Albinute & bondari de martie-aprilie '07 (51)

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns karra80 spune:

quote:
Originally posted by Mihaelaaa

quote:
Originally posted by karra80

'neata
Am tot cautat dar am vaz ca s-a sters mesajul care a aprins atmosfera pe aici...si eu sunt pentru a afla cine e......si haide-ti sa schimbam si parola la contul de poze si sa o primeasca doar cine are activitate ce ziceti?
Nu mi se pare normal sa isi vare nasul in pozele noasre oricine nu a mai intrat cu lunile pe motivv ca nu are timp....toate avem copil mic, stim ce inseamna asta da macar o data la 2 zile, i data pe sapt poti scrie 2 randuri acolo daca nu in fiecare zi......Am dreptate sau nu?Cel mai bun ex e Elianne care desi cu 3 nazdravani pe cap isi face timp sa mai zic o vb 2.....sau paxela...sau lilidana....alte fete cu 2 copii.....

Am lipsit ieri motivat...am fost in Ungaria la cumparaturi....pt Winnicu...doamne ce de produse de papa au pt bebei.....am luat din fiecare fel cate ceva sper sa fie si winnie la fel de incantata ca si mine.....

I-am luat si o saltelutza care se face din patrate asa ca lego si are animalutze pe ea care sunt tot din bucati si de asta e incantata ca le secoate si se chinuie sa le puna la loc....Am ochit deja o gramada de jucarii...mai dam o tura inainte de sarbatori sa vedem ce-i mai iau la pisica mica.....

Winnie a fosrt fff cuminte ieri a stat cu buna-sa...... a fost prima zi de cand am nascut-o cand am fost atat de mult departe de ea....doamne ce dor imi era de ea.....aseara cand am ajuns asa s-a bucurat ...tipa si dadea din maini si picioare si nu am mai avut liniste pana nu am luat-o in brate......

data viitoare mergem si cu ea ca acuma a treb sa plecam la 5 dimi ca treb sa ajungem pana la granitza cu Austria ca sa luam ceva marfa pe firma. dar adta viitoare mergem doar la Szeget si o iau si pe ea.....

Revin si intru mai incolo ca avem program de joaca cu parul lu mami...tre sa ma ciufuleasca si pt ieri.



Carmina de MARIA CRISTINA (Winnie) 8 martie 2007

Luna 9

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=28e484a970e514144a5d21" target="_blank">Comoara mea mica
www.youngnutrition.net/member/tickers/76195/ticker4.png" target="_blank">Varsta Winnie





Eu NU sunt de-acord cu chestia asta.Eu intru rar,nu apuc sa citesc tot,de scris nici atata.La pozici imi place sa ma uit desi nimeni nu stie asta pt ca nu zic....din lipsa de timp.
Felicitarile mele pt fetele care au 2 sau mai multi copii si reusesc in fiecare zi sa zica ceva...dar eu nu reusesc asta.
Unele stiu sa-ai organizeze timpul mai bine poate...nu stiu...
De ce sa fim date afara fetele care nu scriu din lipsa de timp sau mai stiu eu ce...doar am fost impreuna de la bun inceput-
Poate n-am inteles bine mesajul...atunci sa ma scuzati...dar eu m-am necajit pe chestia asta

Mihaela, de DAVID-29 martie 2007

DAVID...cat sunt de maricel...

Poze cu David

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=2917ac23b344a0c9f2c340&skin_id=0&source=category&category_id=12&large" target="_blank">Sarcina si continuarea...David (filmulet)


Cred ca m-am exprimat eu gresit.....mai mult era vb de cele care sccriu un mesaj de genul.....sunt si eu o mamica de marie a[rilie , ma bagati x si pe mine in listutza...si dupa vrea parola sa puna poze,...si apoi mai scrie peste o luna.....deci nu de tine sau cele care au fost aici de la inceput......

Ia uitati-va peste lista de pe prima pagina si ziceti sincer din cate nume sunt acolo care sunt mam mici care au scris doar de 1 sau7 2 ori...ca mie mi-a uiesit vreo 55...Mai situ o mamica...acuma nu-mi vine in minte numele care posta la stelutze ca nu era multumita de grupul nostru...e ok e alegerea ei...da la noi intra si punea poze.....

scuze ca a m creat iar discutii....

imi iau jucaruiile si ma joc cu Winnieca deja ma baggati prea mult in seama.......


Carmina de MARIA CRISTINA (Winnie) 8 martie 2007

Luna 9

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=28e484a970e514144a5d21" target="_blank">Comoara mea mica
www.youngnutrition.net/member/tickers/76195/ticker4.png" target="_blank">Varsta Winnie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karra80 spune:

quote:
Originally posted by Lumi_Nag

Pai normal ca m-am simtit....ca doar chiar si sunt una dintre cele care scriu putin.Nu sunt ipocrita sa zic ca scriu de ma dor mainile cand nu e asa.
Nici eu nu ma cert....dar ai intrebat ce zicem daca s-ar da parola doar celor care sunt active.Si ti-am dat parerea mea
Hai lasa nu te supara nici tu ca eu nu ma cert cu tine dar m-am simtit automat exclusa din grup in momentul cand ai facut propunerea.

Impacare impacare fara nici o suparare....bla bla ca nu mai stiu

George Catalin


numa daca ne luam si de degetele.......

Carmina de MARIA CRISTINA (Winnie) 8 martie 2007

Luna 9

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=28e484a970e514144a5d21" target="_blank">Comoara mea mica
www.youngnutrition.net/member/tickers/76195/ticker4.png" target="_blank">Varsta Winnie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nickol_f spune:

Buna,

In primul rand vreau sa le urez celor care vor fi pt a doua oara mamici, Mihaelaaa si Rianna_Stef, sarcina usoara si bebei sanatosi. Va admir pt curaj


Cereale eu ii dau de la Humana, ca ii plac si ii mai plac de la Bebelac.

Val_ batista bebelusului mie mi-a fost recomandata de fetele de aici si atunci cand am avut nasucul plin de mucisori s-a dovetit ffff utila, ma declar f multumita de ea intr-adevar trebuie ser inainte sa se aspire mai bine.


Cupt cu microunde fol cand fac mar copt nu stiuit cat de bine e da e mai rapid.

Fug sa-i fac papa si revin



Nicol de Beatrice - 19.04.2007

Varsta Beatrice
Poze Beatrice
BOTEZ Beatrice

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karra80 spune:

Absoluta!!!! hai mai pov kum fu la chef si ce mai face Timeea///////

Carmina de MARIA CRISTINA (Winnie) 8 martie 2007

Luna 9

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=28e484a970e514144a5d21" target="_blank">Comoara mea mica
www.youngnutrition.net/member/tickers/76195/ticker4.png" target="_blank">Varsta Winnie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Am schimbat DOAR parola de la userul de pe DC. NU la poze.

Atata timp cat conturile de poze nu se folosesc cu alte scopuri decat pus poze cu piticii, nu schimbam parola... Nici aici nu am fi schimbat-o daca acest cont ar fi fost folosit doar cu scopul pt. care a fost creat....

Daca cea care a scris mesajul sau altcineva se apuca sa editeze albume, starga poze, date din tabele noastre... atunci se schimba parola.

In plus... majoritatea avem album propriu si personal.
Daca se va intampla sa existe probleme si la conturile comune de poze, eu personal imi sterg pozele de acolo si nu mai le folosesc. Pun poze la mine in album, unde nu-mi stie nimeni parola si nu-mi balareste nimeni nimic...

Este f. urat ce s-a intamplat... vad ca cea care a facut asta n uare curajul sa recunoasca. Si probabil acum sta si ne citeste...

Daca mesajul respectiv imi era adresat mie, cu singuranta ma suparam... m-am suparat chiar si asa, ca nu mi-a fost adresat personal... Daca unor nu vi s-a parut jignitor, mie una mi s-a parut... Si mi s-a parut si mai jignitor pt. ca cea care l-a scris nu a avut curajul isi dezvaluie identitatea...
F. urat ... inca odata...

La un moment dat am zis ca iau o pauza de forum sau macar la subiectul asta pt. ca se scrie f. mult... si nu apuc mereu sa citesc din urma... sa raspund nici atat etc.
Acum, dupa ultimele intamplari... si discutiile iscate de la un mesaj aruncat aiurea chiar simt nevoia de o pauza. Lucrurile era frumoase... ne dadea mcu parera, schimbam impresii, ne confesam cand nu aveam cui sa ne plangem... si vine cineva (probabil nici nu scrie prea des... in schimb sta si ne pandeste dupa colt) si strica toata atmosfera...
Uite asa s-au stricat la un mom. dat si lucrurile la pitici de sept-oct 2004... iar acum scriu maxim 10 mamici, la zile distanta...
Pacat.

Pt. modificari la lista va rog PM.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabdyd spune:

Aoleoooo,nu va certati mah fetelor!
Nici eu nu sunt de acord sa se schimbe parola de la celelalte conturi.

Asta de pe dc mi se pare ok sa se schimbe pt ca intr-adevar, cine are ceva de spus sa se logheze cu numele ei si sa fie sincera nu sa se dea dupa visin si sa arunce cu roshii! Pacat insa ca DIN CAUZA EI AVEM NOI DISCUTII SI SE AJUNGE AICI. Forumul a mers ok pana acum, si uite ca din greseseala uneia suferim toate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cria_bv spune:

Pai inseamna ca anonima noastra a reusit ce si-a propus daca am ajuns iar sa ne dezbinam. Eliana nu fa pauza te rog, eu te citesc cu placere . Si da mai bine ca parola sa fie stiuta doar de o persoana maxim 2 cand Eliana nu e, asa evitam ca acest cont sa fie folosit in alte scopuri.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabdyd spune:

Uite pozicile pe care le-am promis:
printzesa zapezii si celelalte pozici si de la gradi si de la locul de joaca, de la asta incepand.

Special pentru Roxanici , Rares are concurenta, si il cheama tot ... Rares!

Si cine nu are chef de poze cu copii de gradinita, poate vrea direct tortul. Pofta buna!
V-am pupat!
Eu sper ca nu se va rari activitatea pe forum din cauza mesajului ala. N-am apucat sa-l citesc, as fi vrut sa stiu de ce atata zarva dar, asta e, cred ca trebuie sa demonstram ca nu ne afecteaza IGNORANDU-L!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lumi_Nag spune:

Gabdyd ti-am trimis un pm.Sper ca l-ai primit.

Frumoasa printesa zapezii
Iar tortul....

George Catalin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanici spune:

Gabdyyyyyyd!!!!!!!!!!! sa-si ia Rares mainile de pe Julica, da?!?!?!?!
Mie asta mi se pare super tare http://good-times.webshots.com/photo/2779371250101540360cYfoVt imi aduce aminte de gradinita unde am fost io, tot asa eram o gloata de copii, credeam ca acu is mai putini in grupa.

Moama da ce de mai torturi ai avut, si la gradi, si acasa si in oras..... super tare cum canta copilasii la multi ani.

Eliano, ma supar daca nu mai scrii vin la bucuresti si te pun sa scrii.

PROPUN CA CE SCRIU IO ACUM SA FIE ULTIMUL MESAJ DESPRE ANONIMA. SCRIU TOT PTR CA VREAU SA TERMINAM SI SA INCETAM. IO AM UITAT CA A SCRIS. si tot ma intreba Lumi cine cred ca e, cred ca e o rautacioasa.
gata.
THE END



roxana & Rares Teodor (23 martie 2007)

Mergi la inceput