Piticodromul Festiv de Sept-Oct 2005 (188)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns miflore spune:

Ioana,!
Adica ce sa faca cu Miruna?


Mihaela si Ana Maria
Poze AICI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RalucaN spune:

hai salut!
Mifloricica, svfdbp (adica sa va fie de bine petrecerea!) Hai nu face prostii ca mai avem nevoie de tine....
Ioana, ce inseamna ieftina? Intreb doar de curiozitate, ca nu sunt la curent cu preturile pt. gradi.

Raluca, mami de www.youngnutrition.net/member/tickers/87222/ticker2.png border= 0 > < /a> " target="_blank">Catalina-3.oct'05

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RalucaN spune:

Ce ziceti de asta?

Raluca, mami de www.youngnutrition.net/member/tickers/87222/ticker2.png border= 0 > < /a> " target="_blank">Catalina-3.oct'05

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catush spune:

Raluca - am citit , nashpa, suntem de ras cu OPC cu tot....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana75 spune:

Raluca, program scurt 8-13 fara masa e sub 500 ron, iar programul lung 8-19 cu engleza, germana, dans sportiv si origami e sub 750 ron.
Zino, adica sa nu-mi streseze copilul si sa strice ce e bun deja.

Ioana, mama Mirunei si a Smarandei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anya spune:

Eu ma gandeam invers. Sa demoleze copilul gradinita/educatoarea.
Ma gandeam la ai mei, nu ai altora. Si deocamdata e simplu, ca am doar un copil la gradi, cand vor fi 2...aualeu.

Ieri am cumparat cuier de plastic pt baia lor, ca l-a rupt. Maine-poimaine ajung sa iau si geamuri, cine stie


In alta ordine de idei... cine merge maine la BE?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns locca spune:

Buna dimineata pe la pranz

La multi ani! sarbatoritilor de azi: Mario, Eva si Daria
Petrecere frumoasa si multe cadouri!

Cam liniste pe-aici, ati plecat la Baby Expo? Eu nu ajung, n-am nimic de cumparat si e si prea departe. Mi-ar fi placut sa va vad, insa.

Ioana, succes cu gradinita! Bona ta ce a patit?
Deea, ma bucur ca esti mai bine cu greturile. Sper sa nu fie polipi la Alex. Sanatate multa!
Alina, acomodare usoara la serviciu iti doresc. Ce misto, fara sefa o saptamana ...
Cred ca e simpatic foc Vladi cand iti povesteste ce-a facut el ziua fara tine. Am observat ca si Matei are memorie la strazi, stie din masina care e strada bunicilor, cand trecem pe langa ea.

Mie mi s-a stricat copilul, a inceput sa ceara biki bun, adica eugenie. Ma scot din sarite vanzatoarele astea, ele incearca sa fie dragute, dar de ce nu pot sa priceapa ca nu vreau sa-i dau copilului asa ceva? Cum intram acolo sa cumpar apa sau paine sau mai stiu eu ce, hop tanti ii tranteste in mana o eugenie pe care nici nu vrea bani. Si bineinteles ca infantul a prins schema si acum cand trecem pe langa magazin incepe circul "biki bun biki bun"

Ruxandra, mama lu' Matei (13 sep. 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kristinutza spune:

la multi ani sarbatoritilor zilei, si un pup special pt mario!



cristina, mama de radu (09.10.2005)
www.flickr.com/photos/cristina_balanean/sets/" target="_blank">poze si www.dropshots.com/new.php?userid=128437&cdate=20060625&cimg=0" target="_blank">video

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns locca spune:

Kristinutza, tu i-ai mai vazut pe Mario si Laura? Ce mai fac?

Ruxandra, mama lu' Matei (13 sep. 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deeapui spune:

Ruxandra, pai si spune-i la nebuna ca nu dai eugenii la copil si sa nu-i mai dea...ce faza, doamne..

Deea6+, www.totsites.com/tot/alexandru_tita" target="_blank">Alex si bb2

Mergi la inceput