LMA! Fulguleti de noiembrie - decembrie 2006 (107)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Laura13 spune:

cine imi da si mie nr de tel de la quelle? ca mie nu mi se incarca pag lor de web si vreau musai sa ma cert cu ei maine

Laura lui Daniel - 14.11.2006
Poze Daniel

slideshow Daniel

Mamici din Iasi

www.geocities.com/mami_nov_dec_06/" target="_blank">Fulguleti noiembrie-decembrie 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebinuta spune:

quote:
Originally posted by dandusa

am facut primii pasi...,doi la numar,timizi...,dar am facut...



Faceti ceva...orice/oricit
Ionut/Teo/www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">Sonia /www.animalutze.com/umanitare/bb-darius/index.php" target="_blank">Darius





Bravo!

Bebinuta de Ada(30 nov)
poze Ada
varsta Ada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirona spune:

hait - cum v-am prins ca nu ma cititi.

pai nu am propus chestia asta acum cateva zile?

sa se inceapa cu mesajul cu "fulguiti va rog" pentru a nu mai avea probleme cu datu cu scroll-ul? ia revedeti capitolul/capitolele ce au trecut. mai stie ... cate au trecut de atunci - ca parca ati umbla cu tastatura in poseta, nu gluma ... asa scrieti de repede cate unul.

Flore brum bun si pusuci grasi
bebinuta sa-ti traiasca stelutele. e ok cu karvolul.
dandusa si madaluta felicitari pentru pasi.
Laura uite www.quelle.com.ro/ro/extern/index.html?EMBPERL_UID=:78e06b34ab94270e4f59fe76c37a6dcc&fsreloaded=1&" target="_blank">aici.


Miro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bamboletta spune:

quote:
Originally posted by Laura13

cine imi da si mie nr de tel de la quelle? ca mie nu mi se incarca pag lor de web si vreau musai sa ma cert cu ei maine

Laura lui Daniel - 14.11.2006
Poze Daniel

slideshow Daniel

Mamici din Iasi

www.geocities.com/mami_nov_dec_06/" target="_blank">Fulguleti noiembrie-decembrie 2006




mobil: 0747270030
fix: 0361/403403

facusem comanda pe 5 octombrie de 2 jucarii, a venit doar una cubul(dupa 3 sapt),cealalta nici acum nu a venit

BambolettadeAntonia-Gabriela(1 nov 2006)
Aniversare 1 An
luna 12
www.youngnutrition.net/member/tickers/61250/ticker4.png" target="_blank">varsta Antonia
www.smi.ro/fulguleti/" target="_blank">Fulguleti nov-dec 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dbunny spune:

quote:
Originally posted by kokorina
dar....aaaaaaaaaa!!!!!!!!!!cu mancatul/nemancatul...cand am avut ultimul control la medic,am intrebat extra,ce sa fac in cazul in care imi refuza mancarea.raspunsul lui a fost urmatorul.daca refuza vreo masa sa o pape,de incetat cu indopatul fortat si de dat nimic pana la urmatoarea masa.NU SE INTAMPLA NIMIC!nu va fi infometat.iar daca ii voi da vreun biscu sau stiu ce bucatica de paine,nu fac altceva decat sa-i creez un obicei.copilul mananca atunci cand ii este foame,punct!si asa fac.mai alergam cu lingurita prin casa dupa ei sa bage ceva in gurita,mai ales ca nici nu stateau in scaunelele lor decat,timp de 3 linguri.nu-i mai puneam in scaunele dupa 15 minute,imi parea bine ca mai luau cate o lingurita doua printre jucarii.doctorul mi-a spus ca treaba asta este una fara sens.copilul considera asta o joaca si incet incet se va obisnui sa nu mai stea nici in scaunele chiar daca ii va fi foame.deci,nu le dau sa manance decat atat cat vor ei.si daca nu vor,nika pana la urmatoarea masa.eu am scris ce mi-a spus doctorul meu,si eu asa fac.nu e un sfat,din tot ce-am scris aici.stiu ca fiecare face cum considera ca e mai bine.dar fiindca am o incredere mare in doctorul copchiilor,ii urmez sfatul ca atare.




exact asa spuneam si eu, daca vrea bine daca nu nu, nu trebe indopat, dar nici dat alti substituti biscuiti suc, sau alte cele...
Unde pot vedea poze cu copiii tai? Am mai intrebat, dar nimeni nu mi-a raspuns

Dbunny cu bb Daniel(23.11.2006)
www.flickr.com/photos/dbunny/sets/" target="_blank">poze Daniel
www.dropshots.com/dbunny_28" target="_blank">Filmulete cu Prichindelu
An angel wrote...If someone betrays you once, it's their fault;If someone betrays you twice, it's your fault.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebinuta spune:

quote:
Originally posted by bamboletta

quote:
Originally posted by Laura13

cine imi da si mie nr de tel de la quelle? ca mie nu mi se incarca pag lor de web si vreau musai sa ma cert cu ei maine

Laura lui Daniel - 14.11.2006
Poze Daniel

slideshow Daniel

Mamici din Iasi

www.geocities.com/mami_nov_dec_06/" target="_blank">Fulguleti noiembrie-decembrie 2006




mobil: 0747270030
fix: 0361/403403

facusem comanda pe 5 octombrie de 2 jucarii, a venit doar una cubul(dupa 3 sapt),cealalta nici acum nu a venit

BambolettadeAntonia-Gabriela(1 nov 2006)
Aniversare 1 An
luna 12
www.youngnutrition.net/member/tickers/61250/ticker4.png" target="_blank">varsta Antonia
www.smi.ro/fulguleti/" target="_blank">Fulguleti nov-dec 2006




si eu am comandat 2 si mi-a venit doar una. Care este cea de-a doua jucarie? Playset 4in 1?

Bebinuta de Ada(30 nov)
poze Ada
varsta Ada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns m_monique spune:

quote:
Originally posted by dandusa

am facut primii pasi...,doi la numar,timizi...,dar am facut...



Faceti ceva...orice/oricit
Ionut/Teo/www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">Sonia /www.animalutze.com/umanitare/bb-darius/index.php" target="_blank">Darius






bravo crinuta!

Andrei (16.12.2006)
poze
botezul lui Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a_deju spune:

bebinuta, sa-ti fie de bine si la mai mare :))

dandusa... bravo crinuta!!! felicitari!!

Deea, mami de www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=414b2893332a6a41d7c2a4&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Eric(15.12.2006)

www.helpsonia.com/" target="_blank">pentru sosonica


"outside of a dog, a book is man's best friend (..'coz inside of a dog it's too damn dark to read..)"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns m_monique spune:

flore odihna placuta si distractie placuta!

Andrei (16.12.2006)
poze
botezul lui Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a_deju spune:

quote:
Originally posted by bebinuta

quote:
Originally posted by bamboletta

quote:
Originally posted by Laura13

cine imi da si mie nr de tel de la quelle? ca mie nu mi se incarca pag lor de web si vreau musai sa ma cert cu ei maine

Laura lui Daniel - 14.11.2006
Poze Daniel

slideshow Daniel

Mamici din Iasi

www.geocities.com/mami_nov_dec_06/" target="_blank">Fulguleti noiembrie-decembrie 2006




mobil: 0747270030
fix: 0361/403403

facusem comanda pe 5 octombrie de 2 jucarii, a venit doar una cubul(dupa 3 sapt),cealalta nici acum nu a venit

BambolettadeAntonia-Gabriela(1 nov 2006)
Aniversare 1 An
luna 12
www.youngnutrition.net/member/tickers/61250/ticker4.png" target="_blank">varsta Antonia
www.smi.ro/fulguleti/" target="_blank">Fulguleti nov-dec 2006




si eu am comandat 2 si mi-a venit doar una. Care este cea de-a doua jucarie? Playset 4in 1?

Bebinuta de Ada(30 nov)
poze Ada
varsta Ada



mda, si eu pun pariu ca e masuta aia multifunctionala... nici la mine nu a venit (dar am primit in rest un cutioi plin plin plin). mie mi-a motivat tanti la tel cum ca nu a mai trimis producatorul... sper sa o trimita totusi pana face copchilu' 5 ani...

Deea, mami de www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=414b2893332a6a41d7c2a4&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Eric(15.12.2006)

www.helpsonia.com/" target="_blank">pentru sosonica

"outside of a dog, a book is man's best friend (..'coz inside of a dog it's too damn dark to read..)"

Mergi la inceput