Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (11)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Annisia spune:

Poate poti afla unde e treaba in Brasov??? Eu vin saptamanal in Rasnov si nu e mare lucru sa ajung acolo...



Micul Yannis creste mare
Pozne

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rodicamaries spune:

aaaa, si pentru ca veni vorba de falcute si falcosi, iete si pe Darius printre ei

Rodica de Darius Filip
Video

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns prisi spune:

quote:
Originally posted by rodicamaries

aaaa, si pentru ca veni vorba de falcute si falcosi, iete si pe Darius printre ei

Rodica de Darius Filip
Video



ce baietel scum si smecher sa va traiasca

poze
Marta si Miruna (06.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Multumim din suflet ptr urari!

Annisia, in Carrefour Orhideea inscriptionau de toate, in partea unde este farmacia. Pun chiar si poza, trebuie doar sa ai la tine. Incearca acolo. Anul trecut in Debenhams au avut costumase cu My first Christmas, costumase de Craciunei ptr baieti si rochite de fetite. Daca te intereseaza poti intreba si la ei. Ma refer aici la Debenhams,m dar sigur aduc si la voi.

Nana, Andrei Stefan - 26 septembrie 2007
Ingerasul care ne-a schimbat viata!
Andrei la 1 luna
Nunta noastra de vis!
Daca incepi sa te sacrifici pentru cei pe care-i iubesti, vei sfarsi prin a-i uri pe cei pentru care te-ai sacrificat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pinacolada spune:

gata! am pus cateva poze noi de la botez, promit ca voi mai adauga si altele!
In rest nu prea am cu ce sa ma laud, eu nu ma simt bine datorita unor nenorociti de hemoroizi...ma misc parca sunt impaiata!
Luca se chinuie sa scape de giardia... am facut un tratament cu Zentel si acum luam Helmiflores, trebuie sa-i repet analizele...
Rares e f urlacios din cauza de burta, ii dau completare Nan care insa, il constipa...si toata noaptea se screme, miauna etc!
I-am dat Debridat si ieri noapte a facut 1 kg de kk... si eu cu ale mele, a fost horror, dar totusi am reusit sa-l spal si sa-l schimb, am dormit doar vreo 4 ore!
In alta ordine de idei vreau sa ma duc (cand voi putea merge normal) sa fac niste impachetari pt slabit si dat jos celulita..nu ma mai suport asa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annisia spune:

Tu cum te mai simti Nanita? Imi lipsesc palavragelile noastre de gravidoase... Sper ca micutul tau sa se recupereze repede si voi sa treceti cu bine peste ascest hop... Doar trebuie sa te intorci la datorie, nu?! Iti simtim lipsa aici gagici!!!!



Micul Yannis creste mare
Pozne

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pinacolada spune:

rodicamaries- eun scump, are niste ochi superbi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annisia spune:

Off, la noi nu are niciun efect Debridatul asta... Mama lui!!!



Micul Yannis creste mare
Pozne

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

Nana, ce greutate are acum Andrei? cat a crescut?
nu stiu ce sa0ti zic, decat sa il pui des sa suga.Sora mea sugea tot asa, 60 de ml (dupa proba cantarului, proba in care eu nu cred) si se ingrasa un kil pe luna.

mami....habar n-am, da ce poa sa fie daca nu lapte? eu asa cred ca e, si bineinteles ca tre sa-i dai, cheama pediatrul sa te edifice, sau mergi la gyneco, si ei stiu bine.



Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!


Sabina, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia si bb Gheo

Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annisia spune:

Uau! Pinacolada ce frumusei sunteti!!! Si nasii sunt asa de draguti. Tare ma bucur cand vad oameni frumosi. Sa fiti sanatosi si fericiti!!!



Micul Yannis creste mare
Pozne

Mergi la inceput