Stelutze de ianuarie februarie 2007 (49)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cristiana70 spune:

LILISOR, tu ne inciti la o care se va termina cu ! Si sa vezi cu semne de exclamare in triunghiulete colorate o sa ne alegem, ca tot s-a plans MARYELA ca nu ne asortam culorile...

Io nu zic altceva decat ca si pe militieni ar trebui sai militieneasca cineva (daca ati auzit careva de verbul asta}.

Vezi ca i-am povestit MESSEI niste pareri d-ale mele privitoare la site-ul lui Darius, vezi ce parere ai si tu.

Ajutati-i pe micutii www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">Sonia, Darius si Edi!

cristina mamica de David (21.12.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristiana70 spune:

Am corcit paranteza rotunda cu acolada, vai de aritmetica mea, dar ma baraie piticul asta de ma innebuneste, numai mmmmmmm aud de azi dimineata.

Ajutati-i pe micutii www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">Sonia, Darius si Edi!

cristina mamica de David (21.12.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Catalina spune:

Hai ca scrisesem si nu stiu ce am facut dar am sters. Asa imi trebe daca am baut un pahar de bere.

Deci repetez:

Liuda, distractie placuta!

Adela, imi pare tare rau de prietenul tau, si multa putere ii doresc prietenei tale, ce bine ca te are sa fii langa ea macar nitel. Offf

Laura, iti multumesc pt retete, voi incerca.

Lili, ai un mail de la mine, sper sa fie de ajutor.

Messa, ai mare dreptate cu mucii si kkarile lui Matei si ale altora de pe aici. Sa ne fereasca Dumnezeu de adevarate probleme. Eu recunosc ca sunt egoista dar din simt de auto conservare ma tin departe de unele detalii deocamdata pentru ca stiu in ce ma transform.
Si pt ca m-ai provocat, am intrat abia acum sa vad pozele lui Darius dupa ce i-am citit iar povestea si plang ca proasta. DOamne, s-a facut pielea de gaina pe mine!





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eli1977 spune:

buna seara la duamne

am revenitara..
Marina, mii de scuze, nu te-am mai sunat sa ne vedem..s-au inghesuit multe trebi..oricum,ne vedem noi, cand veniti..distractie maxima!

am fost la mare, ne-am hodinit, unii s-au scufundat pana n-au mai vazut bine..altii cu plaja, cu o cafea, o baie..din astea de relaxare, un pic asa..

mai fete, i-am facut un filmulet lui Andrei, UNDE SA-MI CREEZ CONT CA SA POT SA VI-L ARAT?UNDE PUNETI VOI FILME?PLEAAASE!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eli1977 spune:

Adeluta, of, mai, imi pare tare rau pentru prietenul tau..si pentru ea, saracuta!

acum am citit si eu tot despre Darius...mi s-a facut pielea de gaina..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adela2006 spune:

prietenul meu a murit in seara asta
nu stiu ce sa mai scriu
nu am putut citi ce ati scris
o sa lipsesc o perioada

va multumesc ca sunteti alaturi de mine
va pup


adela de alexia maria ( 13.01.2007 )
sunt fetita mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eli1977 spune:

maaai, sa nu radeti tare..am descoperit ca am si eu un aparat foto cu camera si i-am facut de proba un filmulet lui Andrei..nu e cine stie ce, scuzati miscarile cadrului si restul..promitem sa ne perfectionam...
ia sa vedem ce a iesit www.dropshots.com/eli1977#date/2007-08-27/21:39:28" target="_blank">AICI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ylilimic spune:

adela - chiar imi faceam reprosuri ca nu ti-am scris nimic in legatura cu prietenul tau. Imi pare rau pentru vestea proasta! Sincere condoleante familiei! E trist cand trebuie sa pierzi pe cina drag... nu stiu ce sa iti scriu...sunt convinsa ca tu ma vei simti alaturi de tine... o sa fie in gandurile mele, cel putin o perioada...


www.animalutze.com/umanitare/bb-darius/index.php" target="_blank">Salvati-l pe Darius!

Si ei sunt ai nostrii Darius! / www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank"> Sonia / Edi



Nasterea 1 - Un puzzle cu flori de liliac - Luca Matei - 05.11.2004
Nasterea 2 - In asteptarea d-lui Maslinuta! - www.onetruemedia.com/my_shared?z=15c3fccea103d6e25e31e4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Adam Cristian- 15.01.2007 / www.youtube.com/user/ylilimic" target="_blank"> filmulete /www.rockyou.com/show_my_gallery.php?instanceid=69848621" target="_blank"> slide 1 / www.rockyou.com/show_my_gallery.php?instanceid=71222273" target="_blank">slide 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eli1977 spune:

CONDOLEANTE, ADELA!DUMNEZEU SA-L ODIHNEASCA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Messa spune:

lore, da, pare plauzibil ceea ce zici... si totusi... Ma gandesc ca indiferent de vreme organismul de bebe in crestere are nevoie de diversificare si oricum nu cred ca e ok sa intarci copilul brusc, adica mentii doua supturi, pe urma unul, in orice anotimp - adica o faci treptat... nu?

ai avut ceva rabdare cu ursuletzul cu fundu-n sus

Cata

adela... nu stiu ce sa zic... e cumplit si era atat de tanar! pe mine ma darama sa aud de oameni tineri care se duc...

Mergi la inceput