Fulguleti de noiembrie - decembrie 2006 (101)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns m_monique spune:

dianocica acum am citit postarea ta si nu mi se pare deloc rautacioasa. e un punct de vedere f realist.
faptul ca au deschis un nou subiect pe numele tau mi se pare o marlanie. dar de la banarea aelitei nu ma mai mira nimic.

Andrei (16.12.2006)
poze
botezul lui Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aka spune:

Alessia

sa fi sanatoasa si sa ai parte numai de bucurii in viata. pupici multi pentru voi



Monica de www.totsites.com/tot/mariachristina" target="_blank">Maria Cristina (20.12.2006)

www.helpsonia.com/" target="_blank">pentru inima Soniei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianocica spune:

nu stiu...sunt asa suparata...cred ca azi inchid calculatorul si nu mai vreau sa aud de nimic...nu pot sa cred cat de tare m a afectat chestia asta... v am pupat, sarbatoriti cu drag ziua alessiei ca nu merita sa fie umbrita de supararile mele

Impotriva bannarii aelitei
diana si david 03.12.06



Alaptatul Help-line. Pentru un copil fericit si increzator

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asiza spune:

Yagmur, esti bestiala cu peruca aia roz ...Si Luca e tare pe post de ghost ...Nu pot sa cred ca l-au dus si pe Matei la petrecere!!! Super tare!!! Te pupacesc

Dianocica, imi pare tare rau ca ai fost inteleasa si judecata gresit! E nedrept ce s-a intamplat. Noi te cunoastem si stim ca esti fata buna! Nu te mai amari atat, ai explicat cum ai putut tu mai bine care a fost intentia ta. Asta e...se pare ca ni se intampla tuturora la un moment dat

Oana cu www.youngnutrition.net/member/tickers/64637/ticker1.png" target="_blank"> Denis (19 dec 2006)
Slideshow


Life is short...buy pink shoes!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daphna spune:

LA MULTI ANI ALESSIA!!!!!sa fii sanatoasa si sa le aduci numai bucurii paarintilor tai!petrecere frumoasa si asteptam poze!

georgiana mami de Elisa(15.12.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chinico spune:

..noroc ca am ajuns azi la birou ca altfel iar citeam in 3 secunde sa vad daca sunt bine fulguletii si nu apucam sa scriu nici un rand.
levitand firav ..deasupra butoiului raportez...

ora de iarna.. da. sau nu. in functie de intrebare.
in loc sa ne trezim la 6, 6 juma ne trezim la 5.

pandispan. nu, din cauza zaharului, a albusului de ou. nu si din cauza fainei pentru ca am introdus cu succes glutenul.

da. trebuie sa punctam cumva aniversarile unui an de viata.sa scriem povestea nasterii, ca majoritatea nu am facut-o.

LA MULTI ANI Alessia de Adinazot!! sa cresti mare, sanatoasa si cuminte!

macat/nemancat. nu polemizez. bea mananca. si totusi nu ia in greutate foarte mult. nu cred sa aiba mai mult de 9 kile si una doua sute de grame..

mancat de pe jos. da.frunze. verzi si uscate. nisip. gustat pietricele, trandafir. pantofi + papuci - mare deliciu. tigari nu. probabil insa numai din lipsa de. pe jos.

setul de luni lasat pe marti.
1....pitic la datorie. a ramas bea singura fara nici un colt?

2. scaunul de bebe. pus in spate, in partea dreapta, ca doar tre sa vad copilul usor, intorcand numai putin capul cand suntem numai noi doua...dar in partea dreapta e primejdia a mai mare. prioritate. bla, bla..idei?





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shoshika spune:

Adinazot, sa va traiasca fetita! LA MULTI ANI! Imi dau seama ce trebuie sa fie in sufletul tau... O sa vad mai bine cum e peste 2 luni...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bamboletta spune:

Alessia de Adinazot

Yagmur-super pozele

Dianocica-

fug ca am treaba

BambolettadeAntonia-Gabriela(1 nov 2006)
luna 12
www.youngnutrition.net/member/tickers/61250/ticker4.png" target="_blank">varsta Antonia
www.smi.ro/fulguleti/" target="_blank">Fulguleti nov-dec 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flore26 spune:

ALESSIA sa cresti mare, sanatoasa, frumoasa, desteapta, devreme acasa, si sa ai parte de tot binele din lume !!

DIANOCICA am citit si eu postarea ta...de multe ori esti inteleasa gresit atunci cand scrii, am patit/o si eu, dar sa treaca supararea...
YAGMUR super super pozele... si pe tine si pe Luca
CHINICO scaunu in dreapta, chiar daca nu/s eu la volan, e tata, si eu langa Alessia in spate...pentru ca asa trebuie...nu m/am gandit la alte chestii...
Azi a facut 2 pasi singura...de la perete la mine in brate...o mare realizare, avand in vedere ca merge sprijinindu/se de mainile mele doar de saptamana trecuta...are mama fetita mare...

FLORE ALESSIA LIANE (16-12-2006)
LUNA 11
IMPOTRIVA BANNARII AELITEI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ruxandra_sb spune:


.. mai vroiam sa zic Doniei multa sanatate si un brat de .. ca shineva tb s-o suplineasca pe Dianocica. Apropo.. habar n-am ce-a avut Mirela (administrator dc) de-a reactionat asa.. presupun doar ca era noaptea tarziu si era ff obosita; mai e si insarcinata. Oricum e o crunta neintelegere..

Si nu => penultimul mohican = Grigore. Ca Matei inca rezista eroic pe baricade, cu toate ca cica a mai tusit de cateva ori (zic altii, eu nu l-am auzit) si parca mi s-a parut o leaca mai ragusit. Da poate mi s-a parut..

Noi suntem asa si asa. Eu cica spre final.. da mai am momente cand imi pierd vocea; barbata-meu pe la mijloc si-l doare crunt gatul, plus ca behaie ingrozitor .
Asa, Grigore inca tuseste.. da sensibil mai rar. Oricum noaptea a fost mult mai bine. Acum e la plimbare, ca ieri l-am tinut in casa si nu mai avea stare.. Aseara am sunat-o pe pediatra si ne-a prescris un mic tratament.. sirop pt tuse si cateva pufuri de inhalat. In rezerva Romergan daca tusea nu-l lasa sa doarma; dar n-a fost cazul. Diseara vb daca mai e cazul sa continuam. Eu ii laudam pe baieti ca au rezistat cel mai mult, iar dumneaei ne-a felicitat pe toti c-am rezistat atata.. dansa a facut-o acu cca 1 luna. Si da, e o viroza uracioasa care tine destul de mult.. unii din prietenii nostri, adulti, au tras si 2-3 saptamani..


Si inca un dulce&apasat pt Roxanica, c-o simt suparata.. Asa-i? Hai zi-mi ca ma insel.




Are mama doi flacai.. Matei (5) si Grigore

www.petitieonline.ro/petitie/sustineti_bolnavii_de_cancer_care_au_fost_lasati_fara_tratament-p41000032.html" target="_blank">Sustineti bolnavii de cancer care au fost lasati fara tratament!

Mergi la inceput