Spiridusi de ianuarie-februarie 2006 (243)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

IRINUTZA super pozele cu Sabina! Diana s-a distrat en gros,mai ales de coarnele alea ,atata a tot comentat,de n-am putut scrie coment-urile ei in drop pe cum le zicea !
Asteptam filmele! Poate maine seara probabil,ca acum nu stiu daca mai apucam.

MONI SI DIANA (01.01.2006)
www.dropshots.com/moni2" target="_blank"> NOUTATI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Biancas spune:

Irina..ce a crescut sabina de cand nu am mai vazut-o Si ce blondutza e.
Merg sa imi culc strumful ca e rupt cu toate ca a dormit 3 ore la amiaza. Si n-a mancat nimic. Sper sa nu faca figuri la noapte

Bianca , mami de Sandra( 8.07.1997) si de Daniel (17.01.2006)
www.dropshots.com/biancas" target="_blank">Poze cu noi, www.dropshots.com/biancas1" target="_blank">Alte poze cu noi
Poti sa ai orice valoare,sa fii DOMN(A) e o-intamplare,sa fii OM e lucru mare...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

EXEMPLU DE COMENT Ale bibi ... Dia male, nu tebe bibi

MONI SI DIANA (01.01.2006)
www.dropshots.com/moni2" target="_blank"> NOUTATI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Marco si-a spart capul ...nu tare dar a curs putin sange si are un cucui mare. i-am dat bilute homeopate, i-am curatat rana cu rivanol.
Nu poate sa stea pe spate ca-l doare, zice Au-Au!!!
a picat de pe scaunul din bucatarie si a dat cu capul de muchia mobilei.
nu se potoleste deloc. dupa ce s-a calmat a inceput sa se urce pe masuta lui....
vad poze mai tarziu....

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze www.dropshots.com/giova" target="_blank"> si filmulete Marco
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

GIO vai saracul fix asa face si Diana ,nu se potoleste deloc nici dupa ce o patzeste ...
Mai avem cateva poze de vizionat cu DABINA,dar acum isi bea lapticul si vreau sa i le arat numai dupa ce termina,sa poata comenta in continuare

MONI SI DIANA (01.01.2006)
www.dropshots.com/moni2" target="_blank"> NOUTATI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anymony spune:

Vai Gio...saracu Marco! Si Ioana e zbenguita rau! Nu mai am putere sa ma uit dupe ea.
Cosmi, Bianca, Bombooo LA MULTI ANI!!!

Any si Ioana-Catalina (12.02.2006)

www.dropshots.com/anymony/" target="_blank"> poze Ioana-Catalina

Povestea nasterii Ioanei-Catalina

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=21fc06911023d376aa686b" target="_blank">Iubirea noastra Ioana-Catalina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anymony spune:

Fetele eu ma duca la somn..de o fi noapte alba nu stiu...parca i-a mai scazut febra. ii mai bag un supozitor si la noapte nurofen. sper sa nu creasca peste 38...Pupici si noapte buna

Any si Ioana-Catalina (12.02.2006)

www.dropshots.com/anymony/" target="_blank"> poze Ioana-Catalina

Povestea nasterii Ioanei-Catalina

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=21fc06911023d376aa686b" target="_blank">Iubirea noastra Ioana-Catalina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Biancas spune:

Gata operatiunea nani. L-am aspirat inainte..s-a umplut pompa.
Giova, of saracul Marco. Acum vreo 2-3 sapt iar s-a lovit, acum cu capul spart. Asa e cu baietii cred...sunt cam neastamparati.
Anymony, multumesc. Sanatate Ioanei.

Bianca , mami de Sandra( 8.07.1997) si de Daniel (17.01.2006)
www.dropshots.com/biancas" target="_blank">Poze cu noi, www.dropshots.com/biancas1" target="_blank">Alte poze cu noi
Poti sa ai orice valoare,sa fii DOMN(A) e o-intamplare,sa fii OM e lucru mare...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

ANY o noapte usoara si sa se faca bine Ioana!
La fel si celorlalti bonaviori!

Noi am terminat cu "Dabina" ,acum suntem la Mickey Mouse si iar ma dispera ,vrea tot altele: NU PACE ATA ... Acum suntem la Pluto cand gaseste un pui de pisica ... ea zice ... GADETE MIAU SI BIA LAPTE MIAU ...


MONI SI DIANA (01.01.2006)
www.dropshots.com/moni2" target="_blank"> NOUTATI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Biancas spune:

Maraki, aspic se numeste ala. Am mancat si eu la fina mea dar nu m-a incantat prea tare. Nu am cumparat niciodata pt ca Nelu cand vede ca ii pun verdetzuri in farfurie imi spune ca nu e "porc"

Bianca , mami de Sandra( 8.07.1997) si de Daniel (17.01.2006)
www.dropshots.com/biancas" target="_blank">Poze cu noi, www.dropshots.com/biancas1" target="_blank">Alte poze cu noi
Poti sa ai orice valoare,sa fii DOMN(A) e o-intamplare,sa fii OM e lucru mare...

Mergi la inceput