Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (10)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns afibebe spune:

mama ce limbarnitza am de dimineatza.

fug sa nu ma bateti.




AFIBEBE mamica fericita de Cristian Nicolae 22.08.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns betty78 spune:

Rox de la un prieten al sotului meu din Israel. Daca vrei pot sa intreb cat costa iar daca vrei poti sa imi zici sa rog sa iti aduca cineva.

Betty78deMario-Alexandru 16aug2007
pozele noastre
asa creste bebe Mario

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bikmaria spune:

buna dimineata, va multumesc mult pt incurajari DOC a venit aseara a vazut-o atat pe ea cat si vreo 2 pemparsi ,prima ei parere a fost ca sangele ar fi de la vreo fisura ,pt ca diaree deja nu mai are ,iar ea cand facekk se tot screme

BIKMARIAmamica de dulceata micaMARIA TEODORA(05-09-07) side papanas maricel ALEX(14-07-96)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bikmaria spune:

dar ca sa fim f siguri am dus o proba la koprocultura ,.

BIKMARIAmamica de dulceata micaMARIA TEODORA(05-09-07) side papanas maricel ALEX(14-07-96)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aeperju spune:

sa speram ca va fi bine. acum el tipa eu il masez, pun (cu greu) picaturile in ochi si dupa atata plans pica lat. dr mi-a zis ca o sa am nevoie de ajutor la toate astea ca sa tin capul drept dar cum n-are cine ma ajuta il leg si eu fedele si-i tin capul cu forta. dar nu-mi iese intotdeauna. dar mai mult de atat n-am ce face. ufff! sper sa fie bine.

emma

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns afibebe spune:

mult succes Emma.

va fi bine

AFIBEBE mamica fericita de Cristian Nicolae 22.08.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns afibebe spune:

of Maria bine ca nu este nimic grav.

pupici Teodorei si sanatate.





AFIBEBE mamica fericita de Cristian Nicolae 22.08.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bikmaria spune:

doc a zis sa stau linistita ,dar eu nu prea pot chiar daca teodora nu pare sa aiba ceva ,e tare vesela ,doarme f bine sa culcat aseara la12 da trezit la 6 a papat si de la 7-30 doarme

BIKMARIAmamica de dulceata micaMARIA TEODORA(05-09-07) side papanas maricel ALEX(14-07-96)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns betty78 spune:

Adimercedes scuze inseamna ca nu am inteles eu bine.

Betty78deMario-Alexandru 16aug2007
pozele noastre
asa creste bebe Mario

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bikmaria spune:

AFIBEBE sa-ti traiasca papanasul ,sa fie sanatos si mancacios si deloc plangacios SI TEODORA mea face astazi tot 10 saptamani

BIKMARIAmamica de dulceata micaMARIA TEODORA(05-09-07) side papanas maricel ALEX(14-07-96)

Mergi la inceput