Fulguleti de noiembrie - decembrie 2006 (101)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Mirona spune:

Alessia de Adinazot! Sa cresti mare, si frumoasa. Sa le aduci parintilor numai bucurii.


Adina - sa-ti traiasca minunea.


Miro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asiza spune:

Alessia!!!

Sa cresti mare, sa fii sanatoasa si sa ai numai bucurii in viata alaturi de mami si de tati, care te iubesc nespus de mult!!!!


Oana cu www.youngnutrition.net/member/tickers/64637/ticker1.png" target="_blank"> Denis (19 dec 2006)
Slideshow


Life is short...buy pink shoes!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns m_monique spune:

cu intarziere de o zi, Bebinuta iti urez La multi ani, sa ai parte de tot ce e mai frumos pe lume alaturi de ai tai.

pt Alessia de Adinazot si Matei de Meko

Andrei (16.12.2006)
poze
botezul lui Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanica2006 spune:

La multi ani, ALESSIA !!!! Sa ai parte in viata cel putin de atata fericire cata ai adus tu in sufletul parintilor tai!! sa cresti mare, sanatoasa si frumoasa!!!

ROXANA si DAVID MIHAI (20.11.2006)

David al meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns m_monique spune:

off topic: uitati o poza interesanta
http://61226.com/share/hk.swf
plimbati mouse-ul pe poza.

Andrei (16.12.2006)
poze
botezul lui Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yagmur spune:

Asa ma simt eu astazi
Cu intarziere, LA MULTI ANI, Bebinuta... sa fii fericita alaturi de cei dragi
Alessia, SA NE TRAIESTI!!! Deja a trecut un an.... nu imi vine sa cred...Multa fericire alaturi de familia ta frumoasa....
Nu am citit din urma, dar Diana m-a sunat aseara si mi-a spus ca ii este foarte dor de voi, dar nu are timp sa intre.... si pe aceasta cale m-a rugat sa le urez Sophiei si lui Pascal LA MULTI ANI - s-a gandit la ei pe 27 dar nu a apucat sa intre....
Ingeras, merci mult de info... poate cumpar cand vin la Buc in iarna
Din pacate nu am timp de nimic... e din ce in ce mai busy la job... dar ptr voi am ceva...www.dropshots.com/yagmur#date/2007-10-27/06:26:44" target="_blank"> Halloween
Yagmur - mami de Luca (19 decembrie 2006)

www.geocities.com/mami_nov_dec_06/" target="_blank">fulgi de nea
slide Luca
varsta Luca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dia1609 spune:

ALESSIA de adinazot sa crresti, mare, sanatoasa, frumoasa si fericita alaturi de parintii tai!!


Dia de Oana 29.11.06

Impotriva bannarii aelitei

www.sonia.as.ro/" target="_blank">Ajutati-o pe Sonia!


"Da aripi unui copil, dar lasa-l sa invete singur sa zboare" Marquez

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianocica spune:

la multi ani cataratoarea noastra!

sunt f suparata. pe langa ca nu am dormit bine azi noapte, d a adormit f greu si s a trezit de nu stiu cate ori...are gingia jos umflata toata, si in stanga si in dreapta..e marait...toate... in aceasta minunata dimineata a reusit DC sa mi faca o surpriza...am postat un mesaj la subiectul durerea anonima a unor copii. ok, mesajul nu a fost destul de clar, s a inteles cum ca aveam ceva cu liana stanciu, cand de fapt incercam sa spun ca poate acum se vor deschide portile pt mai multi copii, in aceasi situatie, dar fara posibilitati de...'afirmare'. bon, nu i nimic, se mai intampla..eu vorbesc cu prune n gura...DAR. de dimineata primesc un mail de la DC cu ,,subiect mutat. subiect deschi de mine, la zz, cu titlul carcoteala pe marginea compasiunii

nu mai pot, vad negru in fata ochilor...m am suparat asa de tare...efectiv au deschis un subiect cu numele meu, cu prim mesaj mesajul meu de la celalalt subiect..si despre o porcarie...ma simt ca un cur, sunt unsac de nervi, rabdare cu d nu mai am, noroc ca a dormit...sunt ffff mahnita. am vazut ca au mai facut magarii dar la asa ceva nu ma asteptam..de fapt nu credeam ca o sa mi se intample mie...nu pot sa va spun cat de suparata sunt si cat de inselata ma simt...:((((((((

Impotriva bannarii aelitei
diana si david 03.12.06



Alaptatul Help-line. Pentru un copil fericit si increzator

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns m_monique spune:

Yagmur misto pozele. iti sta bine cu peruca roz, iar luca e un scump.

Andrei (16.12.2006)
poze
botezul lui Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anateo2004 spune:

La multi ani,ALESSIA!

Mergi la inceput