Ingres are MARE nevoie de noi, de DC !!!! - cap 2

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ingres spune:

M-am hotarat sa plec pentru cateva zile in Germania.
Deja mi-am platit biletul la avion, pe 06 martie plec si ma intorc pe 15 martie. Nu am o stare tocmai ok si de aceea m-am hotarat brusc sa plec. Sunt necajita totusi ca nu o pot lua si pe Roxana cu mine. Nu am procura de la Liviu si n-o pot scoate din tara. De altfel nu m-am gandit ca ma voi duce si eu la el, pentru ca mi s-a parut mai bine sa vina el acasa...dar acum, ma simt coplesita si m-am decis sa plec.
Liviu s-a bucurat foarte mult si eu abia astept...
Dar e prima data cand merg cu avionul si am ceva emotii...
Va imbratisez cu drag si am sa va impartasesc impresiile la intoarcere...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrada spune:

Ingres e minunat. E OK zborul, nu te ingrijora. Sa vii sa ne povestesti si sa va ginditi numai la voi acolo,
te imbratisez,
A

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maru spune:

ingres, zborul o sa fie super, crede-ma. Ia-ti bilet la fereastra, si ai sa vezi Carpatii de sus, daca pleci in zori inca prinzi luminile aprinse in orase, e superb
pupici

Alaturi de Emma cu gandurile bune si rugaciuni, in fiecare zi la ora 13! Lupta iubita!
Doamne'ajuta!

http://maru-incotro.blogspot.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

ingres, subscriu, nu`ti face probleme cu zborul. ce face roxana?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingres spune:

Va multumesc frumos pentru incurajari!

Andrada, iti multumesc pentru sfat si-am sa povestesc la intoarcere...

Maru, nu plec dimineata...voi pleca in jur de ora 14.00, dar sper ca zborul sa fie super!

Carmenp, multumesc si tie draga mea, Roxana e bine(si foarte fericita ca ramane singura acasa 10 zile), aproape in fiecare seara ma "trage" dupa ea pe strazi cu rolele...pana acum imi puneam genunchere, cotiere, palmare...de frica sa nu cad...aseara nu m-a mai lasat, mi-a zis ca arat ca un extraterestru si daca nu am cazut pana acum...nu mai cad.

Va imbratisez cu drag!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hcclara spune:

Carmen in ce loc e sotul tau? poate sunteti prin apropierea mea si ne putem cunoaste! cat despre zbor, va fi fain, nu-ti fa probleme! Cred ca iti va face bine minivacanta asta alaturi de sotul tau!
te pup cu drag,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingres spune:

Claudia, in Mannheim este Liviu, mi-ar face placere sa ne cunoastem.
Da, sper sa imi prinda bine...pentru ca oricum nu am o stare foarte buna...
Te pup cu drag,
Carmen

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hcclara spune:

Carmen pai nu e departe de mine, daca aveti timp si vreti poate ne vedem sambata pana nu te intorci inapoi!am sa iti mai scriu pana atunci. te pup dulce!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carrie spune:

buna ingres

imi pare nespus de rau ca am citit doar acum povestea ta, te-as fi incurajat si pe parcurs si as fi fost alaturi de tine.nu vreau sa vorbesc de durere, o stii mai bine decat oricae din noi, vreau sa vorbesc despre speranta si puterea unui om minunat de a merge mai departe.
voi fi de acum alaturi de voi, si va doresc numai bine si sanatate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

bravo, io n-am avut curajul tau pina acu;))

Citat:
citat din mesajul lui ingres
...pana acum imi puneam genunchere, cotiere, palmare...de frica sa nu cad...aseara nu m-a mai lasat, mi-a zis ca arat ca un extraterestru si daca nu am cazut pana acum...nu mai cad.

Va imbratisez cu drag!


http://www.slide.com/r/YC8IN8nb6j8bUv90TrY92mxfF14-zaxG?view=large


Mergi la inceput