Spiridusi de ianuarie-februarie 2006 (217)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

Mai ce discutii,as putea jura ca daca Maraki ar deschide un subiect cu problema ei pe DC,ar ajunge la ZZ discutiile cu pricina,asa s-ar incinge

MONI SI DIANA (01.01.2006)www.dropshots.com/moni4" target="_blank"> FILMULETZE 4
www.dropshots.com/moni3" target="_blank"> FILMULETZE 3
www.dropshots.com/jerpelm" target="_blank"> VACANTA 2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Biancas spune:

Mai asha gen de om era "sotul" lui sora-mea ca venea la intalniri in haine militare ca nu avea cu ce sa se imbrace alceva. Si sora-mea oarba.... Clar ca a fost vb de ceva material, aia cu care umbla el era de la tzara, s-a si insurat cu ea , a facut un copil si apoi au divortat. Eu nu l-am mai vazut de atunci...nici nu mai stiu cum arata.
Nu uit niciodata, soacra-sa a venit la starea civila cu cei 4 copii ai ei (toti erau mari) si au adus un ghiveci de flori in vas de lut si i l-au trantit in brate sa faca poze cu el. Ea cu bratul plin de flori si cu ghiveciul..ca e de la soacra

Bianca , mami de Sandra( 8.07.1997) si de Daniel (17.01.2006)
www.dropshots.com/biancas" target="_blank">Poze cu noi
Poti sa ai orice valoare,sa fii DOMN(A) e o-intamplare,sa fii OM e lucru mare...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosmi1975 spune:

MONI eu cred ca am discutat civilizat , nu stiu de ce am ajunge la ZZ ...... nu mi s aprut ac ne am certat sau au fost discutii aiurea. singuar concluzie la care am auns a fost ca vom sprijinii copilul

stef 12 02 2006si bia 12 12 1997 poze stefanhttp://www.dropshots.com/cosmi1975

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

Chiar Bianca,le-am vazut si eu,cizmele imi plac,pantofii nu prea-s genul meu,dar merg.Mie imi plac si aia cu bot rotund.
S-ar putea sa trebuiasca sa imi cumpar pantofi,ca la sfarsitul lui octombrie cand merg la nunta va fi mai frig,deci sandalele astea argintii raman pe altadata.Oricum sunt destul de clasice,multe cureluse in fatza,o bareta peste glezna sus si tot ascutit,dar mediu de inalt,sa pot si tzopai.Chestia ca mai aveam o pereche asemanatoare neagra,care tot doar numai odata am purtat-o ,la o nunta.Acum sa vedem ,trebue sa caut pantofi Si poseta si rochie mai ales E aiurea,sa dau o gramada de bani si sa le port doar odata .

MONI SI DIANA (01.01.2006)www.dropshots.com/moni4" target="_blank"> FILMULETZE 4
www.dropshots.com/moni3" target="_blank"> FILMULETZE 3
www.dropshots.com/jerpelm" target="_blank"> VACANTA 2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Biancas spune:

Cosmi,. Moni spunea ca daca ar deschide Maraki un subiect....ar ajunge la ZZ ( doar se baga si altele cu pareri si impresii)


Bianca , mami de Sandra( 8.07.1997) si de Daniel (17.01.2006)
www.dropshots.com/biancas" target="_blank">Poze cu noi
Poti sa ai orice valoare,sa fii DOMN(A) e o-intamplare,sa fii OM e lucru mare...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Biancas spune:

quote:
Originally posted by monica70
E aiurea,sa dau o gramada de bani si sa le port doar odata .



Cunoastem senzatia

Bianca , mami de Sandra( 8.07.1997) si de Daniel (17.01.2006)
www.dropshots.com/biancas" target="_blank">Poze cu noi
Poti sa ai orice valoare,sa fii DOMN(A) e o-intamplare,sa fii OM e lucru mare...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

COSMI citeste mai atent,cine a zis ceva de matalutza? Ma refereasm la un subiect pe DC la generale,unde intra o multime de tipe si te asigur ca am vazut o droaie de artzagoase si d-alea care numai ele stiu tot si au dreptate ,pe Dc asta .Dar daca tu te simti,treaba ta

MONI SI DIANA (01.01.2006)www.dropshots.com/moni4" target="_blank"> FILMULETZE 4
www.dropshots.com/moni3" target="_blank"> FILMULETZE 3
www.dropshots.com/jerpelm" target="_blank"> VACANTA 2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Biancas spune:

Moni, sincer iti spun ca imi pare rau ca mi-am luat mocasinii dar pe moment am gandit ca e pacat sa pierd reducerea (as fi luat a doua pereche la jumate de pretz).
Nu ii vrea nimeni???? Serios... I-am luat asha ..doamne proasta sunt am dat si 40 lei pe ei, gandidu-ma ca as fi dat 80 lei

Bianca , mami de Sandra( 8.07.1997) si de Daniel (17.01.2006)
www.dropshots.com/biancas" target="_blank">Poze cu noi
Poti sa ai orice valoare,sa fii DOMN(A) e o-intamplare,sa fii OM e lucru mare...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maraki spune:

Moni iti pui sandalele la restaurant Prin ´97 am fost la o nunta si mi.am schimbat tinuta la restaurant, eram imbracata pt cununie civila iar cand am ajuns la masa, mi-am pus o rochita superba la toaleta in rest.

Monica
http://www.community.webshots.com/user/maraki36
mamica de bebe Angelo ( 29 Dec. 2005 )
Foto Angelo
Angelo1
Angelo2
Angelo3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

BIANCA ma omori cu zile.Eu chiar ma gandeam ca aia ar fi dragutzi pentru Sandra nu pentru tine,poate vor mai fi la moda la anul cnad i-or fi buni ,eventual

MONI SI DIANA (01.01.2006)www.dropshots.com/moni4" target="_blank"> FILMULETZE 4
www.dropshots.com/moni3" target="_blank"> FILMULETZE 3
www.dropshots.com/jerpelm" target="_blank"> VACANTA 2007

Mergi la inceput