Piticodromul Festiv de Sept-Oct 2005 (188)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns codruta_grg spune:

Ioana, intrebam de forum..:))) ca n-a mai scris de ceva vreme...

Codruta & Petra Alexandra

asa crestem noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miflore spune:

Buna seara!
Multumim mult mult pentru felicitari, muuulte si frumoase!!!
Am fost intr-o continua alergatura, al meu sot a plecat iar ieri. Sambata am serbat printesa la casa noastra de vacanta, a fost f. frumos si vreme buna, am pavoazat casa si curtea cu baloane care faceau poc.
LA MULTI ANI CU BUCURII PENTRU NOELIA, VLADI SI VICTOR!!!
Ioana, ca tot intrebasi de cadouri, a primit Ana de la tati o chestie interesanta din seria Aqua Doodle. Covorasul cu carioca aferenta care nu se termina niciodata, ce desenezi pe covoras dispare in 20 de minute si in plus are un trafalet cu care se trag sine pe covoras, traseul ti-l faci cum vrei ca dispare tot dupa 20 de minute si-l poti reface altfel si altfel, iar pe sinele trasate canta si danseaza un print si-o printesa. Trafaletul tot asa, nu se termina, se umple cu apa si la contactul cu covorasul apar sinele roz. Ce mai inventie, domle! Recunosc ca m-am jucat si eu...


Mihaela si Ana Maria
Poze AICI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana75 spune:

Buna dimineata! La multi ani David, Eleni si Daria!

Zino, sa iti fie de bine intilnirea cu Zinul. Oau, ce cadou frumos a primit!
Codruta. Irina mai intra si mai scrie, dar mai rar; sotul e in delegatie, si nu prea mai are timp.
Anto, nasol cu alergia, bine ca a trecut repede.
Raluca, multumesc de incurajare.

Pentru a evita sa se mai repete situatia de ieri, adica eu singura cu 2 copii acasa, m-am hotarit brusc sa o dau pe Miruna la gradi de luni. Nici nu am vizitat gradinita, azi ma duc, sper sa iasa bine la control.

Ioana, mama Mirunei si a Smarandei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinam spune:

neata!

Multumim pentru urari! I-am luat lui Vladi tort de ciocolata in drum spre casa si cateva jucarii, masinute in special :) si a fost foarte incantat a mancat din tort singur cu lingurita din mijlok hehehe era haios tare, ne uimeste pe zi ce trece, cand ajung acasa se bucura foarte tare, imi povesteste pe limba lui vreo 5 min ce a fakut toata ziua, cred ca trebuia sa ma intorc la munca mai devreme ca vad ca el se simte foarte bine si fara mine :), in plus a inceput sa incerce sa zica cuvinte, tot pe limba lui dar macar inceraca sa ne imite, plus ca aseara a fakut baiatul puzzeluri din acelea de lemn, nu cred ca i-am aratat de mai mult de 3-4 ori pana acum si aseara le-a fakut singur, am ramas masca si eu si tasu , are o memorie vizuala fantastica, asta observase mai de mult, daca ii cumparam ceva dulce de ex care ii placea, prima data se uita fosrte atent la ambalaj si a doua zi imi arata la magazin ce vrea, plus ca stie toate strazile pe unde mergem de obicei, unde sunt parcurile, cum ajunge pe jos din orice pozitie in parc samd.Gata l-am laudat destul da era si timpul sa il laud ca prea m-am plans de el pe aici de multe ori.

Ce dulce e Maria cum stie ea ca vine ziua ei cu tort si cadouri.

Alina, mama de Vlad (25.09.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nanadana spune:

salutari salutari

La multi ani sarbatoritilor de azi David,Eleni si Daria

miflore sa va fie de bine petrecerea (vrem poze)sa mai vedem si noi pe zinutza

Ioana bafta cu gradi
oaana ce nume frumos ai ales "Aaron" nu ai pompa sa te mulgi si sa-l pui in congelator?
noi azi mergem la oftalmolog

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nanadana spune:

zino noi ti_am trimis un e-mail?!!! dar nu stim daca l_ai primit? adresa ti_am luat_o de pe situl cu poze

vai ce urat este timp la noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deeapui spune:

Hello fetele..azi sunt in forma, greturile sunt mai blande..acum tocmai mananc un bol de cereale fitness cu laptic zuzu
La multi ani la copilasii dragalasii si sa fie sanatosi, ca numai asta conteaza.
Alex al meu cred ca are polipi, ca sforaie groaznic de tare, dar nu are deloc mucisori..si sforaie numai in anumite pozitii..e ft ciudat. Astept sa vina orl-istul din concediu sa mergem la control, ca se chinuie tare saracul.

Deea6+, www.totsites.com/tot/alexandru_tita" target="_blank">Alex si bb2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miflore spune:

Nanadana, , am citit aseara mail-urile dar n-am apucat sa raspund. Multumim multttttttttttttttt!
Da, urat pe la voi, si-n sud la Toulouse ploua.
Am de lucru la servici de-mi vine sa ma spanzur.


Mihaela si Ana Maria
Poze AICI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catush spune:

Buna fetelor....

LA MULTI ANI si numai bine,cadouri frumoase si petreceri reusite copiilor nascuti astazi...
David-Andrei de anirim
Eleni Maria de almy
Daria de simsof


Miflore - tre sa fie nemaipomenit "covorasul fermecat...",sa-l foloseasca sanatoasa Ana Maria , asteptam poze de la petrecere...

Ioana - succes la gradi, eu am vizionat o gramada pe site-ul gradinitebucuresti.ro, as vrea sa o duc si pe Bria la primavara...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana75 spune:

Am vizitat gradinita, e ieftina si arata foarte foarte bine, s-a deschis acum citeva zile. Dar problema e educatoarea - pare buna, dar pot sti ce-o sa faca cu Miruna? Sint in dubii.

zino, rezista! Lasa ca le ceri o marire de or sa faca ei ca tine.
Deea, si mie imi plac cerealele fitness. E bine ca te simti mai bine.
Alina, felicitari lui Vladut pentru memorie. Mergeti la black jack cu el.

Ioana, mama Mirunei si a Smarandei

Mergi la inceput