Stelutze de ianuarie-februarie 2007 (52)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monu spune:

Meg, felicitari pt bona. Sper sa si ramana mult timp alaturi de voi.

, mami de printese
Alexia Ioana si Iulia Antonia

Sa lupti si sa cauti sa gasesti si sa nu te lasi doborat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns conchita spune:

quote:
Originally posted by ramonaa
E usor sa te muti pe alt forum ...


what??? uoaaaaa, no comment, dar e super interesant, inca o lectie utila, multumesc dragelor.

Din chaos, Doamne, am aparut/ Si m-as īntoarce-n chaos...
*********
Rugati-va pentru Diana, Sonia si Darius * Alaptatul Help-Line * Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil
*********
mami de Sonia Marie (23 ianuarie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anis spune:

bag si eu vestea aici..desi daca aelita se supara sa arunce cu rosii

AELITA E GRAVIDA!!!



*** AniS ***
Iarina-Elisa *** inimioara mea mica*** (11 ianuarie 2007)***
Ingrid-Alexia *** ingerashul ce mi l-a trimis Dumnezeu *** (2 august 2005) ***INGRID
"Happiness is like perfume,you can't pour on others without getting a few drops on yourself."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pitilache spune:

Aelita inca o data felicitari!!!

Sarcina usoara si bebe sanatos!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns megbeng spune:

da, si eu ii doresc aelitei si aici sarcina usoara...SI PUTEREEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE...

MAMA, DEJA BB2

eu m-am decis ca nu fac bb2 pana nu dau jos toate kg luate in sarcina(adik 28)..mai am vreo 6-7....




meg,dematei(9.02.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rali spune:

Pt. ca Vlad a adormit ...hop si eu

Adyf - bine ai revenit! Servici usor!

Brig- adria - spor la invatat si examene usoare!

Kitty- e o scumpa Giulia! Eu ii dau lui Vlad prune si para amestecate in piure si totul e ok, adica nu face moale sau de mai multe ori.

Megbeng - asa cum a zis si Monu sa va intelegeti bine cu bona si ramana cat mai mult timp. Cu greutatea ...eu nu l-am mai cantarit pe Vlad de la 6 luni si acu are imediat 8 luni...ca sa nu am motiv de stres, oricum el papa bine ce am introdus pana acum: fructe si legume, chiar si acum cand e racit (dr. a zis ca are guturai)... mi se rupe sufletul cand il vad asa infundat si mai ales cand tuseste in somn

Elena- Vlad pana acum nu a dormit o noapte cap coada, se trezeste sa pape cam de 2-3 ori! Dar in ultima sapt. a fost mai agitat din cauza ca e racit (are nasul infundat si nu respira bine) si cred eu ca ii ies si dintisorii de sus (are gingia umflata)- la dintisorii de jos nu a plans noaptea!

Aelita- inca o data felicitari si sarcina usoara!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramonaa spune:

Conchita scuze, daca te-a deranjat. Nu m-ama exprmat cum trebuie. Nu am vrut sa spun ca fetele s-au mutat cu usurinta de aici unde practic s-au legat prietenii trainice sau ca ma mut si eu usor pe alt forum. Stiu ca sunt mamici care au mii de postari, cum sa fie usor?! Am scris in graba si a iesit ceva aiurea. Inca o data scuze....
Ideea principala e ca imi pare rau ca nu mai sunt fetele aici.

poze 1
poze 2

Ramona si Larisa + Robert

Eu sunt Larisa si eu Robert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns megbeng spune:

ramonaa, deci o sa ne mai "vedem" pe aici? ca la "suceava" vad ca intri mai rarutz....




meg,dematei(9.02.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramonaa spune:

Buna Meg ! Da o sa ne mai vedem si pe aici, am sa intru si pe la sucevence, numai ca nu reusesc sa o fac prea des. Larisa e destul de mofturoasa si plange dupa mine si nu prea apuc sa fac mare lucru. Astazi spre exemplu a plans si a marait toata ziua. Cred ca-i ies dintisorii de sus ca e gingia foarte umflata. Am stat cu ea in brate tot timpul.
Ma bucur ca ai gasit bona.
Aelita felicitari si sarcina usoara!

poze 1
poze 2

Ramona si Larisa + Robert

Eu sunt Larisa si eu Robert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alinus25 spune:

Buna fetelor!
Imi pare tare rau pentru ce s-a intamplat aici pe forum, pentru acest subiect. Sunt una din fetele cu putine postari, dar de citit am citit cat am putut eu, adica mai degraba cat m-a lasat Riana. Era o gasca tare faina, mi-era ciuda ca nu puteam sa tin pasul cu voi.

Noua abia acum ne-a iesit un dintisor, il asteptam pe celalalt. Riana este tare maraita, nimic nu-i convine si ma termina atat fizic cat si psihic. De mancat, mananca foarte bine, nu am avut probleme deloc. La aproape 8 luni are in jur de 9 kg, nu a mai cantarit-o demult.

As dori si eu parola daca se poate: budaualina@yahoo.com

Va pup pe toate

Mergi la inceput