Bucurii se sept-oct 2006 (91)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns floricel79 spune:

Haideti sa va zic o faza tare pe care-a facut-o Roxana chiar acum:
ea stie sa se dea jos din pat, ca toti copilasii, se intoarce pe burta si se impinge inspre marginea patului pana ajunge cu picioarele pe jos si... gata.
Acuma, i-am pus plapuma pe jos si i-am "citit" o carte iar cand s-a plictisit si a vrut sa plece de langa mine de pe plapuma, s-a uitat putin in jurul ei si a aplicat exact strategia pe care-o aplica cand se da jos din pat: s-a pus pe burta si s-a impins in spate pana a trecut de pe plapuma pe covor si acolo s-a ridicat in picioare si si-a vazut de treburile ei serioase. M-am prapadit de ras de una singura pe-aici.



Florina, mamica de Roxana Maria (23.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sephora spune:

CRistina ce frumos,felicitari!
Am scris mesajul in timp cu voi si n-am vazut postarea ta si apoi revenind am aflat vestea cea mare.Speram de data asta sa fie adevarata prima varianta.
Floricel si Matti facea la fel,acum s-a prins care-i treaba si nu mai face,dar asa coboara scarile de exemplu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xandrutza_76 spune:

Buna seara!
Cristina, felicitari, ce frumos, ma bucur ca ai o fetita sa-ti traiasca amandoi!
Mirabela, felicitari si voua pentru cei 9 ani impreuna!
Floricel, am vazut fotografiile, pupam dulce pe Roxana, sunteti tare frumoase amandoua!
Sephora, am vazut cele doua montaje, primul superb, emotionant! Al doilea, mi-a dat si el emotii Si Narcisa incepe sa se catere pe plasa patutului...
Gety, nu o las eu chiar singura, stau langa Narcisa si o supraveghez, dar o las sa apuce ea bucatelele de paine.
Andra, multumim pentru vestile despre Andreea si Sebicu! Le dorim multa sanatate!
Narcisa are cam acelasi program de masa, cam aceleasi mancaruri.


Alexandrina si puiutii ei, Raluci (03.08.1997) si Narci (21.09.2006)

poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GETY spune:

quote:
Originally posted by CristinaGoji

Buna seara!

Mami 18+ cu Daria



URAAAAA!
Sa fiti sanatoase amandoua! Pupa Maria telepatic pe fetita mititica!


GETY, MAMICA DE MARIA DIANA- 9 octombrie 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GETY spune:

Mie mi-a zis din prima ca e fata si fata a ramas!

GETY, MAMICA DE MARIA DIANA- 9 octombrie 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns floricel79 spune:

Uitati aici cine-i sef la noi in casa
Am mai pus un album cu poze de ieri si de azi.
http://picasaweb.google.com/lh/viewPhoto?uname=jidveianfamily&aid=5133128173995426849&iid=5133128225535034434



Florina, mamica de Roxana Maria (23.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns beatrix spune:

Eloise, ca ne tii la curent despre Mexxa si Sebi! Le dorim si noi multa sanatate, sa se faca bine cat mai repede si sa treaca cu brio peste operatie! Suntem alaturi de ei!

Roxana si Eric (11 septembrie 2006)

Ei au nevoie de noi:
Ionut & Teo & www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">Sonia & www.animalutze.com/umanitare/bb-darius/index.php" target="_blank">Darius & Diana & Crisa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns beatrix spune:

Mirabela, felicitari! uram intregii familii multa sanatate, fericire, noroc si succese pe toate planurile!
Sephora, foarte emotionant filmuletzul! Si Matii e un mare acrobat!
Floricel, super poze! aia in care dormiti impreuna e beton!

Roxana si Eric (11 septembrie 2006)

Ei au nevoie de noi:
Ionut & Teo & www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">Sonia & www.animalutze.com/umanitare/bb-darius/index.php" target="_blank">Darius & Diana & Crisa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eloise spune:

Cristina felicitaaaaari ! Ce minunat, o fetita! Sa fie sanatoasa! Tare mi-as dori si eu o fetita... cand ma decid sa fac pasul poate imi dai reteta

Floricel, foarte faine pozele, si Roxana seamana leit cu tine. Ma bucur ca mi-ai facut repede pe plac si ai postat poze. Tu arati tare bine, supla si frumusica. A, si Roxana are body ca Vladut (cel cu J'aime les papouilles ici etc). De fapt e un set intreg.


I'm reading a book. You know... it's like forums, just a little shorter.

Andra si Vladut (14.10.2006)
puiul meu creste...

~*~My dear old pics~*~
~*~New old pics~*~

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaGoji spune:

Sephora, Xandrutza, Gety, Eloise - !

Sephora - super tare e Matti calare pe Igor! Sper sa nu prinda si Vladut miscarea asta, ca mi-i mila de Ayan al nostru. Si asa e chinuit de Vladut, dar daca l-ar mai si calari, cred ca renunta Ayan la noi

Floricel - ce m-a amuzat faza cu coboratul de pe plapuma Si pozele sunt faine! Iar meniul Roxanei nu-i deloc unul modest . Vladut rar cand bea 180 ml lapte, dar la 200 nu a ajuns niciodata.


Mami 18+ cu Daria si Vladic (17.10.2006)
Vladic
barza

Mergi la inceput