Bucurii se sept-oct 2006 (91)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns GETY spune:

quote:
Originally posted by xandrutza_76

Gety, eu ung felia de paine si apoi o tai bucatele potrivite pe care i le ofer Narcisei, sau si le ia singura de pe farfurie.

Alexandrina si puiutii ei, Raluci (03.08.1997) si Narci (21.09.2006)

poze cu noi



[b]Mai, mai, mai, asta-i tehnica de "avansati". Nu-i nimic, incercam si noi, la cat e de mancacioasa, poate i-o place.


GETY, MAMICA DE MARIA DIANA- 9 octombrie 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GETY spune:

Sephora, nashpa cu chisca asta. Maica-mea e asa o amatoare de chisca, ca abia a intrat in post si deja vorbeste cu ea. Iar cand termina postul, nici nu stii ce viteza are sa o pregateasca.
Filmuletzul a fost super. Chiar ma gandesc serios sa-i fac si eu unul Mariei.

Floricel, am vazut poze cu fetita dragalasa.

Mirabelac, la cati mai multi ani fericiti impreuna! Pacat ca e umbrita de problema lui David. Il cred si pe el: e greu sa faci pipi intr-un paharel si toata lumea sa se uite la tine.

Mexxa, toate gandurile bune din partea noastra si sa treceti peste operatie cu bine!


GETY, MAMICA DE MARIA DIANA- 9 octombrie 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaGoji spune:

Buna seara!

Mami 18+ cu Daria si Vladic (17.10.2006)
Vladic
barza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns beatrix spune:

by CristinaGoji

Buna seara!

Mami 18+ cu Daria si Vladic (17.10.2006)

Cristina, felicitari! Sa-ti traiasaca, sa fie sanatoasa, fericita si cu mult noroc in viatza!


Beatrix si Eric (11 septembrie 2006)

Ei au nevoie de noi:
Ionut & Teo & www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">Sonia & www.animalutze.com/umanitare/bb-darius/index.php" target="_blank">Darius & Diana & Crisa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexutza_26 spune:

quote:
Originally posted by CristinaGoji

Buna seara!

Mami 18+ cu Daria si Vladic (17.10.2006)
Vladic
barza



Vaiii Cristina - sa iti traiasca si sa dea DD sa fie fetita in final!!!

Alexandra mami de GABRIEL (30.09.2006)
PRINTZUL

Traieste orice clipa ca si cum ar fi ultima!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirabelac spune:

Felicitari Cristina!

*****************************************Mirabela, mamik de pitic www.totsites.com/tot/davidstefan" target="_blank">DAVID STEFAN (21.09.2006)
www.graphicsarcade.com/holidays/christmas/countdown/christmas_countdown_04.swf" target="_blank"> Asteptam Craciunul!
"Vreau sa fiu din nou COPIL, vreau sa desenez cu creta colorata pe strada, vreau sa fiu mandra de tricicleta mea cea noua, vreau sa cred sincer ca bomboanele sunt mai bune decat banii, vreau sa stiu doar cele sapte culori, cinci poezii, zece cifre si vocea mamei care ma chema la masa cand nu imi era foame."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sephora spune:

Sa vedeti cu se se ocupa baiatul meu www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=436092a639e14cf92d0fac&source=category&category_id=14" target="_blank"> Calareste nu se mai opreste
Nu va mai dau ca risc sa va plictisesc,dar io mor de ras

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns floricel79 spune:

quote:
Originally posted by GETY

quote:
Originally posted by xandrutza_76

Gety, eu ung felia de paine si apoi o tai bucatele potrivite pe care i le ofer Narcisei, sau si le ia singura de pe farfurie.

Alexandrina si puiutii ei, Raluci (03.08.1997) si Narci (21.09.2006)

poze cu noi



[b]Mai, mai, mai, asta-i tehnica de "avansati". Nu-i nimic, incercam si noi, la cat e de mancacioasa, poate i-o place.


GETY, MAMICA DE MARIA DIANA- 9 octombrie 2006



Ha, ha, chiar ca-i de avansati :))
Eu daca o las pe Roxana sa se serveasca singura de pe farfurie, o bucata baga in gura iar alte 5 le strange in pumni si le pune peste tot prin jurul ei :D




Florina, mamica de Roxana Maria (23.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns floricel79 spune:

Uau, ce fain ca e fetita!!!
Ce ma bucur
Numai sa ramana tot asa pana la final.
SI eu am aflat la 17 sapt ca e baiat si la 18 ca e fata



Florina, mamica de Roxana Maria (23.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaGoji spune:

Multumesc Beatrix, Alexutza, Mirabela, Floricel!

Mirabela - faina tare fetita pe burtica!

Floricel si mie cu vladut la 23 saptamani mi-a zis ca-i fata, iar la 26 - baiat. Dar de data asta am fost la 3D si dr era foarte sigur ca-i fetita.

Si cel mai fain ce mi-a zis e ca e foarte activa, deci o sa am doi atomici in casa
Mami 18+ cu Daria si Vladic (17.10.2006)
Vladic
barza

Mergi la inceput