LMA! Fulguleti de noiembrie - decembrie 2006 (107)

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns madaluta spune:

La multi ani Eva-Ioana !
La multi ani Grigore !
La multi ani Rares-Mihai!

la multi ani mirona
la multi ani tata motan

Madalina 13+
+Darius Cristian ( 14.12.2006 )

Darius la 11 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a_deju spune:

da danutz, si eu tot ca flore m-am gandit... desi, pt perioada de timp de cand va cunoasteti, cred ca si un buchet de flori e suficient :) chit ca ala nu se mananca :))

Deea, mami de www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=414b2893332a6a41d7c2a4&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Eric(15.12.2006)

www.helpsonia.com/" target="_blank">pentru sosonica


"outside of a dog, a book is man's best friend (..'coz inside of a dog it's too damn dark to read..)"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebinuta spune:

Oanacat, sanatate lui Nicole.

Asiza, ma bucur ca sunteti mai bine.Denis mic.

Rares, felicitari pentru primii pasi!



Bebinuta de Ada(30 nov)
poze Ada
varsta Ada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madaluta spune:

dandusa; felicitari pt primii pasi...stiu cat de entuziasmate sunteti, caci si noi suntem la fel . parca nu-mi vine sa cred k am ajuns si aici...

luciaro: cred k darius l-a vazut pe serban k merge si s-a ambitionat si el, caci de a doua zi a si inceput....

danutz:eu cred k e frumos sa ii iei ceva bonei.Daca nu ai idei, o cutie de bomboane si un buchet de flori sunt suficiente zic.oricarei persoane ii plac cadourile , fie ele cat de mici si simbolice.

Madalina 13+
+Darius Cristian ( 14.12.2006 )

Darius la 11 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianocica spune:

mda, madam sandru vrea mai multi bani dar si concediu mai scurt..un an e de ajuns ca dupa aia te tampesti...nu erau chiar cuvintele astea dar fix asta a zis la un mom dat. nici pt x3 nu as sta acasa un singur an si apoi fara nici un leut. cum ar veni nu as da cioara din mana....



Impotriva bannarii aelitei
diana si david 03.12.06



Alaptatul Help-line. Pentru un copil fericit si increzator

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianocica spune:

roxanica digeram digeram, dar nu si comentam un pic? io asa ma gandeam...

danutz maxim o cutie de bomboane. si fara flori. parerea mea.

Impotriva bannarii aelitei
diana si david 03.12.06



Alaptatul Help-line. Pentru un copil fericit si increzator

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doradora spune:

eu nu am bona, am doar o tanti care imi vine saptamanal la curatenie. problema e ca din cand in cand eu ii dau un deget si ea imi cere toata mana; nu are rost sa detaliez, cert e ca m-am gandit daca nu cumva am gresit de-a lungul timpului oferindu-i diverse in plus, asa ca mi-am schimbat tactica. de exemplu, anul asta nu i-am mai dat bani pt ziua nepotului ei, pe care il cunosc, dar care termina facultatea. am zis ca e destul de mare. dupa care imi aud ca ,,ce a plans saracul, ca nu a primit anul asta nici un cadou de ziua lui..."; sau: soacra mea primeste diverse pachete de cafea, fiind maaare amatoare, si cand are mai multe ii da si ei lu` tanti asta. acum s-a invatat si a venit cu
aplomb ca sa i mai dea, ca i s-a terminat.sau: desi soacra-mea si-a schimbat practic garderoba si i-a dat tot, inclusiv chestii facute la casa de moda, ea vrea musai altceva, ca e invitata la o nunta; sau: i-am dat pantofi de-ai lui alex pt nepot, dar a vrut musai altii in acel moment pt aceeasi nunta, ca nu avea nepotul cu ce sa mearga. si camasa.si i-am explicat frumusel ca dam atunci cand avem ceva de dat, nu la comanda, si eventual si pe alese. stiu ca par rea, dar acum sa ma si caute in dulap si sa isi aleaga, mi se pare putin cam mult.

morala: chiar daca esti amabila si draguta si vrei sa ii arati ca o pretuiesti, nu o invata prost, ca poate te vezi pusa in situatii mai neplacute ulterior.

chris + alexandra
varsta alexandra
bebeii nostri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shoshika spune:

asiza, multumesc!

Flori, mama lui Tudor David (30.12.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flore26 spune:

ASIZA ma bucur ca sunteti mai bine!

CHRIS mai da ce nesimtita! Asta cred ca tine de obrazul fiecaruia, nu de cat ii oferi...ca probabil si daca nu/i ofereai ceva, ea cerea...

FLORE ALESSIA LIANE (16-12-2006)
LUNA 11
IMPOTRIVA BANNARII AELITEI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamaana spune:

La multi ani Eva !
La multi ani Grigore !
La multi ani Rares !

La multi ani Mirona !

La multi ani tuturor de ziua lor de nume !!

La multi ani Mihai, sotul meu si tatal a 3 copii minunati !!!



Ana,
Stephanie si Isabelle (2 Dec 2006) si Tudor (12 Dec 96)

Mergi la inceput