Ingres are MARE nevoie de noi, de DC !!!! - cap 2

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Criss75 spune:

Ingres, itit multumim ca ne-ai dat un semn de viata. Te mai asteptam printre noi.

Criss si Alex (11.05.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

la multi ani, carmen! ce faci, cum esti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingres spune:

Multumesc Carmenp, iarta-ma ca raspund atat de greu...
Nu pot sa iti spun decat ca inca nu mi-am regasit bucuria de-a astepta o noua zi...fiecare zi mi-o doresc sa treaca cat mai repede...
E drept, fac eforturi sa nu se vada acest lucru si la serviciu si acasa...dar nu inseamna ca si reusesc...
Roxana isi doreste foarte mult un dog argentinian...pe care i l-am promis doar daca se va arata mai interesata de carte...si va obtine rezultate mai bune...in aprilie implineste 15 ani si cam atunci si l-ar dori...
In rest, e la fel de copilaroasa...imi scrie cu creta pe toata mobila din casa...cred ca se simte si ea destul de singura...
Liviu e in Germania si imi este destul de greu din foarte multe puncte de vedere...
Va imbratisez cu multa dragoste pe toate si va iubesc foarte mult.
Sunteti minunate!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Criss75 spune:

Ingres, ce mai faci, cum esti? Cred ca ti-e foarte greu in aceasta perioada din an.

Criss si Alex (11.05.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alexa Ioana spune:

ingres, in cat aprilie e ziua roxanei (tiza mea) ?
cred ca te'am mai intrebat o data, dar nu mai tin minte... sorry ...

te pup !!!






mami de brotac roacker


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mcrmiki spune:

Ingres ma gandesc la voi. Este o carte pe care probabil ar trebui sa o citesti, cred ca ti-ar ridica moralul, te simt tare demoralizata. Cartea se numeste "Puterea extraordinar#259; a subcon#351;tientului t#259;u
de Joseph Murphy", o poti comanda pe net, este ieftina; eu am cumparat-o, dar am dat-o la cineva care este bolnav sa o citeasca si a vrut sa o pastreze, pentru ca, spunea ca este tare interesanta.
Va pup si va doresc tot binele din lume.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingres spune:

Hristos a inviat!
mcrmiki, multumesc frumos, am aceasta carte, am citit-o de mult...iti multumesc ca te gandesti la mine, cum de altfel va multumesc tuturor...
Alexa, ziua Roxanei a fost pe 12 aprilie...cand voi avea timp, voi pune cateva foto...si-a sarbatorit-o la tara cu verisorii ei...
Intradevar, Criss75, mi-e foarte greu in aceasta perioada...si nu numai.
Acum cateva zile, a venit si Liviu(sotul meu)din Germania...l-am asteptat la tren, a venit pentru ca pe 03 mai il pomenim pe Mihaita de 1 an...a coborat plangand din tren...ne-am imbratisat si-am ramas pironiti pe peron plangand amandoi sub privirile nedumerite ale celor din jur...doar noi ne stiam durerea...durere care ne va ramane in suflet cate zile vom avea.
Atata dor s-a adunat in sufletele noastre...ne e atat de dor de Mihai, atat de dor...ne simtim secatuiti...
Si acum cand va scriu plang pentru ca nu mai stiu ce sa fac de dorul lui...nu mai stiu...
Va imbratisez cu drag,
Carmen

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Ingres, ai un suflet urias! in el, Mihaita va avea mereu locul lui bine stabilit!
La multi ani berbecutei Roxana si asteptam pozele!


www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=2006%20in%20imagini&page=14" target="_blank">
Poza Dianei din vechiul concurs este Humulesti.jpg
_
Poze din concurs:
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=17" target="_blank">poza Dianei este eupleclaBrasov.jpg

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=33" target="_blank">poza Dianei este pictata.jpg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stefaniya spune:

Ingres - e prima data cand iti scriu si vreau sa-ti doresc multa putere sa mergi mai departe!Sa va ajute Dumnezeu sa reusiti sa gasiti puterea necesara.
Chiar daca cu intarziere,Sa va traiasca fetita si sa va umple viata de bucurii!

Daca vreodata ai nevoie de ceva,indiferent pe ce plan,ma poti contacta oricand si la orice ora!



CARL IUBITUL 05.04.07 si mami Stefaniya

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Criss75 spune:

Abia acum imi dau seama cat de repede a trecut un an... Pentru mine, insa pentru tine, pentru voi cred ca a fost cel mai lung, mai trist si mai greu an.

Criss si Alex (11.05.2003)

Mergi la inceput