Colectia de toamna - iarna 2005

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Miri nu pot sa-i iau vouchere, ca nu prea le are pe astea cu SPA-ul. Nu zic de bani...voi ziceti aici idei

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567493374/" target="_blank">poze pana la 1 an, www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567398541/" target="_blank">de la 1 la 2 ani, www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567608176/" target="_blank">Antalya 2007
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miri__b spune:

Madau Eu nasei mele ii cumparam bijuterii. poti sa ii cumperi un ceas. de alea nu ai niciodata destule.Nasol ca nu ai timp sa-l gravezi ca at era si ff personal si frumos cadoul.
Miri si David - 23.12.2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_alinus spune:

quote:
Originally posted by mirib

Madau poti sa ii cumperi un ceas. de alea nu ai niciodata destule.
Miri si David - 23.12.2005



Cred ca sunt departe rau cu ce se mai poarta... Voi cate zeci de ceasuri aveti fetelor??? Ca io am unul singur, il port de vreo 4 ani, e un cadou de la sot, inainte aveam un altul pe care l-am lasat sa rugineasca de cand il am pe asta....

Madau ideea de voucher si mie mi se pare buna, pate sa fie si la un magazin de haine, carti, parfumuri.... Aici se poarta asemenea cadouri, adica oferi bani de fapt insa intr-un mod mai delicat.

Io am mutat mobilele prin casa azi - ce m-o fi apucat ca doar peste o luna ne mutam

Alina si Amalia 17.11.2005

Coasta de Azur iulie 2007
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1ebf029650900ace688449&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Amalia in imagini aniversare

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=65487" target="_blank">Povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miri__b spune:

Alinus la noi voucherele nu au ajuns asa ptr toate magazinele. deocamdata nu sunt decat ptr ce am scris eu. sau doar atat stiu eu?
cesuri nici eu nu am multe 2-3 dar mi-ar placea sa mai primesc. e bine sa ai unul elegant si unul cu bratara din piele ptr haine sport. zic si eu.

Miri si David - 23.12.2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Noki_Lara spune:

Miri, a mea musca la nervi. Copii sau pe noi, parintii. Nu se poate controla, pur si simplu.

Alinush, subscriu. Io nu prea le am cu accesoriile. tot un singur ceas am si eu.Chiar, ce-oi fi avut cu bietele mobile? Dar chiar..und eva mutati?

Madau- vrei o idee de fitza? Am gasit-o pe site-urile de elctronice ca doar caut monitor pentru mama - rama foto cu memorie. Adica are un soft si-ti perinda diverse poze pe ea. E cam pana in 4 mil. Cum nasa ta am dedus de demult ca vroba aia...are cu ce, sunt d eparere ca trebuie sa-i faci un cadou nu atat ff scump, cat o idee mai deosebita!







Poze cu Sarah si mami
Filmuletze poznase www.dropshots.com/noki_lara" target="_blank">1 www.dropshots.com/saraly" target="_blank">2 www.dropshots.com/noki_lara2" target="_blank"> 3 www.dropshots.com/Saralyna" target="_blank">4 si www.dropshots.com/saralyna2005" target="_blank">5

Varsta Sarah

Everything matures...eventually!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_alinus spune:

Aha m-am mai linistit cu ceasurile
Miri eu zic tot asa, un ceas bun care sa iti degaje o amintire frumoasa....Eu am unul din aur pe care mi l-am ales iar sotiorul mi l-a oferit de ziua mea. In rest, prietenii sau familia nu cred ca ar indrazni sa imi ofere asemenea accesorii...aici par mai mult intimitati.

Noki absolut superba ideea cu rama foto!!! Votez in intregime!

Ne mutam la casa, adica la o alta casa, ca aici unde stam tot casa e...la vreo 3 km de aici, deci vom fi mai departe de mare. Eh, avand in vedere frecventa cu care merg la plaja...nu-i bai

Alina si Amalia 17.11.2005

Coasta de Azur iulie 2007
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1ebf029650900ace688449&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Amalia in imagini aniversare

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=65487" target="_blank">Povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_alexia spune:

quote:
Originally posted by lavi02
Maria daca mai aveti doar cruste sunteti pe ultima linie dreapta! Daca ramane cu cratere pe fata am s-o intreb pe mama Alexiei cu ce crema l-a dat pe baietel, recomandata de vestitul dr. S. Ea nu credea ca-i vor trece craterele pe care le avea peste tot dar crema a facut minuni.


Lavi, multumesc mult de tot, intreaba te rog, mi-e tare frica sa nu avem nevoie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xandra28 spune:

roxi, da, la bancpost.

alinus, si io la fel, am un ceas intr-adevar de firma, dar luat de sot acu' 6 ani!

anda, mami de bb vladut
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62685" target="_blank"> povestea nasterii

astia mi-au luat motul!

varsta lui vladut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

Fetelor am inceput sa lucrez la jurnalul de sanatate al Ilincai (tema data de dr P). Noroc ca am scris pe forum de ce a suferit Ilinca, ce a luat etc. Pana acum avem o viroza in aprilie si una in mai. Si mai urmeaza!
Maria greu a fost, dar putin a mai ramas! Curaj!

Ceas de mana - unul mare, barbatesc! Nu-mi plac cele fine, am impresia ca nu inteleg cat e ora.


Madau care mare? La anul... Acum avem alte treburi. Uroculturi, alea-alea.

Gata, fug afara!

Felicia si Ilinca Teodora (15 noiembrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_alexia spune:

Feli,interesanta ideea cu jurnalul de sanatate - poti sa dai mai multe detalii te rog despre ce trebuie sa contina?
Off, chiar ati renuntat la mers la mare . Poate o mai faceti totusi, macar de aer si plimbare daca nu de baie & plaja...

Eu ... zilele astea tot incerc sa lupt cu oboseala, am bifat un coafat (tare bine face la moral ), un marsh la munte... Maine vrem sa facem o tura toata ziua pe la Balea, sa trecem si Transfagarasanul de partea cealalta... Sper sa avem timp bun.
Si poate miercuri ma intorc al serviciu, macar sa-mi ramana zilele de concediu pentru mai incolo, daca acum si-asa nu putem profita de el...

Mergi la inceput