Spiridusi de ianuarie-februarie 2006 (243)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Hai ca nu e chiar asa de tragic, cred ca si-a taiat putin piuelea capului, in schimb are un cucui... bine ca am avut Arnica pt. hematoame , treebuie sa mai cumpar, ca tare e buna la casa noastra.
acum e la baita cu tat-su'. merg sa-l scot. revin sa vad poze dupa ce-l culc, daca nu adorm eu intre timp.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze www.dropshots.com/giova" target="_blank"> si filmulete Marco
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Biancas spune:

Aici e jucaria aia, dincolo nu mergea si nu mi-am dat seama:
[URL=http://s95.photobucket.com/albums/l125/miracol25/?action=view¤t=Video-0002.flv][/URL]

Bianca , mami de Sandra( 8.07.1997) si de Daniel (17.01.2006)
www.dropshots.com/biancas" target="_blank">Poze cu noi, www.dropshots.com/biancas1" target="_blank">Alte poze cu noi
Poti sa ai orice valoare,sa fii DOMN(A) e o-intamplare,sa fii OM e lucru mare...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Biancas spune:

Am gasit pe net la tipa de la care cumpar eu haine, ingeras care spune tatal nostru in romaneste. Stiu despre el, mi-a spus o prietena ca anul trecut la ea la servici se vindeau si pe cand i-am spus sa imi cumpere si mie nu mai erau.
Am sa ii cumpar la Sandra si lui dani si poate ma gandesc sa cumpar mai multi si pt finii mei. Ar fi un cadou bun de Mos Nicolae nu?
Vad ca este si fetitza ingereras si baiatel ingeras

Bianca , mami de Sandra( 8.07.1997) si de Daniel (17.01.2006)
www.dropshots.com/biancas" target="_blank">Poze cu noi, www.dropshots.com/biancas1" target="_blank">Alte poze cu noi
Poti sa ai orice valoare,sa fii DOMN(A) e o-intamplare,sa fii OM e lucru mare...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irinatunza spune:

Vai, Giova, nazdravan mai e Marco!
Si Sabina a cazut azi cu tot cu tricicleta si s-a lovit la cap.

Irinutza si Sabina Maria (23 februarie 2006)
poze Sabina

http://www.dropshots.com/irinamav

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irinatunza spune:

Abia am reusit s-o culc pe Sabi pe la 22. Nu stiu ce-o avut in seara asta, dar atita energie cit a avut parca n-a avut niciodata. Ridea singura, sarea pe perne, alerga prin casa, sarea pe pat, si toate astea timp de vreo ora , o ora si jumate.
Faza e ca in patut nu mai pot s-o las deloc pt. ca il escaladeaza, pune picioarele pe plasa aia si se catara ca maimutica pina sus si dupa aia sare gardul.

Irinutza si Sabina Maria (23 februarie 2006)
poze Sabina

http://www.dropshots.com/irinamav

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

Gata operatiunea nani;eu ... la munca de jos .

In sfarsit mi-am bagat titulatura noua.Merge?

MONI SI DIANA (01.01.2006)
www.dropshots.com/moni2" target="_blank"> NOUTATI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Biancas spune:

La ce ma uit eu...Super.
http://uonline.ro/index.php/section/videos/subsection/details/idVideo/2089/Nunta-Pe-NeVe_Petrecerea-Nuntii-Pe-Neve.html

Bianca , mami de Sandra( 8.07.1997) si de Daniel (17.01.2006)
www.dropshots.com/biancas" target="_blank">Poze cu noi, www.dropshots.com/biancas1" target="_blank">Alte poze cu noi
Poti sa ai orice valoare,sa fii DOMN(A) e o-intamplare,sa fii OM e lucru mare...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Biancas spune:

Azi am dus la servici mancare si ne-am cinstit. Maine duc prajitura, trebuie sa trec pe la laborator ca nu am mai apucat azi.

Bianca , mami de Sandra( 8.07.1997) si de Daniel (17.01.2006)
www.dropshots.com/biancas" target="_blank">Poze cu noi, www.dropshots.com/biancas1" target="_blank">Alte poze cu noi
Poti sa ai orice valoare,sa fii DOMN(A) e o-intamplare,sa fii OM e lucru mare...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Biancas spune:



5000

Bianca , mami de Sandra( 8.07.1997) si de Daniel (17.01.2006)
www.dropshots.com/biancas" target="_blank">Poze cu noi, www.dropshots.com/biancas1" target="_blank">Alte poze cu noi
Poti sa ai orice valoare,sa fii DOMN(A) e o-intamplare,sa fii OM e lucru mare...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

si Marco a adormit la ora 23.
Any sper sa aveti o noapte buna, fara febra si alte surprize.
Irina of copii astia...
Moni spor la munca.
Bianca sa va chefuiti maine.

eu sunt tare , am aflat ca un bun prieten are o leziune pe creier...prima data am vb. cu soara-mea ca nu-mi venea sa-l sun pe el, iar cand am aflat ca-l interneaza maine...l-am sunat..of doamne ce greu e...i-a paralizat fatza sapt. trecuta, de abia poate vorbi...cica nu e cancerigena, dar nu sunt 100% convinsi. hai sa nu ma mai lungesc, dar ne-a dat peste cap vestea asta. eu nu-mi revin si de cand am aflat.
noapte buna tuturor.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze www.dropshots.com/giova" target="_blank"> si filmulete Marco
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput