Colectia de toamna-iarna 2005 (166)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Bubamara spune:

Leea, du-te la spital, decat sa astepti acasa pana binevoieste dr. sa vina.
Nu vreau sa te sperii, dar Maria, dintr-o laringita acuta, facuta acu 2 saptamani, dusa la spital, scapat fara antibiotic, acum are pneumonie.
Asa ca, naspa.

Sanatate multa, multa va dorim!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

Bubamara of, of, sanatate Mariucii!

Felicia si Ilinca Teodora (15 noiembrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bubamara spune:

Multumim mult de tot, ca avem nevoie mare de sanatate!

De asta nici nu mi-a mai ars sa scriu, ca de cand a inceput cresa, a bolit aproape tot timpul. Daca nu se imbolnavea era super.
Ii place tare mult la cresa, nu mai plange, papa tot, doarme, vorbeste, face la olita...

Trebuia sa existe ceva sa nu fie totul ok.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Noki_Lara spune:

Hello!

Revin si io intr-o atmosfera se pare nu tocami placuta.
SANATATE INFINITA COPILASILOR BOLNAVIORI: Maria de Bubamara si Tudor de Leea! sa va refaceti repede si s anu va mai imbolnaviti curand!

Asta e buba mare la cresa, domne'...bolile astea nenorocite!Pana la urma cred ca am luat o decizie inteleapta de a-i lua bona piticei, in loc de gradi.

Lavi, ma gandesc la tine! Sanatate infinita si tatalui tau!

Sa va zic de party: a fost superb, 13 copilasi de varsta alor nostri si 2 piticanii cam de un an. Plus 24 de adulti. Concluzia petrecere pe cinste!!!
Locul de desfasurare - Booboo Jungle Party merita pe deplin - locurile de joaca au fost super amortizate de copiii care erau in extraz, am avut si marele noroc de a nu mai fi o alta petrecere paralele, asa ca erau doar ei intre ei, cunoscuti, deci.
Mancare buna, cadouri superbe, ce mai, o reusita!Numai ca am depasit considerabil bugetul anterior preconizat, dar o fata are mama, deci a meritat de deplin!

Pentru cine are chef si e curios: www.dropshots.com/saralyna2005#albums/Party%20Sarah%202%20anisori!!!!" target="_blank">POZE PARTY SARAH!!!!










Poze cu Sarah si mami
www.dropshots.com/Saralyna#albums/ANTALYA%202007" target="_blank">POZE ANTALYA
Filmuletze poznase www.dropshots.com/noki_lara" target="_blank">1 www.dropshots.com/saraly" target="_blank">2 www.dropshots.com/noki_lara2" target="_blank"> 3 www.dropshots.com/Saralyna" target="_blank">4 si www.dropshots.com/saralyna2005" target="_blank">5
Varsta Sarah

Everything matures...eventually!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda77 spune:

leea, ceva vesti?

bubamara, ce nasoool. dorim insanatosire grabnica si nicio sechela dupa pneumonie!

noki, foarte dragutze pozele! ce cadouri a primit sarah? vehiculul este de la voi?


mami de poet(09.12.2005)
poze cu puiutul meu, Nichita-Andrei
www.dropshots.com/nichita" target="_blank">filme cu puiutul meu, Nichita-Andrei
www.onetruemedia.com/shared?p=1b0ac86d3df77a7c0a7ba6&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">montaj anual

"cel mai bun dar pe care il putem face copiilor nostri este sa stie ca sunt iubiti"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia_daniela spune:

Offff, Leea draga, imi pare rau sa aud ca aveti probleme! Ma rog la Dumnezeu sa fie bine Tudor!
Ceva vesti pana acum???? Un gand bun de la noi!

Bubamara, si voi????? -am Mariuca draga si sper sa se recupereze complet cat mai curand!

Edit: Catutza, LA MULTI ANI pentru tati drag!


Cami & Alexandra Daria (02.01.2006)

Dariuca creste si iar ... creste!

Cautam binele fara a-l gasi vreodata, in schimb gasim raul fara sa-l cautam! - Democrit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pumba spune:

noki- frumoase poze , mama de Sarah foarte sexi, Sarah o dulce fetita cu fundita si un tata de Sarah emotionat si mandru de fata lui.
ai serbat si majoratu tot acum>
anda - poetu e poet vazut poze.
leea -sanatate, sa nu fie nimic grav.
bubamara- sanatate si voua
tania - condoleante
bic- sa-ti traiasca Smarandita ,sa fie sanatoasa ,frumoasa,desteapta si sa se bucure de parintii si bunici ei pana la adanci batraneti

Adeline( 16.12.2005)Claire(7.12.2001)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Noki_Lara spune:

Anda, nu trotineta e de la o mamica de 2 fetite. A primit o gramada: 2 geci-paltonase de la Orchestra, multe bluzite, pantalonasi, etc de la Z, fustita Coccodrillo, chitara mare Chicco, o jucarie gen pian ce imita multe zgomote de animale plus are clape, vreo 2 puzzle-uri, carti vreo 3, o Barbie, inca 2 papusi, un set maaare de plastilina cu forme, modele etc, cuburi, tablita magnetica cu cifre, litere etc. Plus de la mama o pijama super, tot un joc puzzle cu cuburi si un halat dragutz.
Mare succes au niste articele mici, gen acordeon, care se desfac si care reprezinta diverse grupe de animale, cu membrele de baza: pesti, pasari, animale salbatice etc.Sarah e fana, le tot numeste vesela.
Dar nu i le-am dat pe toate inca, pentru ca recunosc ca nu sunt pe principiul de a-i da deodata 10 jucarii, ca apoi sa se plictiseasca de ele si sa nu mai aiba nimik nou. Asa ca i le voi da treptat.


Poze cu Sarah si mami
www.dropshots.com/saralyna2005#albums/Party%20Sarah%202%20anisori" target="_blank">PARTY SARAH 2 ANISORI!!!!
Filmuletze poznase www.dropshots.com/noki_lara" target="_blank">1 www.dropshots.com/saraly" target="_blank">2 www.dropshots.com/noki_lara2" target="_blank"> 3 www.dropshots.com/Saralyna" target="_blank">4 si www.dropshots.com/saralyna2005" target="_blank">5
Varsta Sarah

Everything matures...eventually!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Noki_Lara spune:

Am uitat, de habauka ce sunt...

Tania, imi pare rau de evenimentul nefericit...Condoleante!

Catutza, La muuuulti ani plinide impliniri lui tati de Biencutza! Asteptam poze!

Am uitat sa va zic...printre altele, i-am lut bufnitei un CD Cutiuta muzicala nr. 2. E taaare incantata si danseaza de zor!

Poze cu Sarah si mami
www.dropshots.com/saralyna2005#albums/Party%20Sarah%202%20anisori" target="_blank">PARTY SARAH 2 ANISORI!!!!
Filmuletze poznase www.dropshots.com/noki_lara" target="_blank">1 www.dropshots.com/saraly" target="_blank">2 www.dropshots.com/noki_lara2" target="_blank"> 3 www.dropshots.com/Saralyna" target="_blank">4 si www.dropshots.com/saralyna2005" target="_blank">5
Varsta Sarah

Everything matures...eventually!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissy77 spune:

Leea, sanatate lui T. Mititelul, are ceva daca a plans atata timp .
Catutza, LMA pt tati!
Noki, de la vecina Mihaelutza ce ati primit? Cumva setul de plastilina?
Bubamara, sanatate si voua!
Cristina & Elise-Stefania

Mergi la inceput