LMA! Fulguleti de noiembrie - decembrie 2006 (107)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns OanaCat spune:

Marani Cum merg pregatirile pt botez?Tin pumnii sa iasa cum iti doresti tu



Nicole Oana Cat
http://new.photos.yahoo.com/oanac1980/album/

Votati pentru Nicole

http://vedeta.himalayaherbals.ro/index.php?page=galerie&pagina=34

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roana spune:

Asiza bine ai revenit acasa.
Din tonul tau vad ca e de bine. sper sa treaca de tot totul.

Vazut d mic scump care se catara pa pat.

FELICITARI Dandusa pentru crinuta. sa te tii de acu.

Felicitari fulguletilor care fac un anisor si celor care azi isi serbeaza numele .

Va pupam pe toti pe toti.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eri_ka spune:

quote:
Originally posted by Mirona
eri_ka merci mult. Sa stii ca se potriveste. Auzi? da ceva de rau nu ai? despre cat sunt de colerica, de isterica (uneori) de depresiva??? de astea nu zici nika?
Si mai o intrebare: tu cum si de unde gasesti aceste informatii? Te ghidezi doar dupa prenume? (in acest caz - mai baga plizz ceva si pentru Maria - este al doilea prenume al meu), sau te ghidezi si functie de ziua nasterii, zodie, ascendent etc?

Ca asa ma duc cu gandul la alta intrebare: oare cand i-am ales numele fetitei mele - i-am ales si destinul?

plizzz baga si la baba ceva din misterele ce le detii. si merci mult.

(in alta ordine de idei - sunt din nou in butoi - e asa de "fain" so incasezi chiar de ziua ta - si culmea - chiar de la cei dragi ... de nu va spun. asa nu aveam nevoie acum de starea asta ... in fine - ignorati-ma, daca puteti si inchideti capacul de la butoi sa nu va molipsesc pe careva).
v-am pupat


Miro



Sa stii ca ma documentez din multe surse. e adevarat ca la unii mai mult la altii mai putin, dar nu din comoditate sau ca as avea preferinte si ptr ca unele persoane au nume mai rare sau mai greu de interpretat si a caror radacina nu se cunoaste f bine, nu s-a stabilit exact de unde provin.

O zi buna in continuare si nu lasati pe nimeni si nimic sa v-o schimbe.

SONIA
www.protv.ro/petitie.php" target="_blank">Salvati animalele!


Fericirea nu e o destinatie. E un mod de a trai. Burton Hills

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danutz spune:

LA MULTI ANI PENTRU FULGULETII CARE ASTAZI IMPLINESC PRIMUL ANISOR DIN VIATA LOR!
EVA, GRIGORE SI RARES
Sa cresteti mari, frumosi si sanatosi!
La multi ani Mirona, sa fii fericita alaturi de familia ta minunata!
La multi ani pentru toate Mihaelele si Gabrielele!!!
Fetelor, intrebare de baraj. pe bona mea o cheama Mihaela. E cazul sa-i cumpar ceva??? Va rog mult de tot sa-mi da-ti ceva idei, e important pentru mine. Adika, eu nu o cunosc prea bine, va dati seama ca abia e a 2-a saptamana de cand sta cu Rares, nu stiu ce gusturi sau pretentii are, dar ma gandeam ca ar fi frumos din partea mea sa-i cumpar ceva simbolic de ziua numelui ei. Fac bine??? Fetele cu experiente la bone si nu numai, ce parere aveti?

Danutz, mamica de bebe Rares (14.12.2006)

www.geocities.com/mami_nov_dec_06/" target="_blank"> fulguleti
varsta rares

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yagmur spune:

LA MULTI ANI sarbatoritilor zilei: Eva de Fatima, Grigore de Ruxandra si Rares de Ramsan
De asemenea, toate urarile de bine si de La Multi Ani Mironei...
Sa nu uitam si pe cei care poarta numele de Mihail si Gavrila, plus derivate
Si fulguleti care fac 11 luni: Ana, Octavian si Tudor.Yagmur - mami de Luca (19 decembrie 2006)

www.geocities.com/mami_nov_dec_06/" target="_blank">fulgi de nea
slide Luca
varsta Luca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roana spune:

LA MULTI ANI , MIRONA!!!!

sa fii sanatoasa, fericita si iubita.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flore26 spune:

DANUTZ eu nu am experienta cu bonele, dar eu i/as lua o cutie de praline .

DANDUSA felicitari pentru pasi

FLORE ALESSIA LIANE (16-12-2006)
LUNA 11
IMPOTRIVA BANNARII AELITEI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a_deju spune:

la multi multi ani sarbatoritilor zilei!!! sa fii iubita, mirona, si tot ce-ti doresti, al tau sa fie !!! sa ne traiasca mihailii si gavrilii!!


Deea, mami de www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=414b2893332a6a41d7c2a4&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Eric(15.12.2006)

www.helpsonia.com/" target="_blank">pentru sosonica


"outside of a dog, a book is man's best friend (..'coz inside of a dog it's too damn dark to read..)"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebinuta spune:

Mirona (nu e voie sa intri in butoi astazi)

Grigore, Eva, Rares

LA MULTI ANI! SA CRESTETI MARI, FRUMOSI, VOIOSI SI SA AVETI O VIATA PLINA DE BUCURII!

Bebinuta de Ada(30 nov)
poze Ada
varsta Ada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asiza spune:

Shoshika, gata, esti IN ...
Roxanica, ba da, aveau pat de bb in spital, dar Denis urla daca-l las acolo si nu prea ma lasa sufletul...doar a dormit in el si putin de tot a mai si stat sa se joace...na, asta a fost...inca am spatele intreg...

Oana cu www.youngnutrition.net/member/tickers/64637/ticker1.png" target="_blank"> Denis (19 dec 2006)
Slideshow


Life is short...buy pink shoes!

Mergi la inceput