Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (3)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andrruzza spune:

Nana, multa sanatate lui Andrei!
Chiar sunteti tare frumosi aman2!

roxana, ce zambet smecher are Andreiu tau!



mami de Rares Andrei(10.03.05)si Stefania Maria (10.10.07)

http://community.webshots.com/user/andrruzzaR

"Neasteptatul se produce intotdeauna"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andrruzza spune:

prisi, sa va traiasca micuta crestina!



mami de Rares Andrei(10.03.05)si Stefania Maria (10.10.07)

http://community.webshots.com/user/andrruzzaR

"Neasteptatul se produce intotdeauna"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sim_stoian spune:

Hai ca am intrat si eu sa povestesc pe scurt cum a fost (cu dispensa de la husband ).
Slujba la biserica a fost ceva de vis. La Sf. Gheorghe canta duminca un cor profesionist, cor pe care l-am chemat si la botez. Pentru o ora au fost ai nostri: corul, cei trei preoti si intreaga biserica . Stefan a fost cumintel, a plans putin cand l-a bagat preotul in cristelnita, dar s-a linistit repede. Dupa Sf. Impartasanie a adormit tun si abia pe la 6 dupa-amiaza s-a trezit. A fost o faza comica in momentul in care i-a dat Impartasania cu lingurita, Haplea al meu, invatat sa pape cu lingurita, nu vroia sa ii mai dea drumul din gurita .
La restaurant a fost OK, mi-a placut mult. Mancarea buna, tortul belea. Hihihi, si aici a comis-o flacaul meu. A facut un mega kk si a murdarit hainutele frumoase cu care il imbracase nasa la biserica, asa ca l-am schimbat cu hainele cu care il dusesem eu.
Azi au venit nasii la baita si ne-am intins putin cu veselia, de aceea nu am avut cand sa intru pe forum. Cumintel ca de obicei, a ras cu nasul, i-a 'vorbit' si ... a facut un kk in timp ce il tinea in brate.
Poze au facut prietenii nostri, o sa le recuperez zilele urmatoare. Eu nu am avut timp sa fac poze pentru ca am stat pe langa bebe (s-a cam invatat sa fiu mereu pe langa el).
Aaaaa! Am primit de la niste prieteni leaganul alb 'Vise frumoase' si i l-am montat azi. A fost fooooooarte incantat de el bebe (bine, si eu sunt bucuroasa).
Cam asta am mesterit noi zilele astea.
Multumim celor care s-au gandit la noi .

Sim si Stefan (25.08.2007)
BB Stefan creste

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sim_stoian spune:

Teo, Stefan si-a facut un program bunicel noaptea: adoarme la 10 seara, se trezeste pe la 4-5 si papa si dupa aia mai doarme 3 ore. Eu sunt extreeeem de multumita, mai ales ca e alaptat exclusiv. La inceput si el statea mult la san, dar dupa ce a invatat sa pape ca lumea, s-au reglat lucrurile. Ai putina rabdare, mamico!
Rox, sa iti fie de bine distractia! In ceea ce priveste belele cu romanii din Italia, eu ma gandesc doar la sora-mea, care locuieste la Roma. Are ea rezidenta, dar... Ca destinatie de vacanta prefer Austria si Germania, asa ca nu ma afecteaza prea tare.
Nana, multa sanatate! Imi pare rau sa aud ca nu ati scapat de probleme nici acum, sper sa se rezolve cat mai repede

Sim si Stefan (25.08.2007)
BB Stefan creste

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

nana imi pare tare rau ca mai aveti de tras si suferit asa mult.sper sa se faca bine repede micutul andrei scumputul si dulcicul
roxana Andrei e copia ta,ce sa mai?un adevarat cavaler scump
cecilia sa nu deochi asa scumpel,
sim si Ebonee si-a facut program singura,sunt foarte multumita de ea,doarme neintoarsa de pe la 8-9 pana la 5 fix dimineata,papa si cade iar lata pana pe la 7-8.

Doamne,numai bebei frumosi si dulci la odiseea noastra.nu ma mai satur de uitat la poze

sa aveti o noapte linistita







Danielle de Ebonee (02/10/2007)
pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Sim, felicitari pentru micul crestin, ma bucur ca totul a fost bine.

Danielle, chiar zici ca am sanse sa semene cu mine?

Teodora, uite pozele de azi.

Deci ca sa vedeti ca ne-am simtit bine azi iata pozele. O gasiti si pe strengarita pe masina primita cadou de Andrei la botez.

http://good-times.webshots.com/album/561316534LkWovB
Va pupic de noapte buna.



Rox ,
Alexandra Maria (10.02.2004) si BB Andrei Serban (31.08.2007)

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rodicamaries spune:

Rox, ai o familie super... Andrei e un dulcic, da ce mare e... si ce mare parut are, imediat faci codite...manca-l-ar mama ce scump e...

iar strengarita... ce sa mai vb... sa mu te miri de ce s-a intamplat la gradi... e tare dragutica

Va pup... sper sa scapati repede de problema de la piciorus.

Rodica Darius Filip
Poze
Video-cum a aparut un ingeras in viata noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AYUMI spune:

Buna tuturor.E ceva vreme de cand nu v-am mai scris.Am intrat sa va spun ca Naoki Si Ryuji sunt,in sfarsit,acasa.

Bianca
http://community.webshots.com/user/ayumi118


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carpatina spune:

Ce veste buna Ayumi! Sa fiti cu totii sanatosi!

de Ioana (27.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rodicamaries spune:

Bravo Ayumi... e o veste foarte buna, sper ca puiutii sunt bine...

Multe sanatate si te mai asteptam cu vesti...

Rodica Darius Filip
Poze
Video-cum a aparut un ingeras in viata noastra

Mergi la inceput