Fulguleti de noiembrie - decembrie 2006 (81)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dayanara spune:

quote:
Originally posted by dianocica

in urma unei conversatii pe pm m-am hotarat sa nu ma mai tem de lup . deci, pana nu uit iar...dayanara mi-a placut tare mult linkul. daca il vedeam mai demult sigur imi faceam asa ceva pt d cand era mic. da' deh..nici nu m-am obosit gandindu-ma...lasa ca la bb2 (apropo, sigur nu se poate fara ? ) asa fac.

m-am hotarat. la primul drum la ikea iau masuta aia mica cu 2 scaune, aia cea mai ieftina (45ron ) si luam micul dejun si cina in familie. sa-i faca si lui d placere, sa ne fie si noua mai usor. noi pe jos, el pe scaun. de cand mi s-a aprins beculetul numai la asta ma gandesc...


apropo de link, mie asa mi.a venit ideea si am scos o bara din lateralul patutului de lemn :) oricum ma mint singura ca tot pe langa mine doarme si se misca pana dimineata ca acul de la ceas :)in toate directiile

cum am sa pot am sa continui sa scriu, cand ma lasa ivan
merci mult dianoncica

danutz vai ce-mi place 'titulatura ta' . si poza aia in care sunteti amandoi razand in cadrul usii. e mai veche, dar acum mi-am amintit de ea... si una cu maria intr-un morman de cabluri...

bambo mama ce bune au fost...iam iam...sigur nu ti-au mai ramas cateva? auzi, ai pus si albus sau pot sa-i dau si lui d? sau merge si albusul daca e gatit? hai sa mananca si gura lui ..... bine, daca nu merge, lasa ca ma sacrific eu si le termin....

daca vreti sa vedeti ce va (ne..) asteapta...cutia pandorei


Impotriva bannarii aelitei
diana si david 03.12.06


Alaptatul Help-line. Pentru Sonia. Pentru Diana. Pentru Darius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dandusa spune:

micutul Edy,nu mai este printre noi...,ce nedrept......,doamne cit de greu trebuie sa le fie parintilor...,doamneeee,ce durere...

www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">Miracole exista,trebuie doar sa credem in ele...
Sonia /Edy /www.animalutze.com/umanitare/bb-darius/index.php" target="_blank">Darius
Mindrete de Crinuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flore26 spune:

quote:
Originally posted by dandusa

micutul Edy,nu mai este printre noi...,ce nedrept......,doamne cit de greu trebuie sa le fie parintilor...,doamneeee,ce durere...

www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">Miracole exista,trebuie doar sa credem in ele...
Sonia /Edy /www.animalutze.com/umanitare/bb-darius/index.php" target="_blank">Darius
Mindrete de Crinuta

Dumnezeu sa/l odihneasca in pace! Offffff....ce grea e viata asta...

FLORE ALESSIA LIANE (16-12-2006)
LUNA 10
IMPOTRIVA BANNARII AELITEI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flore26 spune:

quote:
Originally posted by m_monique

mirona multumesc pt reteta. sper ca maine sa pot sa o fac zmeului.

flore26 si eu alaptez, si nu are nimic de la salata de vinete. sunt mamici in parc care spun ca atunci cand alaptau copii faceau urat cand ele mancau salata de vinete.

Andrei (16.12.2006)
poze
botezul lui Andrei

Si la mine e la fel...adica daca mananc eu salata ( si e preferata mea ), Alessiei ii apar pete rosii uscate...depinde de copil. Dar daca asa face cand mananc eu, iti dai seama ce ar fi daca i/as da ei...

FLORE ALESSIA LIANE (16-12-2006)
LUNA 10
IMPOTRIVA BANNARII AELITEI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danutz spune:

DD a mai primit un ingeras la el...nu ma pot opri din plans...

Danutz, mamica de bebe Rares (14.12.2006)

www.geocities.com/mami_nov_dec_06/" target="_blank"> fulguleti
varsta rares

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marani spune:

de prea multa bucurie nu vazui ca s-a deschis cap nou si postat-am la celalalt, sorry...

AELITA, nu mai pot de bucurie!!!!!!!!! felicitari, din suflet iti doresc sa ai sarcina usoara si un bb sanatos. Nu poti intra cu alt cont?

Ajutati-o pe Sonia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marani spune:

asta seara-s proasta.....acu vazui de micutzul Edy...

Ajutati-o pe Sonia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simo29 spune:



Ce trista-i viata uneori....

D-zeu sa ocroteasca sufletelul mic si nevinovat al lui Edy!

Condoleante parintilor!

Simo si David (9 noiembrie 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bamboletta spune:

Dumnezeu sa-l odihneasca in pace!




BambolettadeAntonia-Gabriela(1 nov 2006)
luna 11
www.youngnutrition.net/member/tickers/61250/ticker4.png" target="_blank">varsta Antonia
www.smi.ro/fulguleti/" target="_blank">Fulguleti nov-dec 2006
www.helpsonia.com/" target="_blank">Ajutati-o pe Sonia!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianocica spune:

multumesc tuturor pt gandurile bune. cred ca deja sunt un pic mai bine. galma e tot acolo, poate chiar un pic mai mare si mai delimitata dar nu ma mai doare, sanul nu mai e asa rosu.

si nu uitati sa va bucurati in fiecare zi de copiii vostri, sa i multumiti lui dd ca sunt sanatosi si voi la fel, sa puteti fi alaturi de ei.

Impotriva bannarii aelitei
diana si david 03.12.06



Alaptatul Help-line. Pentru Sonia. Pentru Diana. Pentru Darius

Mergi la inceput