Fulguleti de noiembrie - decembrie 2006 (105)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dianocica spune:

si acum s o facem ca in politica. deci problema nu e ca nu am facut eu. de fapt de vina e grupul de suport. ca astia nu si fac treaba. deci era treaba lor, s-au angajat s-o faca...plus ca mai si sunt platiti-din banii publici, evident. deci dumneata ca fulgulet contribuabil ai platit cu puncte virtuale, cu mesaje, ca sa se infiinteze acest grup de suport. deci ai dat mesaj dupa mesaj, contribui zilnic, muncesti de te spetesti pt asta. dai din timpul tau si al copilului tau. te sacrifici pt fulguleala. si..si ce? si x-uleasca a venit, a pus numele pe lista..si s a dus. si acum? tot dumneata, functionar fulgulesc cinstit, esti tras la raspundere ca vrei sa scoti mamica inactiva din lista. pai e corect, domne, asa? nu e. de asta traim cum traim in tara asta. de asta ne fura astia pe strada si ne dau in cap...e inadmisibil...

acum sincer, ai uitat ca nu mi am facut pilatele?

Impotriva bannarii aelitei
diana si david 03.12.06



Alaptatul Help-line. Pentru un copil fericit si increzator

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a_deju spune:

quote:
Originally posted by Donia

quote:
Originally posted by dianocica

donia cateodata ma pierd in feed back uri-f placute de altfel- si parca uit cate lucruri frumoase voiam sa va spun....:(

Impotriva bannarii aelitei
diana si david 03.12.06


Alaptatul Help-line. Pentru un copil fericit si increzator


No las', ca mai o poveste de la intalniri, mai o poza cu bigudiuri... completam noi cumva spatiile lipsa

danutz si dianocica, planul vostru e minunat, dar sper ca va dati seama ca marani si a_deju vor cere ca fiecare persoana din lista sa continue sa ramana acolo, nu?





Copiii se nasc perfecti - rolul parintelui e sa nu strice ceea ce Dumnezeu sau natura a creat.





acuma pe bune, nici chiar asa.. eu am zis ce am avut de zis, banuiesc ca marani la fel, e logic ca ne supunem respectuos majoritatii...

Deea, mami de www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=414b2893332a6a41d7c2a4&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Eric(15.12.2006)

www.helpsonia.com/" target="_blank">pentru sosonica

"outside of a dog, a book is man's best friend (..'coz inside of a dog it's too damn dark to read..)"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramsan spune:

mamaana ai niste gazulitze minunate (eu il alint pe Rares "gazulita") ce bine le sta cu bluzitele dungate
bambo unde vad si eu pozele de la petrecerea Antoniei? le ai la semnatura?
chinico pupam pe sefa Bea

Rares - puiutul mamei (8 nov. 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danutz spune:

Urraaaa...a revenit Ramsan in forta!!! Tare dor mi-a fost de voi!!! Si ce mare s-a facut Raresul tau!
Danita, imi pare tare rau!
Diana, merci de sfat! daca bubitele nu-i trec in 2-3 zile il duc oricum la doctor! Pestele ma-sii!!! A mai mancat peste pana acum, dar nu din asta. Asta era cod, a papat pangacius, merluciu si pastrav.Laura, tu de care i-ai dat?

Danutz, mamica de bebe Rares (14.12.2006)

www.geocities.com/mami_nov_dec_06/" target="_blank"> fulguleti
varsta rares

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danutz spune:

Yagmur, pe cuvant ca te inteleg...si eu trec prin aceleasi frustrari si nemultumiri! (or avea fecioarele astea vreun tranzit paratranzit astrologic ceva...ca prea ne merge prost). Si chiar as vrea din tot sufletul sa te incurajez, dar sunt la fel de down ca si tine!!!

Danutz, mamica de bebe Rares (14.12.2006)

www.geocities.com/mami_nov_dec_06/" target="_blank"> fulguleti
varsta rares

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebinuta spune:

Si eu sunt pentru scurtarea listei si nu pentru stergerea de acolo a unor fulguleti. De ce? Pentru ca toate dintre noi existam acolo pentru am fost invitate de voi celelalte la primele postari si nu e frumos sa-ti anulezi invitatiile.

Bebinuta de Ada(30 nov)
poze Ada
varsta Ada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns m_monique spune:

Donia mie asa mi-au spus 30 repetitii la o serie, cu pauza intre serii. fac si bicicleta cam 10 min. am sa ma incumet si la banda.
de alergat, are grija zmeul cand mergem afara.

Andrei (16.12.2006)
poze
botezul lui Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianocica spune:

ramsan vazut rares. doamne cat a crescut...e atat de mare...nu imi vine sa cred. eu aveam in minte pozele cu el de cand l ai nascut, din prima luna,cand eram eu topita dupa el...maaare...ce baiat mare ai..sa ti traiasca!

Impotriva bannarii aelitei
diana si david 03.12.06



Alaptatul Help-line. Pentru un copil fericit si increzator

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebinuta spune:

Dandusa ce frumos!!! Asta da cadou de Craciun.

Bebinuta de Ada(30 nov)
poze Ada
varsta Ada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kokorina spune:

eu parca mi-s cazuta din luna.stiu ca s-a discutat ce se face cu lista,dar ca se si voteaza....asta chiar mi-a scapat.eu ma abtin,daca ma intreaba cineva.insa vreau sa va intreb pe voi acum ceva.care sant totusi conditiile ce trebuiesc indeplinite pt a ramane pe lista?am inteles ca mamicile de la odisee care nu s-au mai anuntat la fulguleti....raus.dar daca eu scriu azi si mai apar peste vreo....zic si eu...2 luni.sa inteleg ca nu mai sant pe listaaa???aoleu!pai ce ma fac?vin zilnic sa scriu doar buna dimineata ca sa fiu pastrata pe lista,cand eu n-am timp de nu-mi vad capul?

Mergi la inceput