Ingres are MARE nevoie de noi, de DC !!!! - cap 2

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

felicitari! asa cum zicea si alina, n-o subestima

...anii cei mai buni sunt cei care-or sa vina...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GabrielP spune:

Dumnezeu sa il ierte pe Mihai !
Este extraordinar ca se spovedea, se impartasea...
Sa speram ca plecarea lui dincolo ii va face pe cei apropiati ai sai si pe altii care au aflat de lupta sa, sa se apropie mai mult de Dumnezeu si sa lupte cu pacatele lor.
Atentie la tratamentele alternative; multe sunt nocive sau chiar diabolice !
Aveti grija ca Roxana sa cresca in duh ortodox !
Apropierea de Biserica Ortodoxa ne ajuta sa ne mantuim. In acest fel, vom fi impreuna, vesnic, cu cei dragi in Rai.
Doamne ajuta !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hcclara spune:

Draga Carmen,

doresc ca sarbatoarea Craciunului sa va aduca multa liniste si pace in suflet iar anul care vine sa fie un an mai bun pentru toti!

va pup si sa aveti grija de voi!



Claudia






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariarusu spune:

Buna Carmen , scumpa mea , eram pe forum si am vazut la rubrica ''sa ne cunoastem'' o poza cu Mihai al tau, l-am recunoscut din prima si mi s-a facut dor de voi....am intrat astfel la subiectul tau sa te salut....


Maria

"Timpul meu īngaduie, timpul meu īmi apartine numai mie."(Dostoievski)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

la multi ani, carmen!

Sarbatori fericite!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teodoral spune:

Am apasat "Raspunde la subiect"dar habar n-am ce sa iti zic.Am avut si eu cateva incercari in viata dar evident nu se compara cu cea a ta.Eu nu am reusit sa trec peste decat nemaigandindu-ma.Da, poate unii ma vor critica dar refuz sa imi aduc aminte. Nu vreau.Nu-mi place sa merg la cimitir si nu-mi place sa povestesc despre asta.Binenteles, fiecare simte in felul lui, dar am vazut ca atunci cand vb de Roxana, despre ce i-ai cumparat parca se simte o oaza de optimism in glasul tau.Incearca si asa, poate merge. Forta multa iti doresc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

Ingres, ne e dor de tine! Esti bine? Da-ne un semn de viata!


Tzuni mic si drag si scump si MARIA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Criss75 spune:

Ingres, ce mai faci, cum esti?
Cand ai timp, mai intra sa vorbesti cu noi.


Criss si Alex (11.05.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hcclara spune:

Carmen, cum sunteti voi? Roxana e bine?

si ma gandesc la tine!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingres spune:

Of, mi-e greu sa va scriu...de cate ori intru pe acest forum, toate amintirile dau navala peste mine ca un tavalug, mi-e greu, parca din ce in ce mai greu...Va multumesc pentru faptul ca va ganditi la noi...Sarbatorile au fost cumplite pentru noi, dar nu vreau sa va intristez cu randurile mele...
Roxana e o dulcica, am ramas doar noi doua si incercam sa ne sprijinim reciproc...
Liviu,a plecat in Germania de aproximativ o luna de zile... n-a reusit sa-si gaseasca nimic de lucru in tara(dupa ce a murit mama, Liviu a renuntat la serviciu pentru Mihai...).
Mie imi este foarte greu acum desigur, dar incerc sa fac fata...
Va multumesc inca o data si va imbratisez cu mult drag,
Carmen

Mergi la inceput