Fulguleti de noiembrie - decembrie 2006 (96)

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns desiree spune:

..si se pare ca nu e deloc un accident...

de cand a facut pasii numai asta face....a remarcat ca poate sa mearga in 2 labe in loc de 4 si e super excitat de treaba asta..si ii iese mai mereu..cate unu cate doi cate 3 si dupa aia cade in fund si se aplauda singur...




Alina,mami de Mihnea-Octavian
varsta Octavian;

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adinazot spune:

DESIREE,felicitari pt primi pasi,pup Octavian!
poze cu mine cand eram mica

Adina si Alessia Maria(30.10.2006)
poze Alessia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns m_monique spune:

desiree felicitari pt primii pasi.
merge singur sau tinandu-se de ceva?

Andrei (16.12.2006)
poze
botezul lui Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns m_monique spune:

quote:
Originally posted by adinazot

DESIREE,felicitari pt primi pasi,pup Octavian!
poze cu mine cand eram mica

Adina si Alessia Maria(30.10.2006)
poze Alessia



ce semanati!

Andrei (16.12.2006)
poze
botezul lui Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianocica spune:

donia

azi am fost iar sa cautam incaltari. este imposibil. nu ii gasesc absolut nimic. are piciorusul atat de gras incat efectiv nu ii incape in nici un model. azi am vazut unele in h...bateau tot de la miniblu. si pret si calitate si model. dar..degeaba...i au intrat niste cizmulite superbe (si nu s eu genul care sa se entuziasmeze..) imblanite, absolut dementiale...dar erau cu vreo 3 degete mai mari.. ok, de tinut in picioare in carucior ii fac eu, dar ce ma fac cu mersul pe jos? sunt disperata, mai ales ca am cam epuizat toate variantele...

Impotriva bannarii aelitei
diana si david 03.12.06



Alaptatul Help-line. Pentru Sonia. Pentru Diana. Pentru Darius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirona spune:

adinazot si a_deju bucatica rupta din voi sunt bebeii vostri.
Desiree felicitari pentru primii pasi. Asa facea si Kara in prima zi - dar apoi s-a speriat - si nu inteleg de ce si cum ... dar acum nu mai are acel curaj ... si cand simte ca e singurica ... incepe sa scanceasca si se lasa pe spate.
Sfatul meu este sa-l supraveghezi fff atenta in aceasta perioada ... sa nu cumva sa se sperie si el.
m_monique noi folosim Milumil 3. Vezi ca exista si din asta fara arome - la tipa din germania. Kara il papa fara probleme acum - se agita cand vede sticla ... de parca i-as da nectar in ea.
Donia sa ne mai aduci aminte de quality time cand mai cresc fulguletii.
bebinuta merci de PM. Sorry de intarziere. Mergem mai departe.
Dorsilia ti-am raspuns si la subiectul cu MW. Sper sa am maine ceva timp pentru datoria catre tine.
Dolores cum mai sunteti?

nu-mi mai aduc aminte temele zilelor - din memorie:
- inca nu ne spalam pe dinti cu pasta - avem doar doi dinti. Ii periem din cand in cand cu periuta de la primii pasi.
- baita facem zilnic - rar se intampla sa nu o facem - dar si atunci partile intime nu sunt iertate - un fel de mini dus - OBLIGATORIU.
- pe cap o spal miercurea si duminica.
- masaj mai facem ocazional (o data la luna)
cam atat - v-am pupat

Kara la inceput de drum in ale mersului singurica: www.dropshots.com/Mirona1#date/2007-10-21/19:21:20" target="_blank">1, www.dropshots.com/Mirona1#date/2007-10-21/19:23:43" target="_blank">2, www.dropshots.com/Mirona1#date/2007-10-21/19:24:43" target="_blank">3.

v-am pupat si noapte buna


Miro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dandusa spune:

m-am delectat cu minunatele capitole de la odisee...(dianocica),bine nu chiar cu toate...,dar odata incepute...,nici ca-ti vine sa le mai lasi...
am remarcat ceva ...,chiar am probleme cu memoria...,sint lucruri scrise de mine acolo...,pe care nu mi le-as fi amintit daca ma intreba cineva...,nici macar lista de spital...,nici de contractiile BH...,nici de ...,nici de...
asadar ...,noroc cu DC,ca la al doilea bb voi reciti odiseea si voi sti ce sa...si ce sa nu...

azi ne-am plimbat prin ploaie..., a fost super...,aveam umbrela...,dar ne-a placut mai mult varianta fara...,am calcat prin toate baltoacele...,mi-am stricat coafura...,dar a fost super...

ne apropiem cu pasi marunti de marea petrecere...,am inceput si pregatirea...,vom avea meniu diversificat pentru copii si meniu de ingrasat pentru mamici...,bautura la discretie...,baloane,coifuri,trompete...,copii si mamicile vor avea machiaje speciale create de mine...,sper sa-mi iasa...decorul va fi amenajat in aer liber...,in parcul Morarilor...
pe aceasta cale invitam oficial toti fulguletii la petrecerea Crinutei

Desiree,
felicitari pentru Octavian, de acum incepe marea distractie...
Monique,
periuta este prietena ei cea mai buna...,la inceput ii masez eu dintisorii ,apoi i-o dau ei sa termine...
periuta este de la primii pasi,setul de 3 ...,pasta de dinti este nenodent
Adina,
ce asemanare...,in poza asta,ai zice ca-i Alessia...



Faceti ceva...orice/oricit
Ionut/Teo/www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">Sonia /www.animalutze.com/umanitare/bb-darius/index.php" target="_blank">Darius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dayanara spune:

adina - seamana fetita cu tine mult de tot :)

felicitari desiree pentru primii pasi

mirona - felicitari si voua, dar ce tumbe faci cu fetita, mie mi.ar fi frica sa fac asa sa nu.i rup ceva :)

eu ii iau incaltari cu arici, nu are piciorul fparte gras in schimb e lat si nu.i intra oricare, alea cu arici se desfac mult

ivan si dayanara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adinazot spune:

Puteti sa va dati seama ce magulita si gadilita ma simt ca ziceti ca seamana cu mine,ce bucurie!!va pup
MIRO,e o scumpa Kara!!si-a dat si ea drumul draguta!!

Adina si Alessia Maria(30.10.2006)
poze Alessia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desiree spune:

quote:
Originally posted by m_monique

desiree felicitari pt primii pasi.
merge singur sau tinandu-se de ceva?

Andrei (16.12.2006)
poze
botezul lui Andrei



se ridica nesprijnit in picioare si paseste..fara sustinere!


Alina,mami de Mihnea-Octavian
varsta Octavian;

Mergi la inceput