Cadouri de Craciun - capitolul jucarii

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns an-k spune:

monixy, merci. O sa-i spun mamei sa se uite.

Carmen nu am gasit nimic in engleza:(




anca si micutza Bianca(14/03/2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Carmenbr spune:

Anca, mersi mult. Pupa printesa.

3 anisori...uraaa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns she_wolf spune:

Cramenbr, uite un link in engleza cu globul Dorei. :-)

http://www.toys.ie/Shop_Product_Detail.aspx?pcode=E04879&qwSessionID=de783912-579a-4ba0-90a1-c7d2b180d32d

Claudia , Cristi (16.12.2002) si Radu (5.08.2006)

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana d spune:

Foarte dragutz globul Dorei, exista si in Ro? Poate il iau si eu la anul, cred ca trebuie sa mai creasca si sa invete mai multa engleza.
Deocamdata, nu are nimeni laptop pt copii? Dar My little Ponny interactiv?

Fetele mele

Iremediabil indragostita de CANADA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda141 spune:

Noi avem laptop pentru copii, insa Albert prefera laptopul adevarat si calculatorul tot adevarat. Il mai foloseste si pe al lui dar destul de rar.

Eu i-am cumparat deja avion care zboara ( cu telecomanda) si un elicopter mare , chiar f. mare din ala verde de lupta, care se plimba , i se invarteste elicea, face mai multe, dar nu zboara ca e prea mare, mi-ar darama peretii.

http://www.copaculdehartie.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danamiha spune:

Despre laptop pt copii, eu am facut marea greseala de a-l lua anul trecut de Craciun fiului meu.Acum sta in cutie in dulap si am dat pe el 180 lei prin septembrie anul trecut, iar inainte de Craciun l-am vazut la 250 lei. Baiatul meu are aproape 7 ani si se descurca bine pe laptopul meu asa ca cel de jucarie nu prezinta interes. Sotul meu mi-a spus ca asa se va intampla, dar m-am convins pe pielea mea.
Anul trecut am citit aici pe forum mai multe discutii despre laptop pt copii asa ca am actionat...
Din experienta noastra nu l-as recomanda. Poate mai tarziu cand va stii sa citeasca si sa scrie (laptopul e pt 6+)va prezenta mai mult interes pt el.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clau2toma spune:

Eu va rog sa-mi dat niste sugestii d jucarii pt gradinita de Craciun ca eu si nicici ceilalti parinti nu gasim nici o idee de acest gen.E vb sa punem fiecare pt copilul lui care 50 de Roni si sa luam jucarii la fel la toti copii atunci din grupa de la ei ca sa nu se bata pe ele cand le desfac si care sa si ramana acolo ca sa se joace cu ele sa nu le aducem acasa .Dar nu am vrea papusi pt fete si masini pt baietei .Nu stiu ceva educativ .Aveti vreo idee sa ma ajutati cu un sfat?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danamiha spune:

Anda141, de unde ai luat avionul cu telecomanda?

Stiti vreun site din Ro de unde as putea cumpara on line jocul Jenga, asa arata:
http://www.hasbro.com/games/family-games/jenga/

am rugat pe cineva sa il caute in Ungaria, aici nu am gasit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marilen spune:

Ce cadouri luati pentru fetite mai marisoare?A mea are 9 ani si parca i-as lua altceva desi ea tot papusi isi doreste...

Si nu m-as plange de singuratate,ci as binecuvanta aceasta stare fertila si de-a dreptul implinitoare pentru fiinte ca mine care nu vor luna de pe cer,ci cerul senin si intreg in priveliste.Constanta Buzea

Mergi la inceput