Ingres are MARE nevoie de noi, de DC !!!! - cap 2

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

te pup si`s alaturi de tine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adda27 spune:

buna seara...si eu sunt noua pe forum dar va citesc de multa vreme insa nu particip la discutii..doar ca m-a impresionat atat de mult drama lui INGRES, incat m-am hotarat sa scriu si sa-i spun ca sunt si eu alaturi de ea si ca-mi pare atat de rau...am plans, am plans cum nu am mai plans de multa vreme..esti o femeie foarte puternica Ingres, te admir, Mihai traieste prin tine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingres spune:

Va multumesc dragele mele, stiu ca-mi sunteti mereu alaturi si asta valoreaza enorm pentru mine.
maru, carmenp, hcclara, adda
adda, plang si eu acum citind randurile tale, mi-e foarte dor de el, azi noapte l-am visat asa frumos, eram toti acasa si era plin de viata asa cum era el de obicei...
Va multumesc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

carmen, sunt multe fete care citesc dar care nu au puterea sa-ti scrie... scrie-ne mai des

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingres spune:

Carmen, stiu...asa cum nici eu nu am putere sa scriu la multe dintre subiectele dureroase si de foarte multe ori nici macar la al meu.
Va multumesc foarte mult pentru toate gandurile frumoase(scrise sau nescrise) si va imbratisez cu mult drag.
Mie mi-e la fel de dor de Mihai, iar acum cu sarbatorile imi va fi nespus de greu.
Il astept pe Liviu sa vina, deja am inceput numaratoarea inversa...pe 20 dec. pleaca din Germania.
Roxanel este cumintica si harnicuta si asteapta cu mare nerabdare vacanta.
Va pup cu mare drag pe toate si va doresc tot binele din lume si Sarbatori Fericite!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

Ingres, ma bucur mult ca ne-ai mai dat un semn de viata! Si tie sarbatori fericite si liniste muuuuulta in suflet!


Tzuni mic si drag si scump si pisicos si fericit si cu...blog

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingres spune:

Iti multumesc, Tzuni, imi esti foarte draga si ocupi un loc special in inima mea. Iti doresc toata fericirea din lume.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bertha spune:

Ingres, n-am mai scris demult, dar am fost de multe ori cu gandul la tine. Fie ca Sarbatorie care se apropie sa-ti aduca linistea de care ai atata nevoie! Multa sanatate tuturor!

Bertha, mamica a doua comori - Darius-Andrei (DN 08.06.2004) si Ioana-Ruxandra (DN 12.11.2008)


poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Loma spune:

Buna Carmen, la multi ani cu sanatate in noul an si multa liniste sufleteasca atat tie cat si sotului tau, iar lui Roxanel multa bafta la scoala.
Ma gandeam la tine zilele astea si as vrea sa ne spui ce mai faci, cum mai esti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingres spune:

Buna seara, dragele mele!
Va multumesc din tot sufletul ca inca va ganditi la noi.
Imi pare rau ca nu pot scrie mai des, dar de cate ori intru aici inevitabil ma cuprinde un dor si o durere de nedescris.
Ca acum plang, cred ca nu are rost sa va mai spun...
Toate imi sunteti foarte dragi si nu am sa uit niciodata ce suflete mari aveti si cum stiti sa fiti alaturi de cei care au nevoie.
Va iubesc foarte mult si va doresc sa aveti parte doar de bucurii.
de cand nu am mai scris s-au intamplat multe...a venit si Liviu acasa de sarbatori, am fost impreuna la munte la Paltinis de Craciun iar Revelionul l-am petrecut in trei la Capu Dealului, unde ne simtim noi cel mai bine.
La munte a fost minunat, am schiat toti trei, dar Rox a fost campioana care a coborat de cele mai multe ori partia fara sa cada.Eu...eram mai mult pe jos, dar pana la urma am reusit.
V-am promis poze cu Rox la banchet, am sa le pun acum...si voi mai pune si cu noi la munte si cu mine aseara, inainte de a pleca la petrecerea de la serviciu care se face anual in toata tara...Nu m-a lasat Rox pana nu m-a pozat...
Va imbratisez din toata inima si imi sunteti nespus de dragi.
Loma,Bertha va pup din toata inima...si desigur pe toate.
Am sa mai scriu...


Mergi la inceput