Piticlonti de iulie-august 2004 (236)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alice2004 spune:

Va doresc o dupaamiaza linistita, cu sanatate multa, plec si eu spre baietii mei si spre "sulpiza" de azi - cica a venit socrela pela noi, taraaaaa !! Va pup cu drag !

Alice si Andrei
Poze 2004 2005 www.shutterfly.com/view/pictures.jsp" target="_blank">2006-2007www.dropshots.com/alice2004" target="_blank"> Filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns philip spune:

bine ai venit pe lume, mircea si recuperare super rapida mamicii. andries, mie nichita imi placea tare dar nici cu mircea nu-mi pare rau, noi avem un prieten drag cu numele asta si e om de incredere :)pupici si te asteptam cu povestea nasterii
nora, am facut 2 rulade de carne in we asta (2 ca mi-a iesit prea multa umplutura si noroc ca am avut 2 muschi in care s-o invelesc :)) f misto, imi place mult la gust toate condimentele alea, misto, atat ca n-am avut ienibahar, in rest, le-am combinat pe toate, ieri am servit-o calda cu piure, drept, copilu manca numai piureul.
sa-mi tineti pumnii, azi ne ducem sa vedem o casuta ca ne mutam, sotul iese din armata in ianuarie asa ca in 2 luni tre sa ne mutam...poate v-am mai zis, alta gradi pt philip (lucru care ma oftica teribil), serviciu sotului etc, el vrea in europa, eu nu poci inca pen' ca n-am luat cetatenia, abia in decembrie aplic, na ca le-am varsat pe toate, adevarul e ca ca nu-s eu in perioada asta si sper sa rezolvam cat mai repede.
o saptamana mult mai usoara ca a mea

philip&andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Deci pozele cu Gorodeii sunt super, super, super faine, ca de obicei, steti frumosi !!!

AndreeaP - atunci spor la toate treburile, sa le rezolvati cum e mai bine pt voi ! Si sa ai o saptamana plina de succese !

Si eu astept sa merg acasa ... ca Giulia n-a vrut sa ma lase la servici azi dimineata pe motiv ca daca ea are vacanta, sa am si eu As vrea iooo ...


Daria & GIULIA(2004 08 16)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Bine ai venit pe lume Mircea! Sa ai parte de tot ce este frumos..
Roxana ai facut laringita! Moooama parca ai fi Olivia anul trecut! Ramin la actor..critic de film..nu are atitia bani! :))
Alice..exact asa face si Luca de vreo saptamina..dupa ce-l cert..si ne impacam..zimbeste ceva de genul "zimbetul 13"..si daca nu fac la fel..ma intreaba ..Mom are you happy? You are my Cinderalla...Luca price...daddy prince.."two prince and one cinderalla):))..si eu il corectez cu pluralul de la printi..si el crede ca eu ma refer la pintese si iese nebunia mintii..
Iona vazut pozele..mai putini tepii..Mi-au placut outfiturile :))...la toti trei!!!
Lia si eu tot ca Roxa zic..nu am incredere in "ierburi" pt ridicarea imunitatii..si ma abtin la a da sfaturi..
Gabi cum mai esti?
Monica..pina la urma..unde a ajuns tortul??? Bestiala Maria..am mai zis..deci acum stiu ce-mi trebuie sa aud mai bine :)))
Felicia cum ati ajuns??

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns g_ioana spune:

pusei si tzepii din fatza si profil:)))http://s204.photobucket.com/albums/bb312/gorodeii/NEW%20%20%20%20oct%202007/?action=view¤t=PA270270.jpg
...mandra tot face un pic de febra,si io-s asa de obosita..

www.dropshots.com/emig" target="_blank">filmuletze,www.youtube.com/profile?user=gorodika" target="_blank">filmulete noi,gorodeii,
aripile mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns philip spune:

ioana, f misto tepii si iti sta f bine, aia mica m-a dat pe spate cu toalete aia si cu paltonasul ala roz, e bestiala
eu acu am probleme cu emailul de la munca, mi-au pierdut un folder cu vreao 4000 de mesaje apoi mi l-au duuplicat si acu nu mai am loc pe hard drive (ca ne limiteaza la orice). of, of, mai, mai

philip&andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ema spune:

Bine ai venit la noi...Mircea,sa ai o viata frumoasa si plina de bucurii.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dorsilia spune:

Bun venit Mircea la lumina zilei, refacere grabnica Andriesului, felicitari taticului si multa iubire lui Victor pt fratior

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

buna dimineata!
Oliv razi de mine, 'ai? . azi sunt mai bine....macar tusesc, nu mai sunt doar ragusita. Pat ma intreaba "mami te simti foarte rau? da eu pot sa plec la Bucuresti, daaa?" adica....macar sa nu ii stric planurile ca in rest ma fac eu bine . aoleu, critic e bineee.....bani si unde mai pui ca ii si intoarce pe degete pe toti.
Emaaa! cum sunteti? totul ok la samburele? hai, te asteptam la condici mai des, te rog!
Cristal...numai voua vi se putea intampla asa cu tortul. macar ati intrat in posesia lui? felicitari Oanei pentru primul dintisor!!
Gabi maine te duci la Badiu cu dosarelul? te asteptam cu vesti bune!
o zi frumoasa tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Buna dimineata !
Anunt si eu ca aseara la 20,00 s-a nascut bbMaria Alisia, cu 3 kg Mamica e f bine si e cea mai optimista persoana de pe planeta ! Abia astept sa le vedem, Giulia m-a ajutat sa sortam hainutele sa le ducem sa fie cu noroc

So, pupam Gorodeii again !
Cristal - felicitari pt primul iepuras !
Ema - cum esti ???
Leeloo - voi cum sunteti ???
Lia - baga poze cu cupiii !!!!!!!!!!!!!
Rox - sanatate si la tine ! Ce mai face Pt, cum stati cu papatul ?



Daria & GIULIA(2004 08 16)

Mergi la inceput