*** LA REDOUTE *** (57)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Unboticutz foarte frumoasa hainute, o parte din ele le am si eu pe drum..vroiam sa te intreb cum e geaca aia portocalie (care bate in roz?)..ca masura, cat porti si cat ai luat? M-ar tenta

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567493374/" target="_blank">poze pana la 1 an, www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567398541/" target="_blank">de la 1 la 2 ani, www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567608176/" target="_blank">Antalya 2007
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns unboticutz spune:

quote:
Originally posted by madau

Unboticutz foarte frumoasa hainute, o parte din ele le am si eu pe drum..vroiam sa te intreb cum e geaca aia portocalie (care bate in roz?)..ca masura, cat porti si cat ai luat? M-ar tenta

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567493374/" target="_blank">poze pana la 1 an, www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567398541/" target="_blank">de la 1 la 2 ani, www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567608176/" target="_blank">Antalya 2007
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2




geaca portocalie e 36; eu atata port de regula dar in cazul ei mi-ar fi fost mai buna 34 (161cm 48kg). mi-ar fi placut orange simplu dar face "ape" spre roz in lumina. e un pic cambrata.

ref la puloverul 2in1 e pur si simplu chestie de gust. nu pot sa spun ca nu e calitatea ok; pe mine nu ma incanta cum se aseaza: manecile sunt un pic largute si lungi si mansetele mi se par prea mari.


---------------------------------------
common sense is not really so common

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Au trecut 11 zile de la comanda... si nimic... n-a venit aviz. Stiu ca inca e devreme... da' am vazut ca cineva (nu mai retin) a primit comanda data in 12... A mea era in 11... Mai ales ca maine e ziua lu' fii'mea... si cadoul ei e acolo... Am dat cam tarziu comanda... dar io tot sper sa vina pana maine
Ce ziceti, sa merg sa intreb la posta totusi? M-or injura dumanele de acolo....... Nu prea am avut de primit/trimis colete... asa ca nu stiu cu sta treaba la noi la posta...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

quote:
Originally posted by elyanne

Au trecut 11 zile de la comanda... si nimic... n-a venit aviz. Stiu ca inca e devreme... da' am vazut ca cineva (nu mai retin) a primit comanda data in 12... A mea era in 11... Mai ales ca maine e ziua lu' fii'mea... si cadoul ei e acolo... Am dat cam tarziu comanda... dar io tot sper sa vina pana maine
Ce ziceti, sa merg sa intreb la posta totusi? M-or injura dumanele de acolo....... Nu prea am avut de primit/trimis colete... asa ca nu stiu cu sta treaba la noi la posta...





Eu zic sa mai astepti putin, eu azi am primit aviz pentru comanda din 8 oct.


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:


Eu ma opresc cu comenzile, am fost la Budapesta si i-am facut stocul lui marco. ce preturi bune si ce haine super sunt la H&M, nu mi-a venit sa cred. anul trecut cand am fost nu era mag. in Budapesta. Si de la Zara i-am luat ceva, dar acolo sunt mai scumpicele. de la C&A trening si bluze din bumbac faine.
Am intrat si la Promod...mama ce toale misto...dar niste preturi...de imi venea sa ies rapid pe usa.

o sa va mai urmaresc, dar cel putin pt. Marco nu mai comand, astept marile reduceri.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze www.dropshots.com/giova" target="_blank"> si filmulete Marco
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

salutare!!!

a observat cineva pana acum ca nu mai avem detaxe pe romania??? eu acum am intrat si am bagat cate ceva in cos si am vazut ca nu mai baga detzxe...dar pe senegal baga

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Nasol! Mai erau cativa euroi economisiti astfel!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

quote:
Originally posted by nushulica

salutare!!!

a observat cineva pana acum ca nu mai avem detaxe pe romania??? eu acum am intrat si am bagat cate ceva in cos si am vazut ca nu mai baga detzxe...dar pe senegal baga

aseara imi aratam unei prietene ce si cum ... si inca aparea detaxe... acum a disparut cu desavrsire... nu pot sa cred... astia vor sa renuntam de buna voie Vad ca nici pt. alte tari nu merge: Plonia, Bulgaria, Ungaia... dar pt. Canada, Turcia e valabil. Pe-astea le-am incercat... probabil au scos detax pt. Europa


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Da, mai, la ce am eu in cos, pt Senegal fac o reducere de 34 euro. Pt Romania nimic. Sunt totusi 34 euro dintr-o suma de 100 si ceva de euro!!!!!!!!!!! Poate o fi o defectiune tehnica si o remediaza in curand! Sper!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Viairo spune:

Pentru tarile din UE nu se face detaxe, pentru Polonia si Ungaria de exemplu nu se facea. Din pacate au realizat ca si Romania cu Bulgaria sunt acum in uniune.

Mergi la inceput