Colectia de toamna - iarna 2005

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns miri__b spune:

neata!
noi fuseram afara. cand s-a udat la picioare a vrut in bace si papa lu Hoia si in casa. acu intoarce casa cu fundu in sus.
eu ma uitam pe ejobs .am deja emotii ca n-o sa-mi gasesc de lucru cu cel putin 2 dezavantaje: n-am mai lucrat in ultimii 2 ani si sunt grasa.la o pregatire aproape similara cu a alteia n-o sa fiu niciodata eu cea aleasa.tre sa-mi construiesc un cv, chestii chestii. se apropie sfarsitul "vacantei".
langa mine cica fac aia grupa de pitici de la 1.5 ani.ad n-au pretentii sa faca la oala sau sa manance singur.as vrea totusi sa-l mai tin acasa pana in oct-nov.
poate si de la vreme am moralul la pamant.offff

Miri si David - 23.12.2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Hildegard spune:

Miha, bine ai venit in grup.

de-ale gurii

Veronica si
Stefan Peter- 07.11.2005(1 an si 9 luni)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda77 spune:

am facut un sfert din treaba de la job, dau refresh pe forum, ciu-ciu, pustietate ca dupa bombardament...


mami de poet(09.12.2005)
poze cu puiutul meu, Nichita-Andrei
www.dropshots.com/nichita" target="_blank">filme cu puiutul meu, Nichita-Andrei
www.onetruemedia.com/shared?p=1b0ac86d3df77a7c0a7ba6&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">montaj anual

"cel mai bun dar pe care il putem face copiilor nostri este sa stie ca sunt iubiti"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Noki_Lara spune:

Am venit si no de afara, murdarele ca niste porcusori...

Anda, asa este, carutul de pausi este cm folosita-indragita-amortizata jucarie.A stiut mosu' ce sa aleaga, ca a prmit-o de Sf. Nicolae!

Poze cu Sarah si mami
Filmuletze poznase www.dropshots.com/noki_lara" target="_blank">1 www.dropshots.com/saraly" target="_blank">2 www.dropshots.com/noki_lara2" target="_blank"> 3 www.dropshots.com/Saralyna" target="_blank">4 si www.dropshots.com/saralyna2005" target="_blank">5

Varsta Sarah

Everything matures...eventually!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miri__b spune:

Hilde n-am castigat la loto.
Am facut si eu tiramisu si a iesit buna.

Miri si David - 23.12.2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

Joy niciun semn de viata de cand a venit piticul?

Tania ce mai face burtica-ti? Cat mai ai? Ai inceput pregatelile de nascare?

Alinus cat stati in Ro?
Poate iti fac lipeala cu soacra-mea sa intalniti fetele in parc, sa se joace impreuna. Ele vor fi din nou la Alba din 9 septembrie incolo.

Anda epilog la subiectul cu jurnalul... pana la urma cum ai reusit sa slabesti dupa nastere?

Bic, ne mai vedem zilele astea: maine-poimaine?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxisialexia spune:

"ixica"( asa isi spune numele fata mea) a fost afara s-a jucat cu ipii( copii) si dupa un scaun diareic face nani.Fetelor nu vrea sa ia nimic, ceai de menta, hidrasec, calciu carbonic, smecta ciu-ciu...azi am fost la mama sa ii dea ea sa manance ca la mine nu vrea.Sper ca pana sambata cand trebuie sa plecam din bucuresti sa isi revina, slava domnului ca nu a mai facut febra.

gandacel, maine cred ca merg la pediatra ei si am sa intreb de ce mi-ai spus tu.

lavi, este sub tratament cu antibiotic si nu are rost sa ii fac coprocultura, toata tarasenia se trage de la strugurii din vie pe care i-a mancat cu mare pofta

anda mi se pare mie sau ai mai slabit de la ultima intalnire -ior.?Ai cel mai cuminte copil, e un scumpic.

tania si eu m-am gandit la tine, ce mai faceti? ati inaugurat pensiunea?Che ce nazbatii mai face?

cami sa va fie de bine plimbarea, ma bucur ca v-ati simtit bine. dariuca

meems familia intregita.

xandra tot RM, la ce banca? ce face vladut?

catalina cum se mai simte sotul, ati facut operatie cum ti-am spus eu?

lavi, cica andache a slabit cu gym si diet cu citrice si carne


Roxana si Alexia Maria( 21 octombrie 2005 )

- Copiii fac ce vad, apara inocenta copilului tau! -

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Si eu o tura scurta, am foarte multa treaba de facut si n-am nici un chef...vroiam sa va zic ca suntem bine, mi-am facut programare ptr vineri la o sedinta de psihoterapie, sa vedem ce-o iesi.

Vazut si o parte din poze, Dordia da' multi ati mai fost...era treasa aia plina. Mi-a placut de Stef in poza aia cu chilotii in cap..tare tantosh era.

Roxi ma bucur ca ati reusit sa dovediti febra aia urata, va tin pumnii sa se regleze si cu burtica. Trebui sa o faci sa ia cumva medicamentele

Feli pana la urma mai mergeti la mare?

Maria hai ca ce-a fost mai greu a trecut, acusica cad si cojitele si gata. Mare grija sa nu si le rupa, sa-i ramana semne.

Joy ce faci, cum e Vladone?

Gata, ma duc sa ma apuc de spalat vasele...apoi astept sa vina Marius si plecam sa-mi fac ochelari si sa-i iau nasei ceva, ca maine e ziua ei. Chiar...dati-mi si mie ceva idei ptr cadou, plssss!!!!!!. Sunt intr-o ceata totala.

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567493374/" target="_blank">poze pana la 1 an, www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567398541/" target="_blank">de la 1 la 2 ani, www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567608176/" target="_blank">Antalya 2007
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miri__b spune:

Anda deschide si tu un subiect cu dieta ta. poate pe aia o tin.
Joy am obs ca nu mai ai timp sa intri dimineata. ai terminat treaba? te oboseste Vlad?gata bagajele?rufele calcate?ca vitrina sigur ai sters-o de praf in fiecare zi.
Noki Sara musca si copii sau doar pe voi? fi-miu cand incepem sa ne jucam si sa ne gadilam at ne pupa si dupa aia ne musca. ptr el e un semn de dragoste. nu stiu cum sa-l calmez.i-am explicat mereu si in multe feluri dar nu pricepe si se supara cand nu-l lasam sa ne muste.ieri l-a prins pe tac-su de mana si nu i-a dat drumu pana nu i-am bagat degetul in gura sa i-o deschid.

Miri si David - 23.12.2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miri__b spune:

Madau acum e la moda sa faci cadou vouchere la saloane de frumusete, spa,masaj chestii de genul asta.dc nu ai o relatie f stransa cu ea sa ii iei ceva personal, merge. si mai zi cati bani vrei sa dai pe cadou.

Miri si David - 23.12.2005

Mergi la inceput