*** LA REDOUTE *** (57)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Macar de ne-ar considera in UE.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Bai astia ma cred tampita sau n-am priceput io...
Primesc mail:

"Pour vous remercier de cette première commande nous vous offrons dès maintenant un bon de réduction !
N'hésitez plus, venez découvrir notre collection, toute la famille va l'adorer...
20 euro offers des 55 euro d'achats + Livrasion gratuite avec votre code offre speciale: ....

Si in cos aveam la total: 155 euro (pana sa bag codu)
Bag codu... surpiza: 214 euro ... ultimele 5 produse brusc nu mai sunt reduse... intr-adevar nu mai platesc aia 6 euro si nici transportul... dar n-am facut nici o afacere... cost mai mult decat cu transport si 6 euro

Ma deloggez... ma loggez iar... nu mai apare codul "minune"... totul revine la normal...
Daca la ultimele 5 produse, bag cele mai ieftine 5 produse, fara reducere o merge?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Viairo spune:

16.39% era detaxe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristinacsa spune:

Nasoala faza cu detaxe.
Eu azi am primit raspuns favorabil in legatura cu refuzul de plata. Cica miine am banii in cont.

Cristina

--

http://sysopconsulting.homeunix.net:8080/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

quote:
Originally posted by elyanne

Bai astia ma cred tampita sau n-am priceput io...
Primesc mail:

"Pour vous remercier de cette première commande nous vous offrons dès maintenant un bon de réduction !
N'hésitez plus, venez découvrir notre collection, toute la famille va l'adorer...
20 euro offers des 55 euro d'achats + Livrasion gratuite avec votre code offre speciale: ....

Si in cos aveam la total: 155 euro (pana sa bag codu)
Bag codu... surpiza: 214 euro ... ultimele 5 produse brusc nu mai sunt reduse... intr-adevar nu mai platesc aia 6 euro si nici transportul... dar n-am facut nici o afacere... cost mai mult decat cu transport si 6 euro

Ma deloggez... ma loggez iar... nu mai apare codul "minune"... totul revine la normal...
Daca la ultimele 5 produse, bag cele mai ieftine 5 produse, fara reducere o merge?






trebuie sa ai in cos produse nereduse in valoare de minim 55 euro ca sa functioneze codul ala.Pe langa astea poti sa ai si alte produse,cu reduceri,dar e musai sa ai suma de 55 euro din produse care nu au nici o reducere.

edit : confirm si eu ca aseara inca mai exista acel detaxe.
Ca sa fim corecte,noi n-am fi avut dreptul la acel detaxe.Dar nu-mi place ca l-au scos.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Multumesc pt. raspuns Jasmine

Da' ce ma distreaza... bun, n-aveam produse nereduse... nu mi se aplica oferta... da' ei ce fac... imi pun produsele reduse, fara reducere ca sa-mi aplice codul
Puteau sa scrie (cum apare la altele) ca nu se poate aplica oferta... daca nu esti atent dai comanda cu combinezon de bebe de la 15 euro, la 35... si doua bucati... super afacere... si nu numai...

Dar am incercat sa bag in cos prodese nereduse... si insumau mai mult de 55 de euro... si tot asa s-a intamplat... mi-a pus aceleasi produse la pretul intreg... mai incerc odata...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Am incercat iar... am bagat un hanorac adidas 75 de euro, neredus... degeaba... inainte sa bag codul totalul e mai mic. Io nu pricep


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

quote:
Originally posted by elyanne

Am incercat iar... am bagat un hanorac adidas 75 de euro, neredus... degeaba... inainte sa bag codul totalul e mai mic. Io nu pricep






in mailul pe care l-ai primit sunt scrise clar conditiile in care functioneaza codul.De obicei se precizeaza ca reducerea nu se aplica pt articole cu prix vert,prix rouge,prix mini.Nu cumva ai ales asa ceva?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

quote:
Originally posted by Viairo

Din pacate au realizat ca si Romania cu Bulgaria sunt acum in uniune.



Dar de la 1 ianuarie pana acum ce au facut?

Felicia si Ilinca Teodora (15 noiembrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

Aseara am avut succes total cu rochia de 20 euro
Iar saptamna trecuta am purtat bluza tunica de la Couleurs d'ete (stiti voi, care nu-mi placea deloc) si iarasi am fost admirata
astept cu nerabdare noul colet, ca mi-am schimbat deja parerea de LR de cand am vazut ce e la noi prin magazine

Felicia si Ilinca Teodora (15 noiembrie 2005)

Mergi la inceput