja acolo.El doar doarme aici in apartamentul lui de langa mine,in rest e la mami.

MONI SI DIANA (01.01.2006)
www.dropshots.com/moni2" target="_blank"> NOUTATI

Nu te ingrijora de ceea ce gandesc oamenii, nu li se intampla prea des.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anymony spune:

Si noi stationam...a mai pus-o mama la wc mare si a facut acolo de 2 ori...zice ca face kk, sta pe olita , se screme da nu face...

Any si Ioana-Catalina (12.02.2006)

www.dropshots.com/anymony/" target="_blank"> poze Ioana-Catalina

Povestea nasterii Ioanei-Catalina

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=21fc06911023d376aa686b" target="_blank">Iubirea noastra Ioana-Catalina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosmi1975 spune:

MONII eu cred ca te preocupi degeaba nu cred ca recunoaste daca e bine mascat


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosmi1975 spune:

al meu nu m ar recunoaste nici pe mine sunt sigura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

Eu l-am recunoscut pe taica-meu desi era mascat rau si si-a schimbat si vocea Bine, eram oleak mai mare,aveam 2 ani si 5 luni. Da' ce-s 5 luni intre generatia de-atunci si asta de azi?
Acum fac liste sa vad pe cine as putea chema strain,tot gasesc eu vreunul,ca as vrea sa fie si unul mai haios,nu cine stie ce moafla fara imaginatie

MONI SI DIANA (01.01.2006)
www.dropshots.com/moni2" target="_blank"> NOUTATI

Nu te ingrijora de ceea ce gandesc oamenii, nu li se intampla prea des.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosmi1975 spune:

inchiriaza unul....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

Da'pe naiba,mai bine cumpar un costum de mos din Selgros,il am pentru mai multi ani si de-un mos tot dau eu.Ma gandesc la tatal lui Razvanel ala vecinutzul, e si graas tare,numai bun ar fi Si pe urma il trimit pe Ghitza la ei la baietel si rezolvam asa.Doar ca tre sa iau costumatie larga atunci.La Ghitza e simplu:ii bag o perna in loc de burdihan O sa vorbesc cu maica-sa lui Razvan sa vedem ce zice ...

MONI SI DIANA (01.01.2006)
www.dropshots.com/moni2" target="_blank"> NOUTATI

Nu te ingrijora de ceea ce gandesc oamenii, nu li se intampla prea des.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anymony spune:

Gagici..am gasit ceva super...
http://www.youtube.com/watch?v=liB15fBT0Qk&feature=related


Any si Ioana-Catalina (12.02.2006)

www.dropshots.com/anymony/" target="_blank"> poze Ioana-Catalina

Povestea nasterii Ioanei-Catalina

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=21fc06911023d376aa686b" target="_blank">Iubirea noastra Ioana-Catalina

Mergi la inceput