Piticlonti de iulie-august 2004 (230)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alice2004 spune:

Gabi !!!
Heheee, zicea Lia ceva de toamna ca se numara bobocii, iote ca avea dreptate, doar ca nu era pentru mine urarea !
Gabi, felicitari pentru liniute, stiu ca "lucrati" la proiectul acesta, chiar vroiam sa te intreb cum mai merge, ca ne spusesei ca ai fost la Badiu (parca) si asteptai ok-ul lui ! Acum, zic si eu ca ti l-a dat, devreme ce "treaba" a dat roade !! Bravo, sa fie cu noroc si gindeste pozitiv, o sa fie totul OK !!

Alice si Andrei
Poze 2004 2005 www.shutterfly.com/view/pictures.jsp" target="_blank">2006-2007www.dropshots.com/alice2004" target="_blank"> Filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Rox - super pozele, aia cu sarmaua e taaare, asa si noi, ne sarmalutzam , hihihi :-) Ma bucur ca si voi mergeti la o gradinita micuta-micuta :-)
Cristal - felicitari !!! Si pupam Ioana Barosana. Auzi, ati schimbat pediatrul ??? Sau e acelasi cu al Mariei?

Leeloo, inca o data felicitari !!!


Daria & GIULIA_(2004_08_16)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alice2004 spune:

Roxi, pin la urma ati avut vreme frumoasa, se vede din poze ! Mie mi-a placut aceea cu gustarea de dimineata in fata televizorului !!

Alice si Andrei
Poze 2004 2005 www.shutterfly.com/view/pictures.jsp" target="_blank">2006-2007www.dropshots.com/alice2004" target="_blank"> Filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kro spune:

Gabi felicitari ! ... Inteleg prin ce treci acum, e normal sa iti faci griji si sa-ti pui tot felul de intrebari, dar timpul le va rezolva pe toate ... Acum, cel mai important e sa ai o sarcina fara probleme, ceea ce noi iti dorim din suflet

Cristal - wow, asta da veste ! Felicitari amandoura !
Olivia, daca ati fost la pescuit inteleg ca sunteti bine ... Si eu zic ca fetele... iti sta suuuuper cu codite ...
Roxi, bine ai revenit ... Fug sa vad pozele ...
Mitzu ... da-i timp lui Tudor sa se acomodeze. Daca ati inceput cu program lung eu te sfatuiesc sa nu faci greseala sa il iei in primule zile dupa 4 ore, cu gandul de a-l lasa mai mult mai tarziu ... De plans tot va plange dimineata, chiar daca il lasi o ora ... si va intelege ca plansul lui are efect ...

Lia tu stii ce e mai bine pentru Danut si nu cred ca trebuie sa te justifici in fata cuiva pt. hotararea luata ... Sper ca nu te-a suparat intrebarea mea, eu eram doar curioasa sa stiu de voi ... De aftlel, si eu am luat aceeasi hotarare - sa o dau pe Alessia la gradi anull viitor ...

Carolina, Felicia si Alessia
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mitzura spune:

Gabi, felicitari si sa fie intr-un ceas bun!!! Stiu ca va doreati asta. Hai sa-ti spun ceva...anul trecut cand am descoperit si eu doua liniute am fost de-a dreptul bulversata, mai ales ca la noi a fost si surpriza si ziceam ca mai stam vreo doi ani pana sa-l facem pe al doilea. Mi-am facut un milion de probleme, cu serviciul, cu Tudor, etc, dar intr-un final, treptat, s-au rezolvat toate. Si ai mei de la servici au fost cam socati cand le-am spus ca vine bebe2, probabil ca unora nu le-a convenit, dar n-au avut incotro. Sa-ti mai spun ce bucurie e Mara acum pentru noi toti?(inclusiv pentru Tudor). Abia acum cand e si ea suntem in formula completa. Si nu regret nici un moment ca s-a intamplat asa, desi e greu si va mai fi. Hai pupici, si bucura-te, ca se intampla ceva foarte frumos!
Spune-mi cam cat a durat acomodarea la Stefan?


Cristal, felicitari, sunteti super tari! Cred ca esti tare multumita, (ca sa nu zic un cuvant mai mare)...familie frumoasa ai, cariera ai, ce-ti mai poti dori? A, da, stiu, sa pape Oana Barosana, nu? Ii dorim pofta de mancare si va trimitem un pupic!

Roxi, am vazut pozele cu sarmaluta! lui Pat. Si nu, nu cred ca e plans de santaj la Tudor, ca stiu cum arata acel plans, dar asta e plans de durere. El chiar se simte abandonat acolo. Dar uite, la asta nu m-am gandit, ca poate daca il duce altcineva va fi mai usor. Poate sa-l las numai pe Cosmin sa mearga cu el. Pe soacra-mea nu ma pot baza ca e extrem de slaba de inger, daca il vede plangand il ia acasa, sau ramane si ea plangand sa sprijine usa gradinitei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristalina spune:

Gabi, felicitari!
Sa fie intr-un ceas bun si sa ai o sarcina usoara!

Ma duc la pedichiura sa ma relaxez...ca merit...:)))
Imi incarc bateriile pentru mai tarziu ca ma iau fetele de proaspata.
Sper sa nu ma cate derectoru'...

Monica, Maria Alexandra (02.07.2004) si Ioana Adriana (20.04.2007)
poze unu, poze doi, poze vechi si poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristalina spune:

Multumim pentru felicitari..:)
Mitzu, nu fac eu nimic mai deosebit decat colegii mei...(poate copii mai frumosi...hihihi).
Daria, tot cel al mariei...:)...Are idei putine si putine, da' e bun in felul lui...

Am intarziat...

Monica, Maria Alexandra (02.07.2004) si Ioana Adriana (20.04.2007)
poze unu, poze doi, poze vechi si poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alice2004 spune:

Monicule, relaxare placuta ! Ca meriti !!
Olivia, am vazut si pozele de la pescuit, fain de tot ! Iti sta bine cu freza tinereasca, si eu mai imi fac codite din cind in cind (insa nu am curaj sa ies afara pieptanata asa si baietii mei rid de mine ).

Alice si Andrei
Poze 2004 2005 www.shutterfly.com/view/pictures.jsp" target="_blank">2006-2007www.dropshots.com/alice2004" target="_blank"> Filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mitzura spune:

Kro, l-am lasat sa doarma din prima zi, asa mi-a zis si educatoarea si asa am facut. La inceput ma gandeam sa-l iau la 12, dar acum stiu ca ar fi plans la fel, ca pe el il deranjeaza faptul ca plec, indiferent ca e pentru 10 minute sau pt mai multe ore.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns g_ioana spune:

LEELOO FELICITARI SA AI O SARCINA USOARA SI UN BB SANATOS!!!...si io care-i ziceam sotiorului ca s-au potolit fetele cu bb 2(ca Andries mai are un picutz)..
Cristalina felicitari si relaxare placuta ca o meritzi....eu auzisem retzeta de ingrashare lapte amestecat cu banana,am incercat si eu,da' are un gusst
merg sa vad pozele lui Roxi si revin

www.dropshots.com/emig" target="_blank">filmuletze,www.youtube.com/profile?user=gorodika" target="_blank">filmulete noi,gorodeii,
aripile mele

Mergi la inceput