Miresele anului 2006 (82)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Mama Kitzy ce bunatati . Viu si eu in vizita . Cum ti se pare Auchan-ul? Fata de Cora/Carrefour si altele? Ca noi am vrut sa intram dar n-am mai apucat.

Oana foarte fain ca ai saptamana scurta, dam mana ca si la mine saptamana asta de lucru se termina joi. Numai ca nu cred ca o sa ma odihnesc prea mult, ca va fi agitatie cu ziua sotzului/musafiri/etc, dar macar dormim mai mult. Din pacate nu am intrat ieri si in magazine, am mers sa ne intalnim cu cineva, am stat la un suc si am plecat rapid ca trebuia sa ajungem si la socri si la ai mei in vizita de duminica. Am tras o privire 'in mare', am vazut ca a venit Bamboo si Sephora si cam atat.

Gio cine stie de ce e asa agitat Marcolino.


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Mrs. Perfect for more than 1 year

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

lasa Aly ca poate te tin eu la curent cu ce e pe acolo
daca sunt gata actele...vineri aterizez la Cluj, vine Marius cu masina (si daca avem timp 1 ora poate ne plimbam putin pe acolo)...si plecam inapoi spre De
asa ca nici eu nu am sa ma odihnescu prea mult din pacate
sigur o sa ajungem rupti amandoi de la condus
....data viitoare poate va fi un weekend prelungit acasa


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.



Noi 2...
www.flickr.com/photos/10138152@N02/sets/" target="_blank">...si o clipa din viata noastra!

www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Aly hai ca te primesc
Auchan-ul mi se pare super ok, e mare, ai spatiu destul intre rafturi, mi se pare foarte bine aprovizionat, dar cumnatul zicea ca sunt mai scumpe decat la Kaufland de exemplu. Nu stiu daca toate produsele, sincer nu prea m-am uitat la toate preturile, dar mie mi s-a parut ok. Carrefour-ul mi se pare naspa, mic, spatiu intre rafturi super mic, si toate parca-s inghesuite acolo. Fata de Cora, Auchan e un pic mai mic, dar pt mine e foarte ok sa merg aici pt ca sunt foarte aproape si nu trebuie sa ma inghesui pe autobuz

16+ cu posibil

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

A, si am luat azi 2 pastravi proaspeti de la Auchan si arata k bibanii Ce-am mai luat eu inghetati erau foarte "slim"
Si haine sunt dragute la Auchan si papuci, botine, cizme, tot ce vrei.

16+ cu posibil

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

oana .

eu mi-am luat cizme facute pt. bata, la 1500.000 lei. cu talpa joasa, tip calarie. eu tot am cu toc, dar mai vreauuuuu.
acum stau prost cu banii, dar mi-a zis mami ca-mi da ea pt. inca o pereche. abia astept, aici sunt 3 locuri in care se vand. cica au mici defecte, dar eu nu le-am gasit. si in mag. din Mall de la Bata erau 7 mil. asa ca sunt super multumita.
daca ar fi pt. copii si pt. barbati ar fi chiar misto.

, fug dupa al meu copil.
diseara mergem la aeroport dupa mami, abia astept sa vad ce mi-a adus.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

quote:
Originally posted by kitzy

Ralu la ce concert vrei sa mergi?


Fuego - colinde si nu numai. Si... am prins printre ultimele bilete. Nu mi-am inchipuit ca azi, cu aproape o luna inainte si la pretul care este, sa fiu aproape in situatia de a nu mai gasi bilete. Am ramas masca auzind asta. Cred ca daca ma duceam maine, nu mai gaseam nici atat. Am avut noroc si de data asta.
As mai fi vrut Hrusca si Tudor Gheorghe, dar la ce preturi sunt... m-am limitat numai la Fuego. Din pacate... E tare nasol cand trebuie sa faci alegeri de genul asta (ma rog, cel putin pentru mine, nu stiu cum o fi la altii!)

Gio, ce ti-a adus mama ta? Sigur ceva frumos, asa-i?

Azi am aflat si ce zile libere avem de Sarbatori... Se putea si mai bine... Dar cum nemultumitului i se poate lua tot, tac si inghit


Foto Ralu
www.youtube.com/watch?v=5Ou0GL1AEzk" target="_blank">Colind pentru parinti
www.youtube.com/watch?v=xAgN6n2Pvns&NR=1" target="_blank">E noaptea de Craciun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Ralu inca nu a venit. de la ora 15 e in aeroport. cica a fost greva si multe zboruri anulate. de abia la 22 mi-a trimis sms ca se indreapta spre avion. acum a mewrs Clau la aeroport, sper ca ajunge.
of...macar le-a dat compania mancare, ca aveau si check-inul facut.

parca si anul trecut ai fost la Fuego, nu? mie imi place Impodobeste mama bradul......

Marco a vomat de 2x de cand l-am adus acasa, nu a mancat nimic, si a a dormit putin. acum e fresh, o poate astepta pe bunica-sa.

va , pe maine.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

quote:
Originally posted by Giova

Ralu inca nu a venit. de la ora 15 e in aeroport. cica a fost greva si multe zboruri anulate. de abia la 22 mi-a trimis sms ca se indreapta spre avion. acum a mewrs Clau la aeroport, sper ca ajunge.



adica... se mai intampla si pe la altii sa se stea aiurea in aeroport...

Foto Ralu
www.youtube.com/watch?v=5Ou0GL1AEzk" target="_blank">Colind pentru parinti
www.youtube.com/watch?v=xAgN6n2Pvns&NR=1" target="_blank">E noaptea de Craciun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

quote:
Originally posted by Giova
parca si anul trecut ai fost la Fuego, nu? mie imi place Impodobeste mama bradul......



crezi ca numai anul trecut am fost? E al treilea an consecutiv in care ma duc la concertul de colinde. Si in afara de astea, mai are primavara-spre vara cate un concert, de la care, evident, nu am lipsit niciodata. Asta-s eu. Am incercat, da' nu ma pot lasa, pe cuvant! Atata bucurie sa am si eu Stiu ca par mai ciudata la faza asta, dar... n-am ce face Imi place foarte mult atmosfera si ma linisteste (ma relaxeaza) foarte mult un astfel de concert

quote:
Marco a vomat de 2x de cand l-am adus acasa, nu a mancat nimic, si a a dormit putin. acum e fresh, o poate astepta pe bunica-sa.


nu-mi place ce ne zici despre Marco. Ce-i cu el? Sper sa se faca bine repede si sa nu fie nimic serios. O fi vreun inceput de raceala, ceva de genul asta? Poate, totusi, nu...

Ma duc si eu in patut. Poate reusesc sa adorm la o ora cat de cat normala, macar in noaptea asta.
Las prima cafeluta pentru dimineata si ceiutul pentru burtica!
Noapte buna!


Foto Ralu
www.youtube.com/watch?v=5Ou0GL1AEzk" target="_blank">Colind pentru parinti
www.youtube.com/watch?v=xAgN6n2Pvns&NR=1" target="_blank">E noaptea de Craciun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

quote:
Originally posted by ralnied1

quote:
Originally posted by Giova

Ralu inca nu a venit. de la ora 15 e in aeroport. cica a fost greva si multe zboruri anulate. de abia la 22 mi-a trimis sms ca se indreapta spre avion. acum a mewrs Clau la aeroport, sper ca ajunge.



adica... se mai intampla si pe la altii sa se stea aiurea in aeroport...

Foto Ralu
www.youtube.com/watch?v=5Ou0GL1AEzk" target="_blank">Colind pentru parinti
www.youtube.com/watch?v=xAgN6n2Pvns&NR=1" target="_blank">E noaptea de Craciun






ohoooo si inca de cate ori
am la activ o gramada de experiente...pana sa vin in De zburam decat de 2-3 ori pe an si nu am avut niciodata probleme...de cand sunt aici ba e greva, ba au vandut mai multe bilete decat locurile din avion...si groaza mea cea mare, vine iarna si incepe ceata in Ro...si nu mai aterizeaza avioanele
am si o experinta pe aeroportul din Roma...greva, stat in aeroport 2 ore, in avion 2 ore...de ne sufocam acolo...ajuns acasa si fara bagaj

Gio sper sa ajunga mama ta cu bine, e nasol sa pierzi timpul asa...mai ales ca nici rabdare nu mai prea ai in astfel de situatii!

Ralu, si eu sunt fan concerte...si dau bani chiar daca e mai scumpicel...stii tu, senzatia e alta cand esti acolo!

Ce mi-am dorit si pana acum nu am reusit...e sa merg la un concert de Craciun a lui Banica jr....nu stiu daca va place, dar eu sunt topita, adica omu asta face 2 concerte pe an, dar alea sunt adevarate, cu invitati...poate reusesc la anu'

Somn usor la toata lumea


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.



Noi 2...
www.flickr.com/photos/10138152@N02/sets/" target="_blank">...si o clipa din viata noastra!

www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput