Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (11)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns afibebe spune:

Nana multa sanatate lui Andreiut.
uite un de la noi.




AFIBEBE mamica fericita de Cristian Nicolae 22.08.2007

http://community.webshots.com/album/561331134CKhBEa?start=24#total-tags.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns afibebe spune:

Carpatina mult succes la examen.





AFIBEBE mamica fericita de Cristian Nicolae 22.08.2007

http://community.webshots.com/album/561331134CKhBEa?start=24#total-tags.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bikmaria spune:

NANA sanatate multa puiutului tau scump .sa ai incredere in DD ca totul se va rezolva cu bine .

BIKMARIAmamica de dulceata micaMARIA TEODORA(05-09-07) side papanas maricel ALEX(14-07-96)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bikmaria spune:

CARPATINA spor la invatat ,si tinem pumni la examen

BIKMARIAmamica de dulceata micaMARIA TEODORA(05-09-07) side papanas maricel ALEX(14-07-96)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annisia spune:

Hey, iubitele, am si eu o intrebaciune la voi!!! Unde pot face un glob sau un ciorapel personalizat pentru primul Craciun al baietelului meu????
M-am gandit ca orice altceva i-as lua, nu ar putea aprecia si nu s-ar bucura de el. Dar asa poate avea un cadou pentru totdeauna...



Micul Yannis creste mare
Pozne

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami25_7 spune:

Fetelor,am si eu o problema,de cand am nascut nu am alaptat deloc la san,1.nu curgea nimic,2.cand il punem pe bb la san nini nu vroia sa il vada,3.cu pompa scoteam maxim 20ml din amandoi.Acum dupa 6 saptamani,vad un lichid alb,asemanator cu laptele,sau poate ca este chiar lapte.Am muls si iese ceva,dar nu stiu ce sa fac,sa ii dau lui bb?Nu e cam tarziu pt instalarea lactatiei?Please dati-mi un raspuns cele care stiti ceva.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alehiam spune:

Annisia sa stii ca asta vroiam sa fac si eu pentru Robert si pentru fetita nasilor nostri - un glob pe care sa scrie primul craciun al lui Robert sau primul craciun al Mariei... chestia e ca noua ne-a facut cumnata un glob din asta personalizat cu numele noastre, numai ca in Brasov. In Bucuresti nu stiu unde... am cautat pe net si nu am gasit deocamdata nimic



Mad, mamica de www.flickr.com/photos/9465085@N07/?saved=1" target="_blank"> Robert Stefan (09.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami25_7 spune:

Annisia,incearca in uniri laparter,in spatele scarii normale,este un magazin unde inscriptioneasa asfel de lucruri si mai este in pasaj la universitate la Totem.Buna ideea ta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pinacolada spune:

salutare!
Va multumesc pt ajutorul dat pt gasirea unui loc de joaca!
pana la urma s-a facut la boo.bo jungle! f bine a iesit!
Duminbica am avut botezul care si el a iesit ok
imediat o sa pun si ceva poze!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rodicamaries spune:

Nana multa sanatate prichindelului tau

Carpatina succes la examen

mami 25_7... asteapta sfatul Sabinei... ea e experta in alaptat

Annisiasi eu m-am tot gandit la ceva sa aiba amintire de la primull Craciun, si o sa caut o cutie mai mare care o s-o imbrac in hartie de aia de cadouri , o sa pun o pernita in ea, astfel incat sa-l pot aseza pe bebe in ea, o sa-l pun sub bradut, o sa-i fac o pozica, iar pozica o s-o imprim, ori pe o perna, ori pe un tricou... aparat din asta stiu ca este la noi, in Bucuresti sigur sunt mai multe chestii...

Rodica de Darius Filip
Video

Mergi la inceput