Colectia de toamna-iarna 2005 (164)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Madutza10 spune:

Roxi ,condoleante!!Imi pare rau ca treceti prin momente grele ,mai ales ca acum s-a imbolnavit si Alexia ,tinem pumnii sa va reveniti cat mai repede!
Ela ,stiu prin ce treci ,exact la fel pateam si eu pina acum vreo 3 luni dar din august am scapat de leganat ,suzy iar dupa un tratament homeopat i-a revenit si pofta de mincare ,acum ma cert cu el sa nu mai pape ,imi cere din 2 in 2 ore deci vezi ca si copii problema se schimba pina la urma ,sper sa fie si cazul vostru!

Eu am fost ieri in Dragonul Rosu in cautare de jucarii pt pui si masina elecrica pt ziua lui ,am ramas surprinsa ce diferenta mare de pret este fata de alte magazine ,am achizitionat un atv cu pedale ,o basculanta mareee ,incape si fi'miu in ea ,un bebe tare frumos mare si ala imbracat in costum de blugi :)) care moare de ras ,ride continuu dar e tare haios ,am gasit si masinute ,motoare electrice dar luam cind implineste 2 ani ,preturile incep de la 150 ron ,pina la 500 ron ,mi se par rezonabile .
Ziua piticului o facem la BoomLand ,n-am gasit liber in duminica aia dupa amiaza asa ca o facem de la 12-15:00 ,deja stie baiatu' unde o serbam ,ca vor veni copii care-i vor cinta,,LA multi ani'',ca o sa papam tort ,i-am facut instructajul ,sincer abia astept pentru ca anul asta realizeaza ce se intimpla !


Orlando_Andreas
(9.12.2005)
si Mada

1.7-2 ani


www.onetruemedia.com/shared?p=1b913bfba91d89dbb55d45&skin_id=7&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">Filmuletz ..,ca tot e la moda:))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Hildegard spune:

Miri esti toatala cu cadoul

BLOGUL MEU

Veronica si
Stefan Peter- 07.11.2005(1 an si 11 luni)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miri__b spune:

continuare de la Real
am luat bonul la puricat si am observat ca mi-au pus 2 baxuri de pampers pe bon, si eu am luat doar unul. tzeapa?54.9 lei. a mea evident. oare rezolv ceva dc ma duc acum ?

Mirela si David - 23.12.2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madutza10 spune:

Miri ,nu cred ca vei rezolva ceva ,n-ai cum sa dovedesti ca n-ai luat 2 bax-uri :((,e teapa ta bine zici

Orlando_Andreas
(9.12.2005)
si Mada

1.7-2 ani


www.onetruemedia.com/shared?p=1b913bfba91d89dbb55d45&skin_id=7&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">Filmuletz ..,ca tot e la moda:))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miri__b spune:

asta era partea proasta. acum partea buna: ma bucur ca am un umar pe care sa plang. ii spun lui Sorin ce s-a intamplat si el imi zice" bine ti-au facut, cine te-a pus sa te duci? nu mureai tu sa ajungi acolo? forte bine ti-au facut!"

Mirela si David - 23.12.2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soanso spune:

miri,in mod normal ar tb sa rezolvi ........daca sunt camere de supravegheat si camera a fost pozitionata pe respectiva casa la care ai achitat tu sau eventual
pe camera de la iesire ,eu zic sa mergi la magazin cu bonul si sa faci o reclamatie ,merita sa incerci!BAFTA!sau poate te cred pe cuvant!

P.S. sunt sigura ca au mai patit si altii sa fie taxati de doua ori pt un produs asa ca nu se v-a mira nimeni de reclamatia ta ,la Metro de intampla frecvent asta ,am patit si eu la Cora cu lapte praf si am mai primit inca unul dupa reclamatie si chiar nu a verificat nimeni .

SOSO (20 dec 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

Ilenutza codoleante, ce pacat!

roxi sanatate multa Alexiei! Bine ca ati facut ceea ce trebuia, va reveniti voi cu banii.

proadelina felicitari pentru nepotel, sa va traiasca!

ripley cum te mai simti?

A fost frumos aseara, am sarbatorit-o pe Nati, ne-am bucurat de ea.

Multumesc tuturor de urari.
Ma duc sa-i urez Mayei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pischi2003 spune:

Salut. Am felicitat si eu proaspetele sarbatorite, Natalici si Maya, sa fiti fericite si implinite.

Am fost azi la un spectacol. Ia uitati-o pe www.dropshots.com/pigul26#date/2007-10-28/12:35:54" target="_blank">Alex - vedeta

Mihaela si Alexandra - Maria (01.12.2005)
www.dropshots.com/new.php?userid=109466&cdate=20061112&cimg=0" target="_blank">filmuletze Alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

Buna!
am putin timp liber, asa ca am intrat sa va mai dau niste esti despre noi:
1. m-am tuns! Am cerut coafezului (care avea vreo 20 ani) o schimbare si asta mi-a dat. Noul look il aveti la status mess.
2. Ili devine TOT MAI RASFATATA. Cum nu-i convine ceva, maraie.
Si e lipita continuu de noi, se tine scai de fusta/pantalonul nostru. Vrea sa fie mangaiata, cred ca imi duce dorul.
3. Bunicii se declara cam obositi, deci EXCLUS s-o mai las la ei peste weekend Deci adio petreceri, nunti... Asta e! Ieri cand am rut s-o las 2 ore cat ma dc la coafor, s-au crizat amandoi, ca ce, nu ne dam seama ca sunt si ei obositi, ca doar cand am facut copilul trebuia sa ne dam seama ca este o responsabilitate.
4. Si mama a fost internata de joi pana vineri (probleme femeiesti) si ne-am speriat sa nu fie un cancer. Pana la urma se pare ca e un medicament dat aiurea, acum e mai bine, e internata ambulator (adica sta acasa si se duce doar la control). Of, of!
5. Aseara am fost la o petrecere cu alti copii si evident Ilinca i-a cucerit pe toti. Nu stiu ce are copilul asta de sunt fermecati toti de ea (ce-i care o cunosc stiu ce zic). Pur si simplu le zambea tuturor. Of macar de-ar fi placuta toata viata de oameni, ce bine i-ar merge in viata. Deoarece partea proasta e ca:
6. nu stie sau nu vrea DELOC sa se apere. Nu mai zic sa se bata, asta e exclus. Azi era s-o cafteasca unul care invata sa mearga. Ea e genul de om care prefera sa lase jucarie din mana cand se apropie un copil de ea.

Dau send si revin.

Felicia si Ilinca Teodora (15 noiembrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

roxi multa sanatate Alexiei! Of, dar de unde le pescuieste pe toate? Ili de cand nu mai merge in gasca cu probleme nu mai are nimic, de unde trag concluzia ca acolo era buba.

Ela da, e cam din scurt, dar n-ai ce face. Eu cred ca de foame va incepe sa manance de la altcineva, poate ai stat tu sa-i faci toate poftele. Merita sa incerci. Bafta!

Ilenutza condoleante!

Miri sa-mi zici daca ii place lui David laptopul. Ce marca e?

Ina pozele sunt BETON! Preferata mea e cea cu Rachel cu bigudiuri in cap
Ps: am si eu o matusa in Thunder Bay, daca va naste in Canada iti voi cere sfatul.

Madutza misto cu Dragonul Rosu, parca m-as duce si eu. Patea nasoala e drumul pana aoclo (apropo se mai lucreaza?) si nerabdarea mea. Deoarece voiam sa plec cat mai repede, nu aveam timp sa caut lucrurile la pret bun asa ca nu faceam nicio branza

Proadelina sa-ti traiasca nepotica!



Felicia si Ilinca Teodora (15 noiembrie 2005)

Mergi la inceput