* Bucurii de sept-oct 2006 (79) - La multi ani! *

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Monique_new spune:

Adriana felicitari pt primul pas singurel a lui DUDU si pt al 3-lea dintuc.Stai linistita ca si noi sintem codase la dintuci. Abia acum avem 3. Nu facem anul cu 4. Abia a spart ultimul.

Tort....mmmm il vom comanda ca oricum nu sint maestra la dulciuri. Era un laborator Photo Cake unde i l-am facut pt botez dar si-a mutat locatia. Acolo faceau tot felul de masinute si chestii din astea.Daca aflu unde s-au mutat te anunt.

http://www.photocake.ro/produse.php?cat_id=12


Cam asta ar fi site-ul lor dar locatia eu nu o vad scrisa.

POZE NOI COSMINUTA
www.dropshots.com/day.php?userid=233103&cdate=20070121" target="_blank">Filmulet

Monica si bebe Cosmina (13 septembrie 2006 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramomar spune:

neata,

La multi ani Patry, mogaldeata noastra mica si scumpa, Daria Elena, Teodor, Sophia Adina! sa cresteti mari, sanatosi si sa va dea Dumnezeu mult noroc si fericire!
Nici acum nu-mi vine sa cred ca puiuta mea are un an, asa ca poftiti la si multa beutura

vazut Cosminuta prin nisipuri bulgaresti. Este o frumoasa si ea si mamica, dar si bunica ei

multumim fetelor de aprecieri

alexutza un special

floricel, lasa batistele, ca totul va fi bine. Tinem pumnii sa se acomodeze Roxi cat mai repede

gata, nu ma mai lasa pitica sa scriu
o zi faina





***************************************************
mami fericita de PATRICIA MARIA (06.09.2006)
***************************************************

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Buna dimineata tuturor.
In primul rand LA MULTI ANI PATRICIA MARIA, DARIA ELENA, TEODOR SI SOPHIA ADINA, sa aveti parte de cat mai multe bucurii in viata!

De asemenea la multi ani celor mai dulci si scumpi gemeni pe care i-am vazut vreodata, Fabian si Alexander precum si micutei Tora!
Apropo Adina, demult vroiam sa te intreb daca nu ne primesti si pe noi pe lista de pretendente pt. Fabian Desi ne place la fel de mult si de Nicolas al lui Pufy...Hmm, cam indecisa fii-mea


de www.totsites.com/tot/mariacornelia" target="_blank">Maria Cornelia (20.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Am vazut 2 fetite frumoase foc si tare fericite la mare: Patri si Cosminuta!

de www.totsites.com/tot/mariacornelia" target="_blank">Maria Cornelia (20.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gonghy spune:

Ceao fetelor!
Piiii da ce de sarbatoriti avem azi....pai la cata tort si beutura este azi vom fi...cu fluturasi la cap si unde mai pui ca nu e inca MamiLili sa ne puna la putin exercitiu

Pai sa o iau cu inceputul:
Bogdan Ioan pt primul anisor trecut la carnetel,sa cresti mare si sanatos!!!
Emma pt inca o lunitza adaugata -ici.
Daria Elena,Sophia Adina,Patricia Maria,Teodor pt primul anisor!!!
Tora,Fabian si Alexander

Maaammmaaaa da e sarbatoare azi nu gluma!!!

Sephora hai ca ai fost tare cu filmuletzele,te tii de shotii seara. Am ras de ala mic,de unde avea domne atata pofta de ras,era asa molipsitor rasul grasanului si maimutzica aia care a lesinat de la.... piii ce m-am binedispus de dimineata....
Si eram tare morocanoasa ca nu am dormit mai deloc azi noapte + timpul asta mizer si frigul din casa,daaaa am bagat clima in functiune sa de-a nitzica caldurica la mami si

Monique vazut muuuuulte poze cu bubulina mica,mami,tati si buni + de-ale guriiii....sa va traiasca

Adriana pt primul pasuc facut singurel si pt
Tort la fel vom face comanda,nu are rost sa ma chinui prin bucatarie si sa nu iasa asa cum voiam.
Iar la capitolul jocuri-jucarii pt Maya mea cele mai importante jucarii sunt telecomanda,mobilele,tastatura,castile lu' tasu' si asa pot continua...florile din ghivece,pamantul

Azi e un timp de mizerie iar a inceput sa si iar o zi in care stam in casa si ne scoatem ochii una la alta,in nu vrea sa stea nici daca ii pun o tona de jucarii,vine la birou si incepe sa scoata toate CD lui tasu' si imi da mie de lucru,ca doar sunt fresh.
Merg ca s-a trezit si miauna ca
Ma intorc.

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=93574
Povestea fetitei noastre
http://community.webshots.com/user/gonghy
Poze cu noi
Laura si bebe Maya 19.09.2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gonghy spune:

Sympa eu numa cand am vazut ca ii baga aconiul ala in manutza deja m-au trecut fiorii dar cand a inceput sa planga...m-a apucat si pe mine.
Se uita cu niste ochisori la mine ca si cand imi spunea sa o iau de acolo ca nu-i place cand am iesit se uita la tasu' si tot suspina sa o ia sa se joace cu un ursuletz ce l-am luat cu noi.
Nu stiu cum o sa fac cand va merge la cresa de la 2 anisori,ca eu sunt tare prapastioasa sa o las pe mana unor persoane care nu le cunosc si daca as vedea-o uda sau plansa si unflata toata nu stiu ce le-as face alora

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=93574
Povestea fetitei noastre
http://community.webshots.com/user/gonghy
Poze cu noi
Laura si bebe Maya 19.09.2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Patricia

Sophia

Daria

Teodor

Monique am vazut si pozele voastre(slabanoago!).E adorabila cosmi!

Lexi asa deci?Maria il tradeaza pe Nicolas?





Eu
www.pufymic.info/thumbnails-37.html" target="_blank">Gandacii
Tot ei
www.flickr.com/photos/8892421@N05/" target="_blank">Si iarasi ei..

www.helpsonia.com/" target="_blank">AJUTATI-O PE SONIA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monique_new spune:

Multumim de aprecieri

he he lasati torurile si beuturile ca ne ingrasam.Noi doar le mirosim. Si asa am veni din concediu cu niste kg in plus.


pufymichai mai ca nu sint slabanoaga crede-ma. Nu am burta dar in partea de jos sint "dotata" Am 55 kg.

POZE NOI COSMINUTA
www.dropshots.com/day.php?userid=233103&cdate=20070121" target="_blank">Filmulet

Monica si bebe Cosmina (13 septembrie 2006 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexutza_26 spune:

Buna dimineata....ce de lume nouaaa.....
Uram si noi sarbatoritilor in ordinea nr de pe tricou...

Patricia - si multi speciali.....
Daria
Sophia
Teodor

LA MULTI ANI!! si celor 2 nazdravani care mai au un pic si fac si ei anisorul!!!!! Alex si Fabian - sa fiti sanatosi, cuminti si norocosi!!!

Monique - bine ati venit acasa...acum ma uit pe pozeee..si revin
Ramona - multumim de tratatii...ne iei asa de dimi cu bunataturi..deci azi clar nu mai gatim
Adriana - felicitari lui Dudu pt primi pasi singurel, fie si in virtutea inertiei...si felicitari pt cei 3 dintisori

Sephora -woow - 8 dintisori...super tare...acum am deschis linkurile..le voi savura dupa ce adoarme grasanu in linisteeee...

Alexandra de GABRIEL (30.09.2006)
PRINTZUL

Traieste orice clipa ca si cum ar fi ultima!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilina spune:

salutare si la multi ani sarbatoritilor de astazi

Adiana Mica, felicitari pt.progresele lui Dudu....Monique mi-a luat vorba din mana, si euvroiam sa-ti recomand tot photo-cake, eu nu am comandat dar am mancat dintr-un tort facut acolo si a fost f.f.bun

Lilina si Vlad - Alexandru (23 septembrie 2006)
cum s-a nascut bebe site-ul lui bebe varsta lui bebe

"Is nice to be important, but is more important to be nice"

Mergi la inceput