Spiridusi de ianuarie-februarie 2006 (226)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

Mai, numai fantani arteziene cu kk imi imaginez cand v-aud
Merg sa ii fac baie Dianei.

MONI SI DIANA (01.01.2006)
www.dropshots.com/jerpelm" target="_blank"> VACANTA 2007
www.dropshots.com/moni1" target="_blank"> FILME

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maraki spune:

Astery, totul a devenit tragi-comedie :)))

Monica
http://www.community.webshots.com/user/maraki36
mamica de bebe Angelo ( 29 Dec. 2005 )
Foto Angelo
Angelo1
Angelo2
Angelo3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Biancas spune:

Astery termina si nu mai rascoli kk cand nu trebuie. Simpatia cui incercam sa o atrag? A ta? Vai ca nu ma cunosti deloc Pt ce simpatie? M-ai auzit pe mine vreodata sa ma plang pe forum ca mi-e greu? Deci a cui simpatie trebuia sa o castig? Ce gandire ai..doamne fereste
Nu consider deloc ca m-am certat cu Moni sau ca "i-am dat in cap" . Razbunarea e arma prostului. Moni sincer consideri ca noi doua ne-am certat? Eu cred ca te-ai suparat pe mine si ne-am spus fiecare ce am avut ca de spus. Stiu ca te-ai suparat pt ca consideri ca am jigni-o pe Denisa. Mea Culpa. Si posibil si din alte cauze. Eu nu iti port ura sau dusmanie, am spus ce aveam de spus .
Si mie imi plac clatitele mai ales cele cu gem e macese, si uneori imi place sa le fac..pana anul asta nu am mai facut clatite...de nu stiu cand...din motive de lene.

Bianca , mami de Sandra( 8.07.1997) si de Daniel (17.01.2006)
www.dropshots.com/biancas" target="_blank">Poze cu noi, www.dropshots.com/biancas1" target="_blank">Alte poze cu noi
Poti sa ai orice valoare,sa fii DOMN(A) e o-intamplare,sa fii OM e lucru mare...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosmi1975 spune:

offfffffffff ca nu se mai limpezesc apele pe aici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Biancas spune:

Noi am mancat de cina conopida cu maioneza rosii...Iam pus lui Dani in farfurie soldatei cu paine unsa cu conopida si rosia langa. Asa frumos lua din fiecare si ducea la gura... De un timp asha mananca, si amiaza o mancam c 2 lingurite, una a lui una mie, ii mai bag eu, isi mai baga el...ca daca as sta numai dupa el s-ar face ora 14 pana termina de mancat.
Cosmi, si eu am avut o punga de floricele pt cuptorul cu microunde, cand te-am auzit vb de floricele m-am dus si amvbagat-o la cuptor si deja e gata

Bianca , mami de Sandra( 8.07.1997) si de Daniel (17.01.2006)
www.dropshots.com/biancas" target="_blank">Poze cu noi, www.dropshots.com/biancas1" target="_blank">Alte poze cu noi
Poti sa ai orice valoare,sa fii DOMN(A) e o-intamplare,sa fii OM e lucru mare...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maraki spune:

ies ca imi ia Robert laptopul....o sa ma uit la 24, o fi bun serialul? pupici si noapte buna la toate

Monica
http://www.community.webshots.com/user/maraki36
mamica de bebe Angelo ( 29 Dec. 2005 )
Foto Angelo
Angelo1
Angelo2
Angelo3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosmi1975 spune:

si eu fac floricele la cuptor dar acum mai rar ca imi e frica cu stef ca prea ii plac...sa nu i ramana vreo coaja

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Biancas spune:

Apropo..Astery..vad ca spui ca eu m-am plans pe forum mai demult. Nu mai retin, poate o fi asha poate nu, oricum cu siguranta a fost de foarteeeeee mult timp si probabil eram si in sesiune.Probabil habar nu am . Ce e ciudat insa cand vb de familia mea spui "parintii tai". La mine nu exista expresia "parintii mei" pt ca tatal meu e mort de 4 ani si am spus-o de n ori pe forum.Dar tu retii numai ce vrei si interpretezi ce vrei....
Mi-ar fi placut sa pot spune "parintii mei"
P.S. A avut dreptate aia cu caracterizarea pe care ti-a facut-o

Bianca , mami de Sandra( 8.07.1997) si de Daniel (17.01.2006)
www.dropshots.com/biancas" target="_blank">Poze cu noi, www.dropshots.com/biancas1" target="_blank">Alte poze cu noi
Poti sa ai orice valoare,sa fii DOMN(A) e o-intamplare,sa fii OM e lucru mare...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Biancas spune:

Cosmi, Dani le-a manancat cu pumnul..ma si mir de el ca parca e nesatul Si soldateii isi baga unul in gura, nu termina de mestecat dar el mai baga unul . Foamete mare pe capul lui Arata ca un hamster cu gura asha plina

Bianca , mami de Sandra( 8.07.1997) si de Daniel (17.01.2006)
www.dropshots.com/biancas" target="_blank">Poze cu noi, www.dropshots.com/biancas1" target="_blank">Alte poze cu noi
Poti sa ai orice valoare,sa fii DOMN(A) e o-intamplare,sa fii OM e lucru mare...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosmi1975 spune:

de mancat nu ma plang ca a papat intodeauna mai putin mofturoasa de fata ca parca mesteca cuieeeeeeeeeeee

Mergi la inceput