Comori de nov-dec 04 (154)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ochi_verzi spune:

Miki, bine ai revenit!ingerasu' ...
Am vazut poze frumoase, vai Iris e totala pe cal iar Dama e super cu burticuta ei
Ioana, tin pumnii stransi pt sedinta publica, abia astept sa ne povestesti cum a fost.
Hai sa v-o arat pe Diana gospodina Vai ce-i mai place ei in bucatarie, mai ales cand o las sa se joace de-a gatitul

Diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:


Mikiiii... bine ati venit acasa, abia astept sa ne povestesti ce si cum a fost dar mai ales sa ne zici despre prima intalnire a celor 2 fratiori
mihaela mica gospodina...ce sa mai deja ai ajutor de nadejde...stie sa pregateasca singurica felul2
alexutul meu se simte mai bine a si papat cate ceva si stam cumintei sa nu ne mai apuce iar


monica
mami de alex(7 iunie 2001) si ruxi(16 dec 2004)
http://picasaweb.google.co.uk/MonicaElizabet/Prajituri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danette spune:

Ce scumpica e Diana!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ochi_verzi spune:

Sanatate multa bolnaviorului sarbatorit. Ma bucur ca-i mai bine si-i uram cu intarziere LA MULTI ANI!

Diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cecilia C spune:

Dama super burticutza ai, imi aduc aminte cu drag ca anul trecut pe vremea asta eram si eu cu burtica mare, nu-mi vine sa cred cum trece vremea. Iti doresc sarcina usoara in continuare, arati tare bine si vad ca iti prieste si tie, asa ca la al 3-lea va fi floare la ureche, ha ha frumoase locurile pe unde v-ati plimbarit, va invidiez, ha ha pupici

Dana super pozele de la prima lectie de calarie oricum, vad ca e o moda in Romania sa mearga copii la lectii de calarie si faza e ca tot mai multe sunt locurile unde se poate face asta, asa ca inteleg si e super fain. Pupici la fete de la fete

Felis il pupam si noi pe Mihaita inotatorul, sa fie sanatos si voi la fel, cred ca a fost super la mare si bafta sa-ti gasesti bona cat mai repede.

Bits super pozele cu baietii de baieti, vad ca le-a placut in Romania, mai ales daca Ken a uitat sa vorbeasca japoneza, ha ha a fost greu pe avion cu amandoi????? te m pui pe drumuri asa cu amandoi? Amon a crescut asa de mult si e un frumusel ca si mamica lui.

Monica sanatate lui Alex si aveti grija de voi si felicitari la Ruxita

Miki bine a-ti venit acasa si abia asteptam sa-l vedem pe BB Yannis, sa va odihniti si sa veniti cu povesti noi

Ochi-verzi Diana chiar e o scumpica cum lucreaza ea acolo la bucatarie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paxela spune:

La multi ani!si din partea noastra tuturor Alexandrelor si Alexandrilor , si multumim tototadta de urari


Alexa, Ana Delia(13.03.07) si Silviu Ionut( 27.11.04).......poze,poze2006, Poze printesica ,
www.totsites.com/tot/anadelia" target="_blank"> Site printesica , varsta Delia , varsta Silviu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

multumesc fetelor,
alex zice ca se simte ok...numai ca insista sa mergem la mc si parca vad ca "daramam" tot ce-am reusit sa facem de ieri seara i-am spus ca mergem doar cu o conditie...sa nu manance nimik si zice...hai mai mami.... deci e clar...diseara avem iar program

monica
mami de alex(7 iunie 2001) si ruxi(16 dec 2004)
http://picasaweb.google.co.uk/MonicaElizabet/Prajituri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Otiliav spune:

M-ati omorat cu pozele, asa multe deodata.
Bitsone, este un scump Amon, aici imi place mutrisoara lui cel mai mult, aici seamana cu tine cand razi, imi aduc aminte ca si Ken avea asa o poza cand era mic si cu ochelari de soare. Mai ce baieti frumosi, si amandoi iti seamana.
Dama, uite asa vad si eu Bruxellul in poze, ca pe la rude nu am fost in stare sa mergem, Ana inca nu si-a cunoscut bunicul de acolo dar se pare ca nu-l intereseaza. Se vede ca esti o gravidutza fericita dar si eleganta, poftesc la asa pantofi si bluzita .
Dana, pare simpatica locatia, mie imi plac caii, imi este frica sa le dau zahar desi parintii mei au avut si am inteles ca tata iar are un cal. Am avut si un accident cu unul dintre ei, am fost trimisa sa-l aduc acasa si i-am pus mana prea la spate , si mi-a dat doua picioare de m-am trezit la 5 metri, norocul meu ca m-a lovit in mana intinsa (nu peste fata) si era pamantul proaspat arat dar si asa m-a durut rau mana.
Ioana, bafta cu postul!
Felis, ceva vesti cu bona? Sotul a demisionat din functia de bona, ca parca el statea cu puiul.


Otilia, Vlad si Ana Maria (18 Decembrie 2004)
www.dropshots.com/otiliav" target="_blank">Filmulete Ana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bits spune:

LA MULTI ANI cu intarziere pt Alex bolnaviorul(sanatate multa!),Alexander si Alex de Try!

bine ai revenit Miki si te asteptam cu pozici sa ni-l arati pe noul membru!

ce ajutor de nadejde va avea Miha noastra peste 2-3 ani!la noi Ken e fan curatenie!ar vrea sa spele in baie zilnic cu buretele!

Cici fiind drumul atat de lung au dormit amandoi si la dus si la intors(nu mai zic ca nici eu nu stiu cand a decolat avionul din Olanda)chiar mi-a spus stewardesul ca si-ar dori ca toti copii sa fie asa ca ai mei.pai in 3 luni de zile era inevitabil sa nu uite cat de cat japoneza Ken.acum daca il intrebi daca vrea sa mearga in Romania zice ca "NU!VREAU CU PAPA!".el saracul nu a inteles de ce nu l-a vazut pe taica-su 3 luni doar pe net,in sinea lui cred ca spunea ca l-a parasit pt ca nu vroia sa vb cu el deloc de acasa.de plecat am sa plec si anul viitor dar nu mai fac prostia sa-mi iau bilet pe 3 luni.max 4 sapt sunt de ajuns!tie cum ti-a fost pe avion cu ele pt ca Ada e deja maricica si a trebuit sa o tii in brate(mie pt Amon mi-au dat bazinet)?

Otilia da ce memorie ai mamico!asa e si Ken are poza facuta cu aceleasi haine si in acelasi fotoliu din Romania.uite aicidovada.

multumim de aprecieri si sa stiti ca-s tare fericita ca-mi mai spune si mie cineva ca Amon seamana si cu mine nu numai cu taica-su.ati vazut ce baiat mare am!acusika face 8 lunisoare iar eu incerc sa ma bucur de mom astea la maxim ca nu stiu daca ma mai intalnesc cu ele .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ochi_verzi spune:

Bits, micul strengarAsa mare s-a facut, e frumos tare...
Ioana, astept...

Diana 22.11.2004

Mergi la inceput