Fulguleti de noiembrie - decembrie 2006 (81)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns asiza spune:

Aelita, ma bucur din suflet pentru mica mogaldeatza care prinde viata in tine ...TE VREM INAPOI!!!!Daca mai exista antecedente de conturi inchise, apoi redeschise, vin si eu alaturi de voi sa o sustinem pe Aelita!

...ma intristez cand aud depre Edy...nu am urmarit cazul lui, dar e greu, tare greu sa nu-ti planga inima cand auzi asemenea vesti ingrozitoare. D-zeu sa-l odihneasca-n pace pe micul sufletel!

Oana cu Denis Cristian (19 decembrie 2006)
Slideshow Ingerasul nostru drag
www.youngnutrition.net/member/tickers/64637/ticker1.png" target="_blank">Varsta Denis

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asiza spune:

De acord cu intalnirea clujencelor!!! Duminica dupa-masa, dupa 17.00. Propun 18.00...locatia va las pe voi s-o stabiliti! Deci vin 100%: Simo29, Asiza, Marcelac...Poate totusi reusesti si tu Roana. Sper ca Yagmur va presta si ea ca nu lucreaza duminica...Propuneti voi locatia si confirmati sau ba ora! Va pupacesc...

Edit: Melindaaaaa, stiu ca citesti...ce zici? Te bagi si tu? Hai, te roooog!!!!!


Oana cu Denis Cristian (19 decembrie 2006)
Slideshow Ingerasul nostru drag
www.youngnutrition.net/member/tickers/64637/ticker1.png" target="_blank">Varsta Denis

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asiza spune:

Denis e...racit...muci curgatori, fara tuse sau febra deocamdata...Intrebare: Il pot scoate afara, la plimbare, asa?

Vad ca monologhez...ma duc sa ma culc...

Oana cu Denis Cristian (19 decembrie 2006)
Slideshow Ingerasul nostru drag
www.youngnutrition.net/member/tickers/64637/ticker1.png" target="_blank">Varsta Denis

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simo29 spune:


Salutare!

Heeeii clujencelooorrrr!
De acord - duminica ora 18.00 - mare intalnire! - mai vb despre locatie - asteptam sugestii (eu si Oana)!

Pupici,
Simo si David (9 noiembrie 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simo29 spune:


Si io-s p-aci! Nu esti singura Oana!

Eu zic sa-l scoti afara pe Denis da, asa cam o jumate de ora - maxim o ora. Poate ne vedem dimineata - ce zici? - vb pe mobil.

Pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura13 spune:

salutari mamici!
D-zeu sa il ierte pe micutul Edy si sa le dea putere parintilor! multumesc Doamne ca am un copil sanatos, e tot ce e mai important in viata!
Aelita felicitari de o mie de ori! sa iti dea DD un copil sanatos, o sarcina usoara! poate un baietel sa ai pereche. ce ti-ai dori? sau nu conteaza? te imbratisez cu mare drag si sper si eu sa revii cat de curand printre noi!
miro stiu ca ai mai scris reteta de papanasi, dar poate o mai scrii o data? pls!
dandusa ce intelegi prin ciorba de vacuta? adica ....nu ce intelegi tu, ce intelegi tu pt crinuta! pricipisi? adica cum o faci? ii dai zeama, la fel cum o mancam si noi? hai ca ai priceput tu si eu nu stiu cum sa ma exprim
dianocica ma bucur ca esti din ce in ce mai bine! ffff tare cutia pandorei
ruxandra multumim pt lamuririle de la pediatra
a deju stiu ca trebuia sa iti zic si tie ceva.....dar am uitat si n-am chef sa caut in urma.....cred ca vroiam sa iti zic ca imi esti draga
eu tot rau, parca nu asa de rau, dar mi-e cam frica sa ma asez in pat.....parca vad ca iar ma iau durerile. florin a racit deocamdata dani e bine, sa dea DD sa fie tot asa. oricum in seara asta i-am dat 4 ml de panadol....preventiv
va pupic dulce, somnic usor


Laura lui Daniel - 14.11.2006
Poze Daniel

slideshow Daniel

Mamici din Iasi

www.geocities.com/mami_nov_dec_06/" target="_blank">Fulguleti noiembrie-decembrie 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asiza spune:

quote:
Originally posted by simo29


Si io-s p-aci! Nu esti singura Oana!

Eu zic sa-l scoti afara pe Denis da, asa cam o jumate de ora - maxim o ora. Poate ne vedem dimineata - ce zici? - vb pe mobil.

Pupici



...

Nu ne putem vedea dimineata ca am o zi super incarcata maine. La 9.00 vreau sa merg cu Denis la pediatru sa vad ce are exact...oricum trebuia sa merg ca e si controlul de 9 luni...Apoi la 11.00 am programare la dintzar, iar dupa-masa avem programare pentru Denis la controlul la rinichi. Si intre mai trebuie sa fac si mancare sa-mi hranesc copilu'..las' ca ne-om vedea duminica...

Oana cu Denis Cristian (19 decembrie 2006)
Slideshow Ingerasul nostru drag
www.youngnutrition.net/member/tickers/64637/ticker1.png" target="_blank">Varsta Denis

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura13 spune:

asiza si eu zic ca poti sa il scoti afara. sigur mucii nu sunt de umiditate....sau lipsa ei? oricum, multa sanatate!

Laura lui Daniel - 14.11.2006
Poze Daniel

slideshow Daniel

Mamici din Iasi

www.geocities.com/mami_nov_dec_06/" target="_blank">Fulguleti noiembrie-decembrie 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanica2006 spune:

Asiza, eu am intrebat-o pe dr. daca pot sa-l scot pe David la plimbare si mi-a rapuns cu un DA raspicat. Sa ne spui maine ce tratament va prescrie pt. raceala. Si multa bafta la controlul la rinichi!
dianocica, ma bucur tare sa aud ca deja esti mai bine cu sanul. Tu, fiind una din fetele cu "D", vorba lu' Kikineatza (unde esti???), esti mereu tonica, sari cu un sfat la nevoie, eventual si un jap jap, da' tot binevoitor, si parca atunci cand te napadesc necazurile, dimensiunea supararii e tare maaaaaaaare. ca de-ai fi o fire morocanoasa ar trece neobservata tristetea ta...Hai sa te tzuc! da' ma tzuci si tu pe mine, nu?
Imi pare foarte rau pentru micul Edy...cu siguranta e inger...nu pot concepe o asemenea tragedie. e peste puterile mele sa-mi imaginez ce e in sufletul parintilor sai. doamne, da-le putere!
Oare Jojo_miha a nascut??Stiti ceva despre ea?
Sustin si eu cu mare drag redeschiderea contului Aelitei

ROXANA si DAVID MIHAI (20.11.2006)

David al meu

www.sonia.as.ro/" target="_blank">Ajutati-o pe Sonia!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami_n-d_06 spune:

D-zeu sa il ierte pe micutul Edy si sa le dea putere parintilor! CONDOLEANTE!

dragi mamici - pe prima pagina, in josul listei - am postat primii pasi de urmat in cazul febrei si a diareei. Daca mai sunt idei, completari, sau ceva cu care nu sunteti de acord - dati cu JAP-ul.

Mergi la inceput