Spiridusi de ianuarie-februarie 2006 (244)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Ingrid uite aici pozele:
http://family.webshots.com/album/560952074VVwBdZ
filmuletul ti-a aparut la 1 ian. pt. ca nu ai setatat data la aparat. dar poti sa-l pui din drop pe ziua de azi sau ieri, cand a fost filmat.
Mira sper sa ai o noapte ok, caci maine e musai sa fi fresh, dai de baut si chefuiesti.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze www.dropshots.com/giova" target="_blank"> si filmulete Marco
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Biancas spune:

Maraki si mie mi-a placut Iris. Deasta le invidiez eu pe bucurestence ca au concertele la scara.... eu in mijlocul tarii, am...nimic.
Giova nu stiam de faza cu blana...Dar daca e rece tare eu cred ca e mai indicat sa ai blana. Eu am o pereche de cizme neimblanite de piele interior si exterior si imi ingheata piciorul in ele si totusi umblu cu masina .

Bianca , mami de Sandra( 8.07.1997) si de Daniel (17.01.2006)
www.dropshots.com/biancas" target="_blank">Poze cu noi, www.dropshots.com/biancas1" target="_blank">Alte poze cu noi
Poti sa ai orice valoare,sa fii DOMN(A) e o-intamplare,sa fii OM e lucru mare...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Biancas spune:

Mira, multumesc de urare, la fel si tie anticipat, La Multi Ani , sanatate multa si fericire alaturi de familie si puii tai dragi.

Bianca , mami de Sandra( 8.07.1997) si de Daniel (17.01.2006)
www.dropshots.com/biancas" target="_blank">Poze cu noi, www.dropshots.com/biancas1" target="_blank">Alte poze cu noi
Poti sa ai orice valoare,sa fii DOMN(A) e o-intamplare,sa fii OM e lucru mare...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maraki spune:

Hai sa va spun si voua ce vecini am avut eu in general Giorgos nu ma crede, sant prea multe persoane si zice ca inventez Cu Mihai Calin am copilarit, statea la scara cealalta.Adriana Trandafir a fost casatorita vreo 20 ani cu vecinul care sta cu un etaj mai sus. Papadopol "papi" este fratele colegei mele de clasa din generala, Rica Raducanu avea un aprozar la Valea Ialomitei, peste strada de blocul meu, mai sant dar nu imi vin acum in minte Oricum Drumul Taberei este cartierul cu cei mai multi artisti...aaaa...Monica Tatoiu o stiu de pe vremea cand era profa de mate, tin minte cum venea la scoala iarna cu o caciula din aia lucrata din lana netoarsa. Ea tot la mine in cartier a stat.

Monica
http://www.community.webshots.com/user/maraki36
mamica de bebe Angelo ( 29 Dec. 2005 )
Foto Angelo
Angelo1
Angelo2
Angelo3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maraki spune:

quote:
Originally posted by Biancas

Maraki si mie mi-a placut Iris. Deasta le invidiez eu pe bucurestence ca au concertele la scara.... eu in mijlocul tarii, am...nimic.
Giova nu stiam de faza cu blana...Dar daca e rece tare eu cred ca e mai indicat sa ai blana. Eu am o pereche de cizme neimblanite de piele interior si exterior si imi ingheata piciorul in ele si totusi umblu cu masina .

Bianca , mami de Sandra( 8.07.1997) si de Daniel (17.01.2006)
www.dropshots.com/biancas" target="_blank">Poze cu noi, www.dropshots.com/biancas1" target="_blank">Alte poze cu noi
Poti sa ai orice valoare,sa fii DOMN(A) e o-intamplare,sa fii OM e lucru mare...





Bianca tu ai......vointza Mi-ai adus aminte ca vroiam sa scriu si eu de ghete neimblanite! Nu sant de acord cu vanzatoarele, cele fara captuseala sau blanita, nu tin de cald. Si mie imi ingheata picioarele cu incaltaminte de toamna.
Giova cred ca trebuie sa cumperi ceva de iarna pt. Marcolino.

Monica
http://www.community.webshots.com/user/maraki36
mamica de bebe Angelo ( 29 Dec. 2005 )
Foto Angelo
Angelo1
Angelo2
Angelo3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Biancas spune:

Si de ce nu te crede Giorgos Maraki? Crede ca inventezi?. Pai asha incredere are in tine? . tu de cati ani esti casatorita cu el? Ati fost in Romania impreuna? I-a placut?.
Brr...sarpele ala lui Ingrid m-a facut sa mi se ridice parul in cap. Urasc serpii ...mi se pare cel mai scarbos animal de pe fatza pamantului.
Giova erau ghete exact dinastea dar neimblanite cu ceva material inauntru. Nu i-am luat pt ca are ce purta toamna asta. Mie una imi plac, de cand le-am vazut mi-au cazut cu "tronc"

Bianca , mami de Sandra( 8.07.1997) si de Daniel (17.01.2006)
www.dropshots.com/biancas" target="_blank">Poze cu noi, www.dropshots.com/biancas1" target="_blank">Alte poze cu noi
Poti sa ai orice valoare,sa fii DOMN(A) e o-intamplare,sa fii OM e lucru mare...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maraki spune:

Sant de 7 ani cu Giorgos, a fost de 6 ori in Ro si cred ca i.a placut. Cand a venit prima data la mine, i.am facut lista cu ce trebuie sa cumpere din piata, i.am dat masina si s.a dus fara sa stie o boaba romaneste Mi.a adus baiatul tot ce am scris, i.am explicat ca nu e nevoie sa stie limba pt. ca se serveste singur de la tarabe Eu in schimb cand am venit aici, faceam crize sa nu ma lase singura prin magazine, sa nu se indeparteze prea mult ca poate ma intreba cineva ceva si nu intelegeam Fata cred ca nu prea ma credea pt. ca nu e obisnuit draga in capitala unde sant toate vipurile

Monica
http://www.community.webshots.com/user/maraki36
mamica de bebe Angelo ( 29 Dec. 2005 )
Foto Angelo
Angelo1
Angelo2
Angelo3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maraki spune:

Eu nici acum nu l.am probat pe Angelo cu ghetele noi. Ma duc la el ca nu sta cuminte in patut....

p.s. sarpele de care spunea Ingrid este ADEVARAT?

Monica
http://www.community.webshots.com/user/maraki36
mamica de bebe Angelo ( 29 Dec. 2005 )
Foto Angelo
Angelo1
Angelo2
Angelo3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Biancas spune:

Maraki eu asha am inteles ca e adevarat. Giorgos nu stie deloc romana? stiu ca ziceai odata ca nu prea stie...deci il poti barfi linistita ca nu intelege.

Bianca , mami de Sandra( 8.07.1997) si de Daniel (17.01.2006)
www.dropshots.com/biancas" target="_blank">Poze cu noi, www.dropshots.com/biancas1" target="_blank">Alte poze cu noi
Poti sa ai orice valoare,sa fii DOMN(A) e o-intamplare,sa fii OM e lucru mare...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

Nu m-am putut abtine si am vizionat macar sarpele Dianei
Ca tot bag acum si Finetti - l-a adus husbandu' bonus se pare
MARAKI Ghitza iti poate zice oricand cum se comporta VIP-urile alea (cantareti si actori in special,dar si sportivi) in spatele scenei,ca cel putin vreo 10-15 ani (pana prin 1997) a lucrat la Sala Polivalenta dupa program - asta cand se tineau discoteci,meciuri diverse si SPECTACOLE. Unii intrau pe scena numai BETZI CRITZA De ex ... NICU CONSTANTIN care il injura in ultimu' hal inainte de a urca pe scena ,cu multi s-a distrat si vorbit pe afara,la plimbare, in asteptarea orei de intrare - cu Florin Piersic de exemplu.Mirabela tragea si ea la masea la greu Mama cate imi povestea,numa' te miri.Si eu am umblat mult la specatacole cu el prin tineretze ,da' io in tribuna ,evident.

MONI SI DIANA (01.01.2006)
www.dropshots.com/moni2" target="_blank"> NOUTATI

Mergi la inceput